Obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio dostępne w ofercie

28-02-2024

Ukryj kolumny głośnikowe.....

Ukrywając kolumny głośnikowe w suficie czy w ścianie - nie zapomnijcie o obudowach akustycznych podtynkowych Hide-Audio™. Jest to ważne przy wyborze głośników ściennych, gdzie musi być odpowiedniej pojemności obudowa podtynkowa, a jedynie wnęka za samym głośnikiem.

Jeżeli nie możecie umieścić obudowy akustycznej w ścianie - są w naszej ofercie głośniki ścienne wraz z gotową obudową - o wymiarze głośnika - zgodne z projektem inżynierów.

Podobnie jest w przypadku głośników sufitowych. Głośniki instalacyjne powinny mieć obudowy rezonansowe oraz pozwalające na kontrolę przetwornika.

 

W ofercie strony głośniki-instalacyjne.pl pojawiły się nowe modele obudów akustycznych w wersji V-LITE, charakteryzujące się dobrymi parametrami, niską ceną, do samodzielnego montażu - ale montaż nie jest trudny. Zapraszamy do zapoznania się w naszą ofertą.

https://glosniki-instalacyjne.pl/product/search?query=v-lite

 

 

Obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio dostępne w ofercie

Firma V-LITE jest znana ze swoich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie akustyki. Jednym z najnowszych produktów, które wprowadzili na rynek, są obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio. Te nowoczesne i funkcjonalne obudowy są teraz dostępne w ofercie, co jest świetną wiadomością dla wszystkich, którzy szukają skutecznego sposobu na poprawę jakości dźwięku w swoim otoczeniu.

Obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i skuteczności. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów, są one w stanie skutecznie tłumić hałas i poprawić jakość dźwięku w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

Jedną z najważniejszych zalet obudów akustycznych V-LITE Hide-Audio jest ich uniwersalność. Mogą być one wykorzystywane w różnych miejscach, takich jak biura, sale konferencyjne, studia nagraniowe czy nawet domowe kino. Dzięki temu, że są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, można je łatwo dopasować do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu.

Kolejną zaletą obudów akustycznych V-LITE Hide-Audio jest ich prostota montażu. Dzięki temu, że są one lekkie i łatwe w instalacji, można je zamontować w dowolnym miejscu bez konieczności angażowania specjalistów. Wystarczy kilka prostych kroków, aby cieszyć się lepszą jakością dźwięku w swoim otoczeniu.

Obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio są również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany czy naprawy. Dzięki temu, są one inwestycją na lata, a nie tylko chwilowym rozwiązaniem.

Podsumowując, obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poprawić jakość dźwięku w swoim otoczeniu. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, łatwe w montażu i trwałe, są one idealnym wyborem dla biur, sal konferencyjnych, studiów nagraniowych czy domowych kin. Dzięki nim, można cieszyć się lepszą jakością dźwięku bez konieczności angażowania specjalistów czy wydawania dużych sum pieniędzy. Nie czekaj więc dłużej i wybierz obudowy akustyczne V-LITE Hide-Audio już dziś!