Focal 100ICW6 system 5.0

Focal 100ICW6 w wersji STEREO / KINO DOMOWE. Cena za pięć głośników.

Do zamontowania w ścianie lub / i w suficie.

Głośnik ścienny / sufitowy instalacyjny podtynkowy okrągły z maskownicą okrągłą i kwadratową.

Przetwornik niskotonowy 16,5 cm.

Głębokość montażu 9,1 cm.

Otwór do montażu 184 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 208 mm

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Focal
 • Dostępność: Jest Jest
 • kpl.
 • Cena netto: 4 467,48 zł / kpl. 5 495,00 zł / kpl.
 • Oblicz

Black week i okres grudniowy

Dostępność produktów w Polsce jest mała lub bardzo mała. Tak jest w całej Europie z uwagi na czasy pandemii. W najbliższych 2 - 3 miesiącach niestety nie widać poprawy w zakresie dostępności. Jeżeli jesteś zdecydowany - zapraszamy do zakupu. 

Z uwagi na bardzo dużą ilość pracy - odpowiedzi na zapytania mailowe mogą ulec wydłużeniu do 1- 2 dni roboczych. Możemy też nie odebrać telefonu - mamy ich kilka na biurku :), ale oddzwonimy

Jak najszybsza realizacja zamówień - z uwagi na uporządkowanie prac, łatwą płatność, kompletne dane klientów ... realizujemy w pierwszej kolejności zamówienia złożone w sklepie internetowym.

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

ul. Grabowa 25

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Alior Bank
46 2490 0005 0000 4500 5183 5283

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Maskownica kwadratowa i okrągła w cenie.

Głośnik ścienny/ sufitowy Focal 100ICW6

STWÓRZ NIEWIDZIALNY SYSTEM

Zestaw składa się z następujących elementów:

- głośniki podtynkowe frontowe Focal 100ICW6 - 2 sztuki

- głośnik podtynkowy centralny Focal 100ICW6 - 1 sztuka

- głośniki podtynkowe tylne surround Focal 100ICW6 - 2 sztuki

Możliwość zmiany układu.

Głośniki podtynkowe instalacyjne w wersji stereo/kino domowe. Trzy głośniki instalacyjne (frontowe + centralny) do zamontowania w przedniej części pomieszczenia w okolicach telewizora (ściana lub sufit) oraz dwa głośniki instalacyjne jako głośniki tylne ścienne lub w suficie.  Dodatkowo głośniki mają możliwość regulacji ilości tonów oraz regulację pochyłu głośnika wysokotonowego w stronę słuchacza.

System warto rozbudować o subwoofer podtynkowy lub tradycyjny. W naszej ofercie szeroka gama subwooferów. System można rozbudować o kolejne głośniki tradycyjne lub podtynkowe budując np. system Dolby Atmos.


 

Każdy z tych głośników nadaje się zarówno do montażu ściennego, jak i sufitowego, dzięki czemu produkty serii 100 są niezwykle wszechstronne i idealnie nadają się do systemów hi-fi, systemów kina domowego lub jako uzupełnienie klasycznych systemów hi-fi, w szczególności głośników z serii Chorus

W przypadku najlepszych systemów audio produkty linii z serii 100 są doskonale dostosowane do technologii Dolby Atmos do całkowitego zanurzenia w 3D. Dostępne są opcjonalne zestawy instalacyjne, w szczególności w celu ułatwienia instalacji w nowych środowiskach

Głośnik ścienny / sufitowy Focal 100ICW6 jest przeznaczony do domowego audio Ten produkt jest przeznaczony do małych i średnich pomieszczeń oraz do trzech rodzajów użytkowania: systemy rozproszone (korytarze, pomieszczenia mieszkalne ...), systemy stereo (sypialnie, kuchnie ...) i systemy kina domowego (w wydzielonych pokojach lub salonach). Produkt nadaje się do każdego pomieszczenia w domu, nawet w wilgotnym środowisku, takim jak łazienki. Może być stosowany w ścianie lub w suficie.

Głośnik ma nowy, regulowany przetwornik wysokotonowy z kopułką aluminiową, bardziej zwarty, poprawiający dyspersję dźwięku. Jest również wyposażony w nowy stożek nisko-średniotonowy z Polyglass (6 1/2 "- 16,5 cm). Nowy crossover poprawia odsłuch poza osią i pozwala uniknąć "efektu prysznica".

Produkt można zainstalować wszędzie dzięki kompaktowej konstrukcji, która została przeprojektowana jako pojedynczy element,.

 Seria 100 przynosi nieoczekiwaną muzykalność do domu. Pozwól się zaskoczyć technologią kryjącą się za tym produktem, wydajnym wzornictwem i idealnymi funkcjami, które ułatwią korzystanie.

 

 

Kratki magnetyczne dostarczone z każdym produktem są idealne do szybkiego i łatwego montażu.

Pod względem wzornictwa wszystkie produkty z serii 100 wyposażone są w dwa rodzaje kratek: kwadratową kratkę i okrągłą, aby zapewnić idealne dopasowanie do wnętrza. Innym kluczowym aspektem projektu jest to, że kraty są bezramowe, co czyni je jeszcze bardziej dyskretnymi i eleganckimi.

ŁATWE DO ZAINSTALOWANIA

Instalacja jest ważnym kryterium: trzy uchwyty montażowe ze zoptymalizowanymi uchwytami zapewniają szybką i łatwą instalację. System śrub zapobiega wypadaniu śrub podczas demontażu produktu. Czas instalacji jest zredukowany do absolutnego minimum. Produkty serii 100 mają płytką głębokość montażu, co znacznie ułatwia instalację

 • typ: 2-drożny naścienny/sufitowy koakcjalny
 • przetworniki: 6½" (16,5cm) średniotonowy Polyglass, 1" (25 mm) odwrócona kopułka wysokotonowa AI
 • czułość (2,83 V / 1m): 89 dB
 • pasmo przenoszenia (±3 dB): 62 Hz - 23 k Hz
 • punkt niskiej częstotliwości (-6 dB): 50 Hz
 • impedancja nominalna: 8 Ω
 • impedancja minimalna: 7.3 Ω
 • zalecana moc wzmacniacza: 25 - 100 W

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Przykładowy film montażowy w oparciu o podobne głośniki podtynkowe

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.