Yamaha RX-V4A amplituner kina domowego

Yamaha RX-V4A amplituner kina domowego, 5 kanałów / 80 W, HDMI 4 wejścia / 1 wyjście, dźwięk w wielu pomieszczeniach, AirPlay2, usługa przesyłania strumieniowego, eARC.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Amplituner kina domowego Yamaha RX-V4A

 

Yamaha RX-V4A to następca modelu Yamaha RX-V485. 5-kanałowy amplituner kina domowego to prawdziwe centrum domowej rozrywki – kilka złączy HDMI obsługujących 8K, odtwarzanie najnowszego standardu obrazu HDR10+ oraz specjalne funkcje dedykowane gamingowi to tylko niektóre kluczowe cechy tego wszechstronnego urządzenia. RX-V4A dodatkowo wyposażono w całkowicie nową konstrukcję wzmacniacza i oczywiście w autorski system multiroom MusicCast.

 

Yamaha RX-V4A living room

 

Najważniejsze cechy:

  • Złącza HDMI 8K, dzięki którym można podłączyć kilka urządzeń 8K, np. konsole,
  • Zgodność ze standardem HDR10+ zapewnia wyższą jakość obrazu i żywsze kolory,
  • Funkcje stworzone z myślą o graczach komputerowych (ALLM, VRR, QMS, QFT),
  • Całkowicie nowe wzornictwo,
  • W pełni przeprojektowana konstrukcja wzmacniacza,
  • System multiroom Yamaha MusicCast i funkcje sieciowe (m.in. AirPlay 2),
  • Możliwość podłączenia bezprzewodowych głośników tylnych (MusicCast Surround),
  • Obsługa za pomocą pilota, aplikacji MusicCast lub asystentów głosowych,
  • Bogata gama złączy.

 

Yamaha RX-V4A amplituner kina domowego

 

Zgodność z HDR10+ i innymi nowoczesnymi standardami

Standard HDR10+ wyróżnia się obsługą dynamicznych metadanych, co odróżnia go od innych standardów, które obsługują jedynie statyczne. W efekcie dostarczana jest informacja o pożądanej przez twórców filmu charakterystyce nie tylko całej produkcji, lecz także poszczególnych scen, m.in. w zakresie kontrastu pomiędzy jasnymi i ciemnymi fragmentami. Obsługa standardu HDR10+ wprowadzona zostanie poprzez aktualizację oprogramowania amplitunera.

 

Bogata gama złączy

Amplituner umożliwia podłączenie niemal dowolnego źródła dźwięku i obrazu. Urządzenie wyposażone jest w port USB (na przedniej ściance), port sieciowy, a także koncentryczne i optyczne wejścia cyfrowe oraz trzy pary wejść analogowych.

Amplituner kina domowego Yamaha RX-V4A front

 

W pełni przeprojektowana konstrukcja wzmacniacza

Yamaha RX-V4A, podobnie jak model RX-V6A, wyróżnia się w pełni przeprojektowaną sekcją wzmacniacza, wyróżniającą się m.in. wysoką szybkością narastania napięcia wejściowego. Dzięki temu, a także dzięki mocy 80 W na kanał (8 Ω), amplituner zapewnia potężny i dynamiczny dźwięk, zarówno filmów, jak i muzyki. Nowy wzmacniacz gwarantuje również precyzyjniejszą transmisję sygnału w przypadku high-res audio.

 

Yamaha RX-V4A back

 

System multiroom Yamaha MusicCast i funkcje sieciowe (m.in. AirPlay 2)

RX-V4A posiada system MusicCast, dzięki któremu można m.in. przesyłać muzykę z amplitunera wprost do urządzeń znajdujących się w innych pomieszczeniach i odwrotnie. Amplituner wyposażono także w liczne funkcje sieciowe: wbudowane serwisy streamingowe (m.in. Spotify i Tidal), radio internetowe, obsługę AirPlay2 i dwukierunkowy Bluetooth, dwuzakresowe Wi-Fi (2.4 / 5 GHz).

AirPlay 2 dodaje możliwość przesyłania strumieniowego Apple Music i innych usług przesyłania strumieniowego do wielu urządzeń MusicCast w całym domu. Z łatwością steruj nim z iPhone'a lub iPada, połącz go z HomePod lub po prostu skorzystaj ze sterowania głosowego i poproś Siri o pomoc.

 

 

Yamaha RX-V4A MusicCast

Możliwość podłączenia bezprzewodowych głośników tylnych (MusicCast Surround)

Praktycznym udogodnieniem w RX-V4A jest obsługa funkcji MusicCast Surround. Dzięki niej do amplitunera można bezprzewodowo podłączyć głośniki MusicCast 20 lub MusicCast 50 w roli tylnych głośników efektowych. Rozwiązanie to eliminuje konieczność prowadzenia przewodów od amplitunera do głośników tylnych, co pozwala cieszyć się pełnymi możliwościami systemu kina domowego przy zachowaniu estetyki w pokoju odsłuchowym.

 

Sterowanie dotykowe lub głosowe - wybór należy do Ciebie. Intuicyjnie steruj pojedynczym produktem MusicCast lub całym systemem domowym z łatwością za pomocą Alexy lub Asystenta Google i usłysz, jak Twój dom ożywa.

* Dostępność sterowania głosowego przez Amazon Alexa i Google Assistant różni się w zależności od regionu.

* Do inicjowania poleceń głosowych wymagane jest urządzenie innej firmy.

 

Sterowanie głosowe Alexa, Asystent Google

 

YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer) analizuje akustykę pomieszczenia i systemu, a następnie precyzyjnie dostosowuje różne parametry dźwięku, aby zapewnić najlepszy dźwięk dla Twojego pomieszczenia. Po prostu przez umieszczenie dostarczonego mikrofonu w miejscu odsłuchu i włączenie YPAO, system jest automatycznie kalibrowany w celu uzyskania optymalnej wydajności w pokoju kina domowego.

 

YPAO RX-V4A amplituner kinowy

 

Odkryj świat muzyki dzięki wbudowanym usługom strumieniowego przesyłania muzyki *. Synchronizując listy odtwarzania i utwory ze smartfona lub komputera z amplitunerem AV, usługi strumieniowego przesyłania muzyki sprawiają, że słuchanie ulubionych lub odkrywanie nowej muzyki jest niezwykle łatwe.

 

Yamaha RX-V4a przesyłanie strumieniowe

 

Ulepszone funkcje gier i multimediów zapewniają dodatkowy poziom płynnego i płynnego ruchu oraz przejść w grach, filmach i wideo. Obejmują one: Auto Low Latency Mode (ALLM) umożliwia automatyczne ustawienie idealnego opóźnienia, co pozwala na płynne, wolne od opóźnień i nieprzerwane oglądanie oraz interaktywność. Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) redukuje lub eliminuje opóźnienia, zacinanie się i zrywanie klatek, zapewniając bardziej płynną i szczegółową rozgrywkę. Funkcja Quick Media Switching (QMS) dla filmów i wideo eliminuje opóźnienia, które mogą skutkować pustymi klatkami przed wyświetleniem zawartości. Quick Frame Transport (QFT) zmniejsza opóźnienia, zapewniając płynniejszą grę bez opóźnień i interaktywną wirtualną rzeczywistość w czasie rzeczywistym.

 

Filmy i Gry Yamaha RX-V6A

 

Obsługa za pomocą pilota, aplikacji MusicCast lub asystentów głosowych

Obsługę amplitunera, oprócz pilota zdalnego sterowania dostarczanego wraz z urządzeniem, umożliwia bezpłatna, polskojęzyczna aplikacja MusicCast. Do sterowania RX-V4A można także wykorzystać asystentów głosowych (ich dostępność może różnić się w zależności od regionu i wymaga urządzenia z wbudowanym mikrofonem np. smartfona lub głośnika z wbudowanym asystentem głosowym).

 

Yamaha RX-V4A pilot do amplitunera

 

Specyfikacja techniczna:

Ilość kanałów: 5.2
Moc wyjściowa: 115W (6 OHMS, 0.9% THD, 1 CH); 80 W (8 OHMS, 0.06% THD, 2 CH)
Ilość trybów DSP: 17
4K video: Tak
Konwersja/ skalowanie obrazu: Tak (Hdmi do 4K)
Hdmi (wej/wyj): 4/1
Front Hdmi: Nie
Cyfrowe optyczne (wej.): 1
Front USB: Tak
Wejście gramofonowe: Tak
Terminale głośnikowe: Zakręcane
Radio internetowe: Tak
Bezprzewodowy streaming: Airplay, Bluetooth
Serwisy strumieniujące: Spotify
Sterowanie aplikacją: Tak
WiFi: Tak
Flac, Wav 192/24: Tak
Bluetooth: Tak
Zakresy radiowe: AM, DAB, FM, Radio internetowe
Pilot (typ): zaprogramowany
Automatyczna kalibracja: Tak ( YPAO)
Pobór mocy (standby): 0,1 W
Wymiary (SxWxG) mm: 435 X 171 X 377
Waga: 8,8 kg

 

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.