Monitor Audio Vecta V240 / Raty 0% / GW ∞

Monitor Audio V240 Vecta - głośnik zewnętrzny/naścienny

Czułość: 88 dB

Impedancja nominalna: 4 omy

Impedancja minimalna: 3,8 oma przy 240 Hz

Maksymalne ciśnienie dźwięku (SPL): 108 dBA (każdy)

Moc RMS: 100 W

Wymiary  (W x S x G): 336 x 243,2 x 150 mm

Waga: 2,55 kg

Uchwyt ścienny V-mount lub V-corner już w cenie produktu ( do wyboru jeden z nich ). • Dodaj recenzję:
 • Producent: Monitor Audio
 • Dostępność: Jest Jest
 • Cena netto: 1 259,35 zł / szt. 1 549,00 zł / szt.
 • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo dożywotnią gwarancję na głośniki instalacyjne Monitor Audio (szczegóły i warunki poniżej)

Głośnik zewnętrzny/naścienny Monitor Audio V240 Vecta

 

Vecta V240 to głośniki, które zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami i zapewnią najwyższą jakość, zapewniając prawdziwe wrażenia dźwiękowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Mogą być zamontowane pionowo lub poziomo – zarówno przy suficie jak i bezpośrednio na ścianie. Zaokrąglone tylne ścianki minimalizują odbicia od sufitu i ścian, gwarantując kontrolowane rozpraszanie dźwięku. Zakres dopuszczalnych temperatur: -25º to 65º C / -13º to 149º F.

 

Monitor Audio Vecta V240 inside

 

Vecta V240 płynnie wtapia się pod okap lub w pionowe narożniki. Głośniki są zamknięte w obudowie z ABS o dużej gęstości z kratką odporną na rdzę, która została zaprojektowana tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki środowiskowe. Całkowicie szczelna obudowa jest wolna od hałasu powietrza lub potencjalnego wnikania wody i brudu, co pomaga utrzymać stopień ochrony IP55.

 

Monitor Audio Vecta V240 głośnik wewnętrzny/zewnętrzny

 

Kluczowe cechy:

 • stylowy, kompaktowy i wszechstronny projekt architektoniczny „na każdą pogodę”,
 • podwójne 4-calowe przetworniki z technologią metalowego stożka C-CAM,
 • 25 mm (1") głośnik wysokotonowy C-CAM z kopułką,
 • uszczelniona obudowa nieprzepuszczalna dla środowisk „każdej pogody” — stopień ochrony IP55,
 • inteligentny system automatycznego łączenia – łatwiejszy w instalacji bez widocznych przewodów,
 • prosty wspornik do montażu na ścianie V-Mount — zapewnia przechylenie o 25 stopni (opcjonalny klin zapewnia dodatkowe 32,5 stopnia),
 • Wspornik narożny V-Corner do montażu narożnego lub podokapowego,
 • obudowa ABS o dużej gęstości z kratką nierdzewną,
 • możliwość malowania w celu dopasowania do niestandardowej instalacji.

 

 

Monitor Audio Vecta V240 głośnik wewnętrzny/zewnętrzny

 

Instalacja MA Vecta V240:

Vecta V240 oferuje niesamowitą wszechstronność i prostą instalację. Dzięki sprytnie zaprojektowanym wspornikom i jednopunktowemu systemowi automatycznego łączenia, Vecta może być szybko i łatwo montowana poziomo lub pionowo. Instalatorzy mocują wspornik do ściany, a następnie po prostu upuszczają głośnik na miejsce i zabezpieczają go pojedynczą śrubą. Ta metoda instalacji nie tylko oszczędza czas integratorów, ale także upraszcza złożoność instalacji głośników na wysokości lub pod trudnymi kątami. Automatyczny system połączeń oznacza, że ​​instalacja jest niezwykle elegancka, bez widocznych przewodów. Aby zapewnić klientom najlepszy możliwy dźwięk, po zamontowaniu na uchwycie ściennym głośnik Vecta można ustawić pod kątem o 25 stopni lub przechylić o kolejne 32,5 stopnia (przy użyciu opcjonalnego klina), aby skierować dźwięk w żądane miejsce. 

Instalując głośniki na zewnątrz, wymagane jest inne podejście, ponieważ systemy te muszą być w stanie zapewnić wysoką jakość dźwięku w warunkach i lokalizacjach zewnętrznych. W przypadku Vecta V240, Monitor Audio zamontował podwójne 4-calowe metalowe napędy stożkowe C-CAM do zakrzywionej przegrody, aby zapewnić kontrolowane pole dźwiękowe. Minimalizuje to odbicia od sufitu lub ściany, gdy jest zamontowany pod okapem lub w rogu, a jednocześnie jest szeroki wystarczy, aby uzyskać doskonały zasięg po zamontowaniu na ścianie. Centralnie zamontowany głośnik wysokotonowy C-CAM jest obciążony tubą, aby zapewnić dyspersję w punkcie podziału dopasowującą się do średniego zakresu, zapewniając płynną charakterystykę częstotliwościową poza osią. Takie podejście zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe, z mniej czarnych plam dźwiękowych.

 

Monitor Audio V240 outside

 

Specyfikacja techniczna:


Monitor Audio V240 dane techniczne

 

 

MA Vecta V240 drawning rysunek techniczny

 

Uchwyt montażowy VECTA V-MOUNT:

Vecta V-MOUNT firmy Monitor Audio to rozwiązanie problemów z szerokim rozproszeniem dźwięku z głośników naściennych. Umożliwia on na ustawienie ich pod kątem do 25 stopni, a z opcjonalnym wysięgnikiem dodatkowo o 32,5 stopnia.

 

Uchwyt montażowy Vecta V-MOUNT

Uchwyt montażowy VECTA V-CORNER:

Głośnik może być montowany poziomo lub pionowo, jeśli jest to wymagane ze wspornikiem do montażu narożnego - V-CORNER.

 

Monitor Audio Vecta V-Corner uchwyt narożny

 

 

 

Monitor Audio - znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkowe. Prosimy sprawdzić na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- dożywotnia gwarancja na głośniki instalacyjne Monitor Audio (warunki poniżej)

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Wymiana serwisowa:

Podstawą  dożywotniej gwarancji jest dowód zakupu z wyszczególniony modelem głośnika. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem firmy Monitor Audio, w celu otrzymania numeru zwrotu RMA  który jest wymagany dla rozpoczęcia procedury serwisowej

Jakakolwiek decyzja podjętą przez Monitor Audio w odniesieniu do jakiegokolwiek roszczenia z tytułu Lifetime Warranty jest pełna i ostateczna.

Niniejsza gwarancja obowiązuje od 2 kwietnia 2018 r.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą przykrywa się tynkiem. Dalej montaż jak powyżej.