Gwarancja przedłużona przez EasyProtect

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej gwarancji autoryzowanego serwisu z pełnymi prawami.

Jeżeli chcesz przedłużyć gwarancję o kolejne lata wybierz odpowiednią dla Ciebie wersję. Wykupujesz przedłużenie gwarancji w tych samych autoryzowanych serwisach co gwarancja przez pierwsze dwa lata. Na tych samych zasadach.

Jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie branży sprzętu Electro w zakresie opieki serwisowej i dodatkowej ochrony sprzętu.

Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, czyli po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

Konkretne przykłady:

- 2 lata gwarancji standardowej. Dokupujesz 3 lata gwarancji przez Easy Protect. Razem masz 5 lat gwarancji serwisu autoryzowanego.

- 2 lata gwarancji standardowej. Miałeś możliwość i przedłużyłeś gwarancję jeszcze o rok po rejestracji sprzętu. Dokupujesz np. 2 lata gwarancji przez Easy Protect. Razem masz 5 lat gwarancji serwisu autoryzowanego.

- 2 lata gwarancji standardowej. Miałeś możliwość i przedłużyłeś gwarancję jeszcze o 3 lata po rejestracji sprzętu. Dokupujesz np. 3 lata gwarancji przez Easy Protect. Razem masz 8 lat gwarancji serwisu autoryzowanego.

gwarancja-1

To nie tylko zabezpieczenie Twojego sprzętu audio. Łatwiej sprzedać sprzęt kilkuletni jeszcze na gwarancji. Wydatek nie tylko się zwróci za kilka lat, ale ułatwi Ci życie przy sprzedaży.

 

EasyProtect® Przedłużona Gwarancja to również idealne rozwiązanie dla podmiotów realizujących dostawę sprzętu elektronicznego w ramach przetargów i zamówień publicznych, gdzie jednym z istotniejszych kryteriów stanowi okres gwarancji.

 

gwarancja-2

 

gwarancja-3