Marantz SR5015 amplituner kina domowego

Marantz SR5015 amplituner kina domowego, 7.2 kanałowy o mocy 180W na kanał, obsługa 8K/60Hz i 4K/120Hz, dźwięk 3D oraz platform HEOS Built-in, DTS:X oraz DTS Virtual:X, Dolby Atmos oraz technologia Dolby Atmos Height Virtualization, dwa wyjścia subwoofera, Bluetooth, AirPlay 2, streaming w wysokiej rozdzielczości. 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Marantz
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • Cena netto: 3 495,12 zł / szt. 4 299,00 zł / szt.
  • Oblicz

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01 (nieczynny do 09.05.2021)

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Amplituner kina domowego Marantz SR5015

 

Marantz SR5015 przywiązuje szczególną wagę do jakości brzmienia i zapewnia wciągający oraz bogaty w detale dźwięk przestrzenny. Dzięki najnowszej technologii Current Feedback Topology i opracowanym przez Marantz unikatowym modułom HDAM, SR5015 ma zarówno moc, jak i finezję, aby zaskakiwać i zadziwiać możliwościami. Streamuj piosenki z wiodących serwisów online i słuchaj muzyki w całym domu dzięki platformie HEOS Built-in.

Ciesz się wyjątkową jakością obrazu dzięki najnowszym technologiom HDMI, takim jak rozdzielczość oraz skalowanie do 8K/60Hz, obsługa różnych formatów HDR, w tym HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) i Dynamic HDR. Graj w gry z lepszą immersją dzięki 4K/120Hz, zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) i automatycznemu trybowi niskiego opóźnienia (ALLM).

 

Marantz SR5015 living room Silver-Gold

 

Potężny 7 kanałowy wzmacniacz

 

SR5015 zapewnia 180 W mocy na kanał, wyposażony w wysokoprądowe wzmacniacze mocy na wszystkich kanałach, Możliwości obsługi głośników o niskiej impedancji gwarantuje stabilność operacyjną szerokiej gamie głośników dostarczając zbalansowany, wysokiej jakości dźwięk. Tryb Auto Eco dostosowuje moc wyjściową głośników w oparciu o poziom głośności, pokazując oszczędność na ekranowym mierniku w czasie rzeczywistym, zapewniając redukcję zużycia energii bez jakiegokolwiek uszczerbku dla doskonałego dźwięku Marantz.

 

Marantz SR5015 amplituner kina domowego

 

Zaawansowana sekcja wideo 8K HDMI z obsługą eARC

 

SR5015 wyposażony został w 6 wejść i 2 wyjścia HDMI do podłączenia wszystkich ulubionych źródeł. Jedno dedykowane wejście 8K obsługuje rozdzielczość 8K/60Hz i 4K/120Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 wideo, 3D oraz BT.2020. Ponadto, najnowszy standard ochrony przed kopiowaniem HDCP 2.3 jest obsługiwany na wszystkich portach HDMI. Oferując najnowsze technologie i specyfikacje HDMI, nowy SR5015 pozwala przenieść rozrywkę domową na wyższy poziom dzięki obsłudze HDR10+, Dynamic HDR, ALLM, VRR, QMS i QFT. Procesor wideo może przeskalowywać natywne źródła wideo do jakości 8K. SR5015 zapewnia również kompatybilność z funkcją HDMI eARC, która obsługuje doskonałej jakości formaty dźwięku 3D, takie jak Dolby Atmos i DTS:X z aplikacji telewizyjnych. Dla wygody wejścia HDMI automatycznie zmieniają nazwy na podstawie informacji dostarczonych przez źródło (jeśli są dostępne).

 

Dwa wyjścia subwoofera

 

Obsługa dwóch subwooferów umożliwia uzyskanie równomiernego pasma niskich częstotliwości w całym otoczeniu odsłuchowym. Ciesz się dokładnym basem bez słyszalnych szczytów i spadków, bez względu na to, gdzie umieścisz subwoofer.

 

Marantz SR5015 back tył amplitunera

 

Dolby Atmos oraz technologia Dolby Atmos Height Virtualization

 

Ciesz się systemem głośników dźwięku przestrzennego 5.1 i dwoma dodatkowymi głośnikami górnymi lub dwoma dedykowanymi głośnikami Dolby Atmos, zapewniającymi najwyższą jakość kina domowego - w tym upmixer Dolby Surround dla starszych treści. Dla tych, którzy nie mają głośników sufitowych, technologia Dolby Atmos Height Virtualization wykorzystuje głębokie rozumienie ludzkiej percepcji dźwięku przez Dolby, aby stworzyć wirtualne wrażenie dźwięku z góry korzystając z głośników na poziomie słuchacza.

 

DTS:X oraz DTS Virtual:X

 

Dekodowanie DTS:X umieszcza dźwięk tam, gdzie naturalnie występuje w przestrzeni, tworząc realistyczne, wielowymiarowe wrażenia audio 3D. Dołączony silnik mapowania przestrzennego DTS Neural:X oferuje lepszą immersję i większy realizm dla wszystkich Twoich ulubionych filmów. DTS Virtual:X zapewnia wciągający dźwięk bez kanałów wyższej warstwy, tworząc wirtualne efekty wyższej warstwy w konfiguracji głośników 7.1, 5.1 lub 2.1.

 

Doskonałe kino domowe

 

SR5015 pozwala cieszyć się całą rozrywką w najwyższej dostępnej jakości. Wyświetlaj swoje filmy w rozdzielczości 8K z funkcją skalowania do 8K/60Hz i korzystaj z zaawansowanych technologii wideo, takich jak Dynamic HDR, HDR10+ lub Dolby Vision. Szybkie przełączanie multimediów (QMS) eliminuje znane wcześniej opóźnienie wideo powodujące chwilowe zaciemnienie ekranu.

 

Marantz SR5015 living room

 

Sterowanie głosowe Amazon Alexa

 

SR5015 zapewnia kompatybilność z asystentem głosowym Alexa umożliwiając streaming muzyki z ulubionego serwisu online dzięki platformie HEOS Built-in. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki ze Spotify, TuneIn Internet Radio, TIDAL i wielu innych. Zwiększaj lub zmniejszaj głośność, wstrzymuj, wyciszaj i odtwarzaj następny utwór - wszystko za pomocą głosu. Aby rozpocząć streaming muzyki za pomocą poleceń głosowych Alexa, otwórz aplikację Alexa i wybierz „Skills”. Dodaj HEOS Home Entertainment, aby włączyć sterowanie głosowe. Następnie przejdź do Smart Home w menu aplikacji Alexa i wybierz Devices i Discover lub powiedz “Alexa, discover my devices.”

 

Sterowanie głosowe Google Assistant

 

Poproś inteligentny głośnik Google Home, aplikację Google lub inne urządzenia z wbudowanym Google Assistant, aby kontrolować muzykę w Twoim środowisku odsłuchowym. Uruchom odtwarzanie w aplikacji HEOS, a następnie poproś asystenta Google Assistant o sterowanie głośnością, odtwarzanie, wstrzymywanie, przewijanie utworów i wiele innych. Funkcja “Works with the Google Assistant” jest stale aktualizowana.

 

AirPlay 2 oraz sterowanie głosowe Apple Siri

 

Streamuj piosenki z ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z platform takich jak YouTube i Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV. Słuchaj dźwięku doskonale zsynchronizowanego z głośnikami ze źródeł AirPlay 2. AirPlay 2 obsługuje również funkcję multi room - bezprzewodowo przesyła zawartość audio do wielu urządzeń kompatybilnych z AirPlay 2 jednocześnie z ulepszonym buforowaniem dla zapewnienia płynnego odtwarzania dźwięku. AirPlay 2 umożliwia kontrolę i grupowanie obsługiwanych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Używaj AirPlay 2 w aplikacji lub korzystaj ze sterowania głosowego za pomocą Siri.

 

Bezprzewodowy streaming Bluetooth oraz Wi-Fi z systemem dwuzakresowych anten

 

Dzięki dwuzakresowym antenom SR5015 pozwala streamować ulubioną muzykę bezprzewodowo przez Wi-Fi i Bluetooth. System dwuzakresowych anten zapewnia stabilność połączenia nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych, a funkcja Wi-Fi wykorzystuje technologię 2.4 GHz (11b/g/n) oraz 5 GHz (11a/n) w celu zapewnienia zgodności z najszerszą gamą inteligentnych urządzeń. SR5015 oferuje szybką i łatwą konfigurację za pomocą przycisku Wi-Fi oraz proste udostępnianie Wi-Fi w środowisku iOS.

 

Platforma HEOS Built-in

 

Platforma HEOS Built-in jest kluczem do nieograniczonego korzystania z muzyki w każdym miejscu w domu. Odtwarzaj utwory zapisane na urządzeniu inteligentnym lub osobistym serwerze multimediów oraz streamuj swoje ulubione hity z wiodących serwisów muzycznych online, takich jak Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Radio internetowe i wielu innych, nawet w wysokiej rozdzielczości. Sparuj swój amplituner AV z HEOS z dowolnym produktem lub głośnikiem HEOS Built-in i przesyłaj wybrane źródło muzyki lub dźwięk telewizyjny w dowolne miejsce w domu.

 

Platforma Heos Buily-in

 

Wejście Phono z sekcją HDAM EQ

 

Łatwo podłącz analogowy gramofon do amplitunera i ciesz się ciepłem oraz realizmem swojej kolekcji płyt winylowych. Moduły HDAM wykorzystane w Marantz SR5015 przewyższają możliwościami wzmacniacze operacyjne dzięki swojej wysokiej prędkości i utrzymaniu czystości sygnału audio dla zapewnienia wyjątkowej jakości dźwięku.

 

Multi-Source, Multi-Room

 

Ciesz się 5.1 kanałowym dźwiękiem przestrzennym w systemie kina domowego i jednocześnie odtwarzaj dźwięk stereo z tego samego źródła lub innego źródła w oddzielnym pomieszczeniu. Wystarczy podłączyć parę głośników do wzmacnianych wyjść multi room lub podłączyć dodatkowy wzmacniacz stereo i głośniki do wyjść przedwzmacniacza strefy 2.

 

Multi-Source, Multi-Room

 

Kompatybilność ze Smart TV

 

Kontroluj SR5015 za pomocą pilota Smart TV za pośrednictwem funkcji HDMI CEC Twojego telewizora. Po prostu ustaw „HDMI Control” na ON w odbiorniku, a następnie ustaw „Smart Menu” na ON, aby rozpocząć sterowanie odbiornikiem za pomocą pilota telewizora. Ekran główny Smart Menu zapewnia szybki dostęp do wyboru źródła i trybu dźwięku przestrzennego, menu konfiguracji AVR oraz czterech wyborów Smart Select.

 

Przyciski funkcyjne Smart Select

 

Cztery przyciski funkcyjne Smart Select na dołączonym pilocie pozwalają przechowywać preferowane lub często używane ustawienia i zmieniać je w dowolnym momencie - w tym źródło sygnału wejściowego, poziom głośności, tryb dźwięku, konfigurację Audyssey, a nawet ustawienie „All Zone Stereo” dla trybu Party Mode. Za jednym naciśnięciem przycisku SR5015 natychmiast przełączy się do żądanego ustawienia.

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

Urządzenie: 

Amplituner kina domowego

Ilość kanałów: 


7.2, 5.1.2 (Atmos / DTS:X)

Audio Return Channel (ARC): 

Tak

Obsługa kolorów: 

 

4:4:4, HDR, BT.2020, Dolby Vision

Obsługa rozdzielczości: 

 

SD (576i), HD (1280x720p), Full HD (1920x1080p)

Quad HD / 4K / Ultra High Definition (3840x2160p), 8K (8192x4320P)

HDCP: 

Tak

Moc ciągła (RMS): 

100W

Dekodery DTS: 

 

DTS, DTS Neo:X, DTS-HD Master Audio,
DTS:X, DTS Neural:X, DTS:X Pro

Dekodery Dolby: 

 

Dolby Digital, Dolby TrueHD, Dolby ProLogic IIx

Dolby Surround, Dolby Atmos

Przetwornik DAC: 

AKM AK4458

Tuner radiowy: 

FM

Przedwzm. gramofonowy: 

Tak

Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu: 

Tak

Technologia Audyssey:

Audyssey MultEQ XT

Wi-Fi: 

Tak

UPnP: 

Tak

AirPlay: 

AirPlay 1

Bluetooth: 

Tak

Dedykowana aplikacja: 

 

Android, iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)

Radio internetowe: 

Tak

Wyjścia na głośniki kina domowego: 

 

Front A, Center, Surround, Surround back

Wejście optyczne: 

2

Wejścia koaksjalne: 

2

Wejścia 2xRCA liniowe: 

4

Wejście Ethernet/LAN: 

Tak

Wyjście pre-out wielokanałowe: 

3

Dodatkowe strefy: 

2 strefa

Wejścia HDMI: 

6

Wyjścia HDMI: 

2

Wejście kompozytowe: 

2

Wyjście komponentowe: 

1

Wejście komponentowe: 

2

Trigger: 

Nie

Wyjście subwooferowe: 

Tak podwójne

Zasada działania 2 strefy audio: 

pre out 2x rca

Automatyczna aktualizacja oprogramowania przez internet:

Tak

Pilot:

Tak

Waga:

10.1kg

Gwarancja:

24 miesiące

FlareConnect:

Nie

Auro-3D:

Tak

Asystent głosowy:

 

Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri

 

 

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.