Marantz NR1510 amplituner kina domowego

Marantz NR1510 - amplituner kina domowego

Amplituner zapewnia doskonały poziom dźwięku przestrzennego i Hi-Fi w połączeniu z kompaktową obudową. Amplituner ma zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Marantz
 • Dostępność: Brak Brak
 • szt.
 • Cena netto: 2 031,71 zł / szt. 2 499,00 zł / szt.
 • Oblicz

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01 (nieczynny do 09.05.2021)

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Amplituner kina domowego Marantz NR 1510


Marantz NR1510 to amplituner kina domowego 5.2 o mocy 85 W/kanał. Amplituner zapewnia doskonały poziom dźwięku przestrzennego i Hi-Fi w połączeniu z kompaktową obudową.

Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, NR1510 oferuje najnowszą łączność HDMI oraz zapewnia dźwięk przestrzenny o wysokiej rozdzielczości dzięki technologiom Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.

Streamuj muzykę z popularnych serwisów online i steruj amplitunerem NR1510 poprzez polecenia głosowe dzięki kompatybilności sterowania głosowego za pośrednictwem asystentów Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri. Sześć wejść HDMI - w tym jedno wygodnie umieszczone na panelu przednim - obsługuje najnowsze formaty wideo i obrazu oraz transmisję dźwięku eARC


Marantz NR 1510 amplituner kina domowego


Kluczowe cechy:

 • NOWOŚĆ - Bluetooth Headphone Transmission:Podłącz dowolne słuchawki Bluetooth do amplitunera i ciesz się muzyka lub ścieżką dźwiękową filmu całkowicie bezprzewodowo. Z głośnikami podłączonymi lub bez nich.(Funkcja dostępna po najnowszej aktualizacji firmware’u.)
 • Smukły profil, stanowiący połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, zapewnia wyjątkową wydajność i najbardziej muzyczny dźwięk
 • 5 kanałowy wzmacniacz mocy, 85 W na kanał
 • 6 wejść HDMI z pełną obsługą HDCP 2.3
 • Obsługa Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC oraz ALLM dla najlepszego obrazu i dźwięku
 • Rozdzielczość 4K / 60, 4:4:4 color resolution, HDR10 oraz BT.2020
 • Formaty dźwięku przestrzennego Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio
 • Dekodowanie plików bezstratnych ALAC, FLAC i WAV do 24 bit / 192 kHz dla muzyki w wysokiej rozdzielczości
 • Platforma HEOS do streamingu muzyki, obsługi multi room oraz sterowania głosowego
 • Wbudowany moduł Wi-Fi z obsługą dwuzakresową 2,4 GHz / 5 GHz (podwójna antena)
 • Obsługa wiodących asystentów sterowania głosowego oraz serwisów streamingowych online
 • Zintegrowane wejście Phono do bezpośredniego podłączenia gramofonu

 


Smukły profil


Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, Marantz NR1510 dostarcza muzyczny, emocjonalny dźwięk, który jest synonimem marki Marantz.

Potężny 5 kanałowy wzmacniacz


Dzięki zastosowaniu sekcji wysokoprądowych wzmacniaczy mocy, możesz cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem dla filmów i muzyki z identyczną mocą na wszystkich pięciu kanałach (85 W na kanał), z możliwością napędu głośników o niskiej impedancji dla zapewnienia doskonałej kontroli.

 

Marantz NR1510 NR 1510

Łączność, streaming oraz multi room

Streamuj muzykę z najpopularniejszych serwisów online - takich jak Spotify, Deezer, Tidal i wielu innych - za pośrednictwem Bluetooth, AirPlay 2 lub aplikacji HEOS.

Wykorzystaj wbudowaną platformę HEOS lub technologię AirPlay 2 do streamingu multi room, aby cieszyć się ulubioną muzyką bezprzewodowo w dowolnym pomieszczeniu w całym domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz różne utwory dla różnych połączonych pomieszczeń - wybór należy do Ciebie.

Obsługa asystentów sterowania głosowego

 

Ciesz się łatwym i intuicyjnym sterowaniem głosowym oraz pełną elastycznością wiodących asystentów głosowych dzięki wbudowanej platformie HEOS. Steruj amplitunerem poprzez polecenia głosowe korzystając z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Apple Siri. Poproś o odtworzenie ulubionej muzyki, zwiększ głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia i wiele więcej. Przełączaj się między asystentami głosowymi lub wybierz jednego ulubionego - wybór należy do Ciebie. Funkcjonalność zależy od asystenta głosowego.
* Sterowanie głosowe jest dostępne w wybranych krajach i językach.

 

AirPlay 2 + sterowanie głosowe Apple Siri


Streamuj dźwięk z ulubionych serwisów muzycznych, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z serwisów takich jak YouTube i Netflix na dowolnym iPhonie, iPadzie, Macu lub Apple TV i słuchaj dźwięku doskonale zsynchronizowanego z głośnikami ze źródeł AirPlay 2.

W przypadku dźwięku multi room, można bezprzewodowo streamować zawartość do wielu urządzeń zgodnych z AirPlay 2, jednocześnie poprawiając buforowanie dźwięku, aby zapewnić płynne odtwarzanie muzyki. AirPlay 2 zapewnia kontrolę i umożliwia grupowanie kompatybilnych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Korzystaj z AirPlay 2 w aplikacji lub za pomocą głosu za pośrednictwem Siri.

 

Bezprzewodowy streaming Wi-Fi oraz Bluetooth z podwójną anteną

 

Dzięki systemowi z podwójną anteną, amplituner NR1510 umożliwia streaming ulubionych utworów muzycznych bezprzewodowo przez Wi-Fi oraz Bluetooth. System podwójnej anteny zapewnia stabilną transmisję nawet w środowiskach miejskich o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych, a funkcja Wi-Fi obsługuje częstotliwości 2,4 GHz (11 b / g / n) oraz 5 GHz (11 a / n), aby zapewnić kompatybilność z najszerszym zakresem inteligentnych urządzeń. Amplituner NR1510 oferuje szybki i łatwy dostęp do przycisku Wi-Fi oraz proste udostępnianie Wi-Fi iOS.

Obsługa plików w wysokiej rozdzielczości


Ciesz się muzyką dokładnie w taki sposób, jak zamierzał artysta. Amplituner NR1510 dekoduje bezstratne pliki audio ALAC, FLAC i WAV o wysokiej rozdzielczości do 24 bit / 192 kHz, a także utwory DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz (audiofilski format SACD). Odtwarzaj muzykę wykorzystując port USB na panelu przednim lub przez źródła sieciowe.

 

Wejście Phono dla gramofonu


Podłącz swój analogowy gramofon do amplitunera i ciesz się doskonałym brzmieniem każdego nagrania w swojej kolekcji winyli.

 

Aplikacja Marantz AVR Remote


Aplikacja Marantz AVR Remote dostępna na systemy iOS i Android zapewnia pełną kontrolę nad najnowszymi sieciowymi amplitunerami AV marki Marantz. Użyj aplikacji do włączania / wyłączania amplitunera, regulowania głośności, wyboru wejść i ustawień lub natychmiastowego przełączania się do aplikacji HEOS.

 

Najnowsza łączność HDMI


NR1510 oferuje sześć wejść HDMI – w tym jedno wejście HDMI na przednim panelu do szybkiego połączenia - każde z pełną obsługą HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR10), 21:9 wideo, 3D oraz BT.2020. eARC (Enhanced Audio Return Channel) obsługuje transmisję Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio z aplikacji telewizyjnych za pomocą pojedynczego połączenia HDMI w celu zapewnienia możliwie najprostszej konfiguracji.

Wejścia HDMI automatycznie zmieniają nazwę w oparciu o informacje dostarczane przez źródło, jeżeli są dostępne.

 

Prosta konfiguracja i użytkowanie

Amplituner NR1510 został wyposażony w poziomy rząd wysokiej jakości terminali głośnikowych oznaczonych kolorami, z dołączonym zestawem pasujących etykiet, które zapewniają prawidłowe podłączenie. Dołączony asystent konfiguracji dostarcza czytelne, graficzne wskazówki na ekranie, a przewodnik szybkiego startu zapewnia optymalne ustawienia dla dowolnej konfiguracji głośników.

 

Marantz NR1510 amplituner kina domowego

Dwa wyjścia subwoofera


Obsługa dwóch subwooferów umożliwia uzyskanie równomiernie rozproszonej charakterystyki basów w otoczeniu odsłuchowym. Ciesz się precyzyjnym basem bez słyszalnych szczytów i spadków bez względu na to, gdzie umieścisz subwoofer.

Kompatybilność z Smart TV


W łatwy sposób steruj amplitunerem za pomocą pilota Smart TV wykorzystując funkcję HDMI CEC Twojego telewizora Smart TV. Po prostu ustaw „HDMI Control” na ON w odbiorniku, a następnie ustaw „Smart Menu” na ON, aby rozpocząć sterowanie NR1510 za pomocą pilota telewizora. Ekran główny Smart Menu zapewnia szybki dostęp do wyboru trybu źródła i dźwięku przestrzennego, menu ustawień AVR i czterech opcji Smart Selects.

 

 

Audyssey MultEQ dla prostej konfiguracji i kalibracji pomieszczenia


Zoptymalizuj swoje doznania dźwiękowe dzięki technologiom Audyssey MultEQ, Dynamic Volume i Dynamic EQ, zapewniającym doskonałą konfigurację środowiska odsłuchowego. Za pomocą dostarczonego mikrofonu pomiarowego system MultEQ analizuje sygnał wyjściowy każdego głośnika (w tym subwoofera) oraz generuje precyzyjne filtry cyfrowe, które optymalizują każdy kanał pod kątem prawidłowej częstotliwości i odpowiedzi w domenie czasowej. Użyj Audyssey Dynamic EQ, aby uzyskać wyraźne dialogi oraz szerokopasmową odpowiedź nawet przy niskich poziomach głośności, lub Audyssey Dynamic Volume, aby uniknąć nagłych skoków głośności, gdy zawartość przełącza się między reklamami, ogłoszeniami i programami telewizyjnymi.

 

Przyciski funkcyjne Smart Select


Cztery przyciski funkcyjne Smart Select dostępne na dołączonym pilocie przechowują preferowane ustawienia - w tym konfigurację wejścia, głośności i ustawienia Audyssey - dla poszczególnych źródeł. Po naciśnięciu przycisku amplituner szybko dostosowuje się do dowolnego źródła, od odtwarzaczy Blu-ray przez telewizory, do ulubionej internetowej stacji radiowej i nie tylko.

Inteligentny tryb ECO


Zintegrowany tryb ECO zapewnia oszczędność energii z podglądem na mierniku ECO. Korzystaj z amplitunera w trybie oszczędzania energii, aby zmniejszyć maksymalną moc wyjściową lub by zastosować strategie niskiej mocy w różnych ustawieniach. Tak czy inaczej, jakość dźwięku, która definiuje doskonałość marki Marantz, pozostaje niezmieniona.

  

Specyfikacja techniczna:

DŻWIĘK WIELOKANAŁOWY  
DTS HD Master / DTS:X o / -
DTS Neo:X / DTS Neural:X - / -
DTS Virtual:X
Dolby TrueHD / Dolby Atmos o / -
Dolby ProLogic Il / Dolby Surround o / -
Dolby Height Virtualization
Auro 3D
IMAX Enhanced
Multichannel Stereo
max. liczba przetwarzania kanałów (przedwzmacniacza) 5.1

 

ROZSZERZENIA DŻWIĘKU:  
Single Board Power Amplifier
Dyskretny wzmacniacz mocy 5
Copper plated chassis
Transformator zasilania: toroidalny / z rdzeniem El EI
Technologia sprzężenia zwrotnego
Hyper Dynamic Amplifier Modules (HDAM)
Tryb Pure Direct
Komponenty audio najwyższej jakości
Gold plated RCA terminals
Układ synchronizujący redukcję Jitter
Audyssey MultEQ
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume o / o
Audyssey LFC
Audyssey APP support
Rozszerzenia dźwięku kompresowanego: MDAX2

 

SIEĆ:  
HEOS Multiroom & Streaming
Kompresowane formaty MP3 / WMA / AAC o / o / o
Bezstratne formaty FLAC / ALAC / WAV o / o / o
DSD Audio Streaming up to DSD5.6
FLAC HD 192/31
WAV 192/31
ALAC 192/24
Odtwarzanie bez przerw (gapless) o (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
AirPlay 2
Internet Radio TuneIn
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * o / o / o / o
Amazon Prime Music* / Pandora* o / o
Compatible with Remote APP for Smart Phones Android / iOS
Kompatybilny z aplikacją sterującą (Tablet) Android / iOS/Amazon Kindle
Sieć Ethernet
WiFi
Bluetooth
Bluetooth Headphone transmission o (update)

 

HDMI:  
HDMI wejścia przód / tył 5/1
HDCP2.2 support o (2.3)
HDMI wyjścia główne / strefa 1 / -
Konwersja video analog -> HDMI
Skalowanie analog do HDMI
Skalowanie HDMI do HDMI
Nakładka menu ekranowego (GUI) przez HDMI
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC o / o / o / o
Enhanced ARC
Dolby Vision / HLG o / o
4k signal pass-through / skalowanie / nakładka GUI o / - / -
HDMI pass-though w trybie czuwania
Ustawienia obrazu / Redukcja zakłóceń - / -
   
Funkcja DSD Audio

 ​

MULTIROOM/CI  
HEOS Multiroom integrated
TV Sound grouping
Strefy Multiroom
Main room multichanel audio - Zone stereo downmix
Zone audio source: HDMI / opt, coax / Network, USB / analog o (2ch) / o (2ch) / o / o
Wyjście dźwięku dla strefy: głośnikowe/przedwzmacniacz - / -
Wyjście sygnału HDMI dla strefy ze źródła HDMI
Webbrowser User Interface
Smart Remote Management
IP control / RS232 control / Web control / App control o / o / o / o
Czujnik podczerwieni Wej.
Magistralna Marantz
Zewnętrzne sterowanie zasilaniem  

 

POZOSTAŁE:  
Voice Control - Works with Amazon Alexa
Voice Control - Google Assist / Apple Siri o / o
Voice Control - Microphone built-in
Automatyczne dopasowanie głośników przy pomocy mikrofonu Audyssey MultEQ
Wysoko kontrastowy wyświetlacz 1 line
Mene ekranowe - GUI Hybrid GUI
ISF certification
Języki menu GUI 9
Asystent ustawień
Smart Select
Aktualizacja oprogramowania przez Interner / USB o / o
Zmienne zwrotnicy
Zoptymalizowany przekierowywanie basu
Bass Sync
ECO Mode
Auto wyłączenie
Sleep Timer

 

WEJŚCIA/WYJŚCIA:  
Composite Wej. / Wyj. 3/1
Component Wej. / Wyj. - / -
HDMI Wej./Wyj. 5+1 / 1
Wyjście wideo dla strefy Multi-Room: Video / HDMI - / -
Analogowe Wej. / Wyj. 3 / -
Phono (MM) Wej.
Wejścia cyfrowe: koncentryczne / optyczne 1/1
Multi-Room Wyjście: analogowe / cyfrowe - / -
Multichannel Pre Out o (2.2)
Wyjście subwoofera 2
Wielokanałowe wejście 7.1
Terminale głośnikowe: Pozłacane śrubowe / śrubowe - / o
Liczba terminali głośnikowych 5
Speaker A/B / Bi-amp drive / Multi-Room Speaker
Głośniki sekcji A / B
Tryb Bi-amp
Terminal głośników Multi-Room
Przednie wejścia dla źródeł: Audio / Composite / Digital (Opt) / HDMI / USB - / - / - / o / o
USB Audio / Stworzony dla iPoda / Działa z iPhonem o / AirPlay / AirPlay
FM Tuner with RDS

 

SPECYFIKACJA:  
liczba wzmacniaczy 5
Moc wyjściowa (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.05% dla 2kanałów)
Moc wyjściowa (6 ohm, 1 kHz, 1% dla 1 kanału) 85 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive) 100 W
Gwarancja 70%

 

OGÓLNE:  
Dostepne kolory: Czarny  - / - / o / o
Metalowa płyta czołowa
Zdalne sterowanie systemem RC040SR
Programowalny / Uczący się / Wyświetlacz LCD - / - / -
Pobór mocy w W 210
Power consumption No-Sound (ECO on / off) in W
Pobór mocy w Watach (czuwanie) 0.2
Pobór mocy w Watach (tryb CEC) 0.5
Network Control On Consumption in W 3.7
Maximum Dimensions
Antenna:Horizontal:(W x D x H) in mm
( Antenna:Vertical :(W x D x H) in mm)
【 w/o Antenna :(W x D x H) in mm】
440 x 378 x 105
(440 x 378 x 175 )
( 440 x 368 x 105)
Waga w kg 8.2
Carton Maximum Dimensions (W x D x H) in mm 520 x 491 x 184
Carton Weight (inc. product) in kg 10.5

 

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.