Cambridge Audio C165 system 5.0

Cambridge Audio C165 w wersji STEREO / KINO DOMOWE - głośniki do zamontowania w suficie, instalacyjne, podtynkowe, okrągłe z maskownicą okrągłą.

Cena za komplet ( 5 głośników ).

Przetwornik niskotonowy: 16,5 cm

Głębokość montażu: 9,5 cm

Otwór do montażu: 202 mm

Wymiary zewnętrzne głośnika: 240 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpl.
  • Cena netto: 2 036,59 zł / kpl. 2 945,00 zł 2 505,00 zł / kpl.
  • Oblicz

Black week i okres grudniowy

Dostępność produktów w Polsce jest mała lub bardzo mała. Tak jest w całej Europie z uwagi na czasy pandemii. W najbliższych 2 - 3 miesiącach niestety nie widać poprawy w zakresie dostępności. Jeżeli jesteś zdecydowany - zapraszamy do zakupu. 

Z uwagi na bardzo dużą ilość pracy - odpowiedzi na zapytania mailowe mogą ulec wydłużeniu do 1- 2 dni roboczych. Możemy też nie odebrać telefonu - mamy ich kilka na biurku :), ale oddzwonimy

Jak najszybsza realizacja zamówień - z uwagi na uporządkowanie prac, łatwą płatność, kompletne dane klientów ... realizujemy w pierwszej kolejności zamówienia złożone w sklepie internetowym.

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

ul. Grabowa 25

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Alior Bank
46 2490 0005 0000 4500 5183 5283

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Głośnik sufitowy Cambridge Audio C 165


W głośniku sufitowym Cambridge Audio C165 zastosowano 6.5 calowy woofer oraz 1 calowy obrotowy tweeter. Obrotowy tweeter umożliwia dostosowanie głośnika do miejsca, w którym jest instalowany tak, by poprawić prezentację poza główną osią głośnika. C165 został zoptymalizowany do integracji w całym paśmie przenoszenia.

Cambridge Audio C165 front okrągły głośnik

 

Zestaw składa się z następujących elementów:

- głośniki sufitowe przednie Cambridge Audio C165 - 2 sztuki

- głośnik sufitowy centralny Cambridge Audio C165 - 1 sztuka

- głośniki sufitowe tylne surround Cambridge Audio C165 - 2 sztuki

Doskonały system niewidocznych głośników do muzyki, koncertów , filmów oraz TV.

 

Głośniki podtynkowe instalacyjne w wersji stereo/kino domowe. Dwa głośniki instalacyjne do zamontowania nad telewizorem jako głośniki frontowe, jeden głośnik do zamontowania pośrodku (pomiędzy frontowymi) jako głośnik centralny. Dwa głośniki sufitowe do zamontowania za słuchaczem. 

 

Cambridge Audio C165 system 5.0

 

Firma Cambridge Audio to specjalista od dobrego brzmienia. Z powodzeniem wprowadza na rynek doskonałe wzmacniacze stereo, odtwarzacze strumieniowe czy elementy ze świata kina domowego. Głośniki to kolejna specjalizacja. Prezentowany produkt nie jest w wysokiej cenie, a parametry , jakość wykonania oraz jakość brzmienia potwierdzają że jest to produkt wysokiej jakości.

 

Specyfikacja techniczna:

Pasmo pzrenoszenia: 50Hz - 20kHz
Impedancja: 4 Ω
Przetworniki: 1 x 6.5” (165mm) woofer, 1 x 1” (25mm) głośnik wysokotonowy
Wymiary: 97 x Ø 240mm (3.8 x Ø 9.4’’); wymagany otwór montażowy: Ø 202mm (Ø 8”)
Waga: 1,28 kg

 

 

Cambridge Audio C165 back

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Przykładowy film montażowy w oparciu o podobne głośniki podtynkowe

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.