Głośniki ścienne

Głośniki ścienne

Najlepsze ceny i najlepsza jakość głośników ściennych

Głośnik ścienny - najwyższej jakości

Oferujemy głośniki ścienne od podstawowych modeli za nieduże pieniądze po najlepsze głośniki dostępne na świecie wraz z kalibracją systemu. Wyróżnić możemy trzy podkategorie głośników ściennych ze względu na kształt: wąskie i długie, prostokątne w proporcji około 2:3 oraz kwadratowe.

Starsze konstrukcje głośników charakteryzują się widoczną ramką plastikową (o szerokości około 1cm) na krawędzi głośnika. Nowsze rozwiązania oferują bardzo cienkie ramki (od 1 do 4 mm) lub ich całkowity brak. Maskownica (siateczka głośnika) dochodzi do samego końca lub prawie do końca. Bardzo często maskownice głośnika ściennego mocowane są magnetycznie. Przykładasz i już się trzyma. Droższe głośniki ścienne oferują finezyjne wykończenie - aluminium, drewno naturalne, nietypowe maskownice ...

Głośniki ścienne i obudowy

Oferujemy obudowy do głośników ściennych oraz głośniki w konstrukcji zamkniętej (gotowe kolumny do montażu). Prosimy zwrócić uwagę, że droższe głośniki ścienne są w obudowach zamkniętych. Oznacza to, że kupują Państwo gotową kolumnę głośnikową do montażu w ścianie. Rozwiązanie takie gwarantuje takie same parametry brzmieniowe w laboratorium i u Państwa w domu.

Najczęściej głośniki ścienne są konstrukcjami dwudrożnymi (osobny głośnik średnio-niskotonowy + osobny głośnik wysokotonowy). W droższych konstrukcjach można znaleźć rozwiązania trójdrożne.

Ukryj kolumny głośnikowe - wybierz głośniki ścienne

Jeżeli marzy Ci się zlikwidowanie kolumn głośnikowych podłogowych rozwiązaniem mogą być dwa głośniki ścienne zamontowane w ścianie obok TV. Do dobrego STEREO wystarczą dwa głośniki dzięki któym posłuchasz muzyki, obejrzysz film czy TV. System bardziej rozbudowany KINO DOMOWE to pięć głośników ściennych (lub częściowo sufitowych): głośniki lewy i prawy (STEREO) wzbogacone są o głośnik centralny zamontowany pod lub nad TV + dwa głośniki tylne efektowe w ścianie lub  w suficie za słuchaczem. 

W naszej ofercie znajdziesz głośniki ścienne wszystkich producentów, nawet tych których nie pokazujemy w chwili obecnej w ofercie.Możesz zacząć od najpopularniejszych producentów: Monitor Audio, KEF, Paradigm, Taga Harmony, Magnat, Heco, Dali, Cabasse, Canton, Focal, Jamo, Klipsch, Tannoy, Q Acoustics, po wyszukanych jak Piega, Sonus Faber .... Zapraszamy do zakupu u nas.

Aby ułatwić wyszukanie, określ zakres cenowy z tolerancją oraz kształt maskownicy.

Prostokątne czy Kwadratowe ?

MASKOWNICE W ZESTAWIE do wszystkich głośników.

Zwróć uwagę na głębokość montażu, wielkość otworu montażowego oraz wielkość całkowitą głośnika. Więcej informacji w dziale PORADY.

 

Black week Cabasse Antigua IW gotowe rozwiązanie

Black week Cabasse Antigua IW gotowe rozwiązanie

Cabasse Antigua IW wraz z obudową podtynkową. Gotowe rozwiązanie do zamontowania. Głębokość montażu 90 mm (obudowa)....
1 330,00 zł
Black week Cabasse Minorca IW gotowe rozwiązanie

Black week Cabasse Minorca IW gotowe rozwiązanie

Cabasse Minorca IW wraz z obudową podtynkową. Gotowe rozwiązanie do zamontowania. Kolumna głośnikowa trójdrożna, współosiowy przetwornik. ...
1 890,00 zł