Yamaha RX-V6A amplituner kina domowego

Yamaha RX-V6A amplituner kina domowego, 7 kanałów / 100 W, HDMI 7 wejść / 1 wyjście, dźwięk w wielu pomieszczeniach, AirPlay2, usługa przesyłania strumieniowego, eARC, Strefa 2, Phono.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Amplituner kina domowego Yamaha RX-V6A

 

Yamaha RX-V6A to następca modelu Yamaha RX-V685. 7-kanałowy amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-V6A to prawdziwe centrum Twojej domowej rozrywki - kilka złączy HDMI obsługujących 8K, odtwarzanie najnowszego standardu obrazu HDR10+, specjalne funkcje dedykowane gamingowi oraz program dźwiękowy Dolby Atmos z funkcją wirtualizacji wysokości to tylko niektóre najważniejsze cechy tego wszechstronnego urządzenia. RX-V6A dodatkowo wyposażono w całkowicie nową konstrukcję wzmacniacza i oczywiście w autorski system multiroom MusicCast.

 

Yamaha RX-V6A living room

 

Najważniejsze cechy:

  • Złącza HDMI 8K dzięki którym podłączysz nie jedno, a kilka urządzeń 8K np. konsole,
  • Obsługa standardu HDR10+ i eARC,
  • Specjalne funkcje dedykowane gamingowi (ALLM, VRR, QMS, QFT),
  • Obsługa Dolby Atmos oraz program dźwiękowy Dolby Atmos z funkcją wirtualizacji wysokości – nawet jeśli nie używasz 7 głośników,
  • Całkowicie nowa stylistyka amplitunera,
  • Całkowicie nowa konstrukcja wzmacniacza,
  • Autorski system multiroom MusicCast i funkcje sieciowe (w tym AirPlay2),
  • Możliwość podłączenia bezprzewodowych głośników tylnych (MusicCast Surround),
  • Obsługa za pomocą pilota, aplikacji MusicCast lub asystentów głosowych,
  • Wejście Phono do podłączenia gramofonu i inne złącza.


Yamaha RX-V6A amplituner kina domowego

 

Obsługa eARC i nowoczesnych standardów obrazu, w tym HDR10+

Największą przewagę standardu HDR10+ jest obsługa dynamicznych metadanych (w przeciwieństwie do statycznych w niektórych innych standardach) dzięki czemu otrzymywana jest informacja o pożądanej przez twórców filmu charakterystyce nie tylko całego filmu, ale każdej poszczególnej sceny np. w zakresie kontrastu pomiędzy jasnymi i ciemnymi fragmentami. Obsługa standardu HDR10+ dostępna będzie poprzez aktualizację oprogramowania RX-V6A. Z kolei eARC pozwali Ci cieszyć się najlepszym dźwiękiem filmów oglądanych w serwisach streamingowych.

 

Złącza HDMI obsługujące 8K

RX-V6A wyposażona jest w bogatą gamę złączy HDMI (7 wejść/1 wyjście), przy czym trzy wejścia i wyjście obsługują rozdzielczość 8K/60 Hz*. Dzięki temu RX-V6A stanie się domowym centrum rozrywki na lata, do którego będzie można podłączyć jednocześnie kilka źródeł obsługujących rozdzielczość 8K np. konsole. Złącza HDMI są oczywiście kompatybilne wstecz i obsługują rozdzielczości 4K (4K/120 Hz) i niższe. Do uaktywnienia obsługi 8K potrzebna będzie aktualizacja oprogramowania amplitunera. Odtwarzanie rozdzielczości 8K wymaga również kompatybilnego telewizora.

 

Yamaha RX-V6A back

 

System multiroom Yamaha MusicCast i funkcje sieciowe (w tym AirPlay2)

RX-V6A posiada system MusicCast, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z RX-V6A do urządzeń w innych pomieszczeniach i odwrotnie. Amplituner wyposażono także w liczne funkcje sieciowe: wbudowane serwisy streamingowe (m.in. Spotify i Tidal), radio internetowe, obsługę AirPlay2 i dwukierunkowy Bluetooth, dwuzakresowe Wi-Fi (2.4 / 5 GHz).

 

AirPlay 2 dodaje możliwość przesyłania strumieniowego Apple Music i innych usług przesyłania strumieniowego do wielu urządzeń MusicCast w całym domu. Z łatwością steruj nim z iPhone'a lub iPada, połącz go z HomePod lub po prostu skorzystaj ze sterowania głosowego i poproś Siri o pomoc.

 

Wyposażony w gniazda głośnikowe kompatybilne z Zone2, system ten może wysyłać te same (lub nawet różne) treści AV odtwarzane w głównym pomieszczeniu do odtwarzania w innym pomieszczeniu. Na przykład, jeśli masz głośniki zainstalowane w sypialni lub kuchni, możesz przejść do innego pokoju i cieszyć się słuchaniem tej samej lub innej zawartości pokoju głównego.

 

 

Yamaha RX-V6A MusicCast

 

Możliwość podłączenia bezprzewodowych głośników tylnych (MusicCast Surround)

Yamaha RX-V6A jest także kompatybilny z technologią MusicCast Surround, dzięki której do amplitunera można bezprzewodowo podłączyć również głośniki MusicCast 20 lub MusicCast 50 jako tylne głośniki efektowe w kinie domowym.  Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy prowadzić przewodów od amplitunera do głośników tylnych zachowując zalety pełnego systemu kina domowego.

 

Sterowanie dotykowe lub głosowe - wybór należy do Ciebie. Intuicyjnie steruj pojedynczym produktem MusicCast lub całym systemem domowym z łatwością za pomocą Alexy lub Asystenta Google i usłysz, jak Twój dom ożywa.

* Dostępność sterowania głosowego przez Amazon Alexa i Google Assistant różni się w zależności od regionu.

* Do inicjowania poleceń głosowych wymagane jest urządzenie innej firmy.

 

Sterowanie głosowe Alexa, Asystent Google

 

YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer) analizuje akustykę pomieszczenia i systemu, a następnie precyzyjnie dostosowuje różne parametry dźwięku, aby zapewnić najlepszy dźwięk dla Twojego pomieszczenia. Po prostu przez umieszczenie dostarczonego mikrofonu w miejscu odsłuchu i włączenie YPAO, system jest automatycznie kalibrowany w celu uzyskania optymalnej wydajności w pokoju kina domowego.

 

YPAO RX-V4A amplituner kinowy

Wciągające formatowanie dźwięku DTS: X umieszcza dźwięk w miejscu, w którym naturalnie występowałby w przestrzeni, tworząc realistyczny, wielowymiarowy dźwięk. Dołączony silnik mapowania przestrzennego DTS Neural: X ™ oferuje ulepszone zanurzenie i zwiększony realizm we wszystkich Twoich ulubionych filmach.

 

Dla tych, którzy nie mają w swoim systemie głośników sufitowych lub skierowanych do góry, Dolby Atmos z technologią Height Virtualization symuluje wrażenia Atmos ze sterownikami skierowanymi do przodu. Skonfiguruj do pięciu głośników, aby odtworzyć efekt dwóch głośników sufitowych lub wykorzystaj wszystkie siedem kanałów do symulacji potężnego efektu czterech głośników górnych.

Poczuj każdy wymiar w Dolby Atmos. Ciesz się systemem głośników surround 5.1 i dwoma dodatkowymi głośnikami górnymi lub dwoma głośnikami podwyższającymi Dolby Atmos, zapewniającymi dramatyczne efekty napowietrzne dla prawdziwie otaczającego dźwięku - w tym upmixer Dolby Surround dla starszych treści.

* Ta funkcja jest dostępna poprzez aktualizację oprogramowania.

 

Odkryj świat muzyki dzięki wbudowanym usługom strumieniowego przesyłania muzyki *. Synchronizując listy odtwarzania i utwory ze smartfona lub komputera z amplitunerem AV, usługi strumieniowego przesyłania muzyki sprawiają, że słuchanie ulubionych lub odkrywanie nowej muzyki jest niezwykle łatwe.

 

Yamaha RX-V4a przesyłanie strumieniowe

 

Ulepszone funkcje gier i multimediów zapewniają dodatkowy poziom płynnego i płynnego ruchu oraz przejść w grach, filmach i wideo. Obejmują one: Auto Low Latency Mode (ALLM) umożliwia automatyczne ustawienie idealnego opóźnienia, co pozwala na płynne, wolne od opóźnień i nieprzerwane oglądanie oraz interaktywność. Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) redukuje lub eliminuje opóźnienia, zacinanie się i zrywanie klatek, zapewniając bardziej płynną i szczegółową rozgrywkę. Funkcja Quick Media Switching (QMS) dla filmów i wideo eliminuje opóźnienia, które mogą skutkować pustymi klatkami przed wyświetleniem zawartości. Quick Frame Transport (QFT) zmniejsza opóźnienia, zapewniając płynniejszą grę bez opóźnień i interaktywną wirtualną rzeczywistość w czasie rzeczywistym.

 

Filmy i Gry Yamaha RX-V6A

 

Obsługa za pomocą pilota, aplikacji MusicCast lub asystentów głosowych

Obsługę amplitunera, oprócz pilota zdalnego sterowania dostarczanego wraz z urządzeniem, umożliwia bezpłatna, polskojęzyczna aplikacja MusicCast. Do sterowania RX-V6A można także wykorzystać asystentów głosowych (ich dostępność może różnić się w zależności od regionu i wymaga urządzenia z wbudowanym mikrofonem np. smartfona lub głośnika z wbudowanym asystentem głosowym).

 

Yamaha RX-V4A pilot do amplitunera

Specyfikacja techniczna:

Ilość kanałów: 7.2
Moc wyjściowa: 150W (4 OHMS, 0.9% THD) 100 W (8 OHMS, 0.06% THD)
Dekodery dźwięku: Dolby Atmos, DTS:X, Cinema DSP 3D
Ilość trybów DSP: 17
4K video: Tak
Konwersja/ skalowanie obrazu: Tak (Hdmi do 4K)
Hdmi (wej/wyj): 7/1
Front Hdmi: Nie
Cyfrowe optyczne (wej.): 1
Cyfrowe coaxial (wej.): 1
Front USB: Tak
Wejście gramofonowe: Tak
Terminale głośnikowe: Zakręcane
Radio internetowe: Tak
Bezprzewodowy streaming: Airplay, Bluetooth
Serwisy strumieniujące: Spotify
Sterowanie aplikacją: Tak
WiFi: Tak
Flac, Wav 192/24: Tak
Bluetooth: Tak
Zakresy radiowe: AM, DAB, FM, Radio internetowe
Pilot (typ): zaprogramowany
Automatyczna kalibracja: Tak ( YPAO)
Pobór mocy (standby): 0,1 W
Wymiary (SxWxG) mm: 435 X 171 X 377
Waga: 9,8 kg

 

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.