Sonus Faber Level5 PC-563 / PC-562 kino domowe

  • Producent: Sonus Faber
  • Dostępność: Brak Brak

Głośniki ścienne/sufitowe  Level5 PC-563 / PC-562 w wersji KINO DOMOWE.

Cena za 5 głośników.

Wymiary poszczególnych głośników instalacyjnych podane poniżej.

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Głośniki ścienne/sufitowe Sonus Faber Palladio Level5 PC-563 + Level5 PC-562


Zestaw składa się z następujących elementów:

- głośniki ścienne frontowe PC-563 - 2 sztuki

- głośnik ścienny centralny PC-563 - 1 sztuka

- głośniki ścienne/sufitowe tylne surround PC-562 - 2 sztuki


Głośniki podtynkowe instalacyjne w wersji stereo/kino domowe. Trzy głośniki instalacyjne (frontowe + centralny) do zamontowania w przedniej części pomieszczenia w okolicach telewizora w ścianie plus dwa głośniki instalacyjne jako głośniki tylne w ścianie lub w suficie. 

 

 

Linia wbudowanych głośników ściennych i sufitowych, które dziedziczą rozwiązania projektowe z Sonetto Collection, wysmakowanej linii produktów Sonus Faber.  Dyskretne i skuteczne rozwiązanie dla każdego środowiska odsłuchowego.

 

 

 

 

PALLADIO: NOWA INSTALACJA NIESTANDARDOWA

W panoramie nowoczesnych głośników architektonicznych nie było rozwiązania zdolnego zapewnić ciepłe i otaczające brzmienie, gwarantujące podejście ukierunkowane na wysokiej jakości kunszt, również odpowiednie dla mniej tradycyjnych środowisk odsłuchowych. Dzięki Palladio Collection osiągamy ten cel: wnieść emocje naturalnego doznania muzycznego w dowolnym miejscu i całkowite zanurzenie w dźwięku dzięki wszechstronnym, a także estetycznie cennym rozwiązaniom.

 

 

 

 

THE VOICE OF SONUS FABER

Najwyższa jakość naszych akustycznych głośników w reprodukcji średnich i wysokich częstotliwości: naturalne brzmienie uzyskane dzięki zastosowaniu tych rozwiązań konstrukcyjnych, które są naszą sygnaturą. Głośnik wysokotonowy 29 mm z jedwabną kopułą jest wyposażony w technologię DAD (Damped Apex Dome ™), podobnie jak przetworniki tradycyjnych pasywnych linii głośnikowych. Głośniki dedykowane do odtwarzania średnio- i średnio-niskotonowego wykorzystują membrany wykonane z naturalnego włókna i pulpy celulozowej, specjalny przepis Sonus faber. Zwrotnica charakteryzuje się technologią Paracross Topology ™, która sprawia, że ​​dźwięk jest czystszy i bardziej zdefiniowany.

 

 

 

 

Level5 I SONETTO: INTEGRACJA HARMONICZNA

Charakterystyka panelu przedniego modeli Level5 jest taka sama jak w przypadku kolekcji Sonetto; kołnierze szczotkowanego aluminium, wykończenie wysokotonowego i średnio-nisko tonowego przetwornika określają estetykę “Voice of Sonus faber”. Wzór w paski przednich paneli jest wyraźnym odniesieniem do podstawek głośnikowych z serii Sonneto, gdzie motyw idealnie komponuje się elastycznymi linkami  pierwszych podstawek Guarneri  z roku 1993 wpisując się w historię firmy.

 

 

 

 

ŁATWA INSTALACJA I DOSTOSOWYWANIE

Wszystkie modele z serii Palladio są wyposażone w magnetyczną, metalową kratkę bez krawędzi, zaprojektowaną tak, aby każdy model był jak najbardziej dyskretny. Wszystkie modele kratek są gotowe do malowania, a wszystkie modele w suficie mają dodatkową kwadratową kratkę, aby jeszcze bardziej zwiększyć swobodę wyboru słuchacza. Dzięki systemowi mocowania dogs fixing system wszystkie głośniki Palladio można szybko i skutecznie przymocować do płyt gipsowo-kartonowych.

Zalecamy użycie obudów głośnikowych podtynkowych, do kupienia w naszej ofercie glosniki-instalacyjne.pl

 

 

                          PC-562                                                               PC-563 

 

 

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Przykładowy film montażowy w oparciu o podobne głośniki podtynkowe

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

 

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.