Black week Monitor Audio C180 / obudowy / Raty 0% / GW ∞

Monitor Audio C180 Głośnik sufitowy instalacyjny podtynkowy okrągły z maskownicą okrągłą.

Przetwornik niskotonowy 20 cm.

Głębokość montażu 12,2 cm.

Średnica otworu do montażu 247 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 285 mm.

Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 25 kHz, , Impedancja: 6 Ohm, Moc (RMS): 120 W, Rekomendowana moc wzmacniacza: 30 – 120 W, Skuteczność (1W/1m): 90 dB, Przetworniki: 1 x 8” MMP II niskośredniotonowy, 1 x 1” C-CAM wysokotonowy, Uchwyt konstrukcyjny: CB8 (zielony), Waga: 2,72 kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena katalogowa: 890,00 zł
  • (Cena katalogowa: 723,58 zł)
  • Rabat: -178,00 zł
  • (Rabat: -144,72 zł)
  • Cena netto: 578,86 zł / szt. 712,00 zł / szt.
  • Oblicz

Black week i okres grudniowy

Dostępność produktów w Polsce jest mała lub bardzo mała. Tak jest w całej Europie z uwagi na czasy pandemii. W najbliższych 2 - 3 miesiącach niestety nie widać poprawy w zakresie dostępności. Jeżeli jesteś zdecydowany - zapraszamy do zakupu. 

Z uwagi na bardzo dużą ilość pracy - odpowiedzi na zapytania mailowe mogą ulec wydłużeniu do 1- 2 dni roboczych. Możemy też nie odebrać telefonu - mamy ich kilka na biurku :), ale oddzwonimy

Jak najszybsza realizacja zamówień - z uwagi na uporządkowanie prac, łatwą płatność, kompletne dane klientów ... realizujemy w pierwszej kolejności zamówienia złożone w sklepie internetowym.

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

ul. Grabowa 25

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Alior Bank
46 2490 0005 0000 4500 5183 5283

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

W zestawie kupisz taniej

Głośnik Monitor Audio C180

Black week Monitor Audio C180 / obudowy / Raty 0% / GW ∞

712,00 zł
Obudowa 500/330/124 otwór okrągły

Obudowa 500/330/124 otwór okrągły

310,00 zł
1 022,00 zł
919,80 zł

Kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo dożywotnią gwarancję na głośniki instalacyjne Monitor Audio (szczegóły i warunki poniżej)

 

Głośniki sufitowe – Ile? Jakie? Które wybrać ? Porady

 

Głośnik sufitowy Monitor Audio C180 "

Głośnik Monitor Audio C180 to bardzo ciekawa propozycja łącząca w sobie umiarkowaną cenę oraz duży 20 cm przetwronik niskotonowy. Markowy producent gwarantuje wysokiej jakości komponenty, oraz zwartą, przemyślaną konstrukcję zawierającą wiele rozwiązań technicznych.

W zestawie otrzymujesz: szablon ułatwiający wycięcię odpowiedniego otworu, głośnik sufitowy, okrągłą maskownicę magnetyczną.

Możliwe jest zamówienie opcjonalnej , kwadratowej maskownicy do głośnika. 

Głośnik jest pozłacany, wykonany w technologii oznaczonej C-CAM Gold Dome Tweeter. Na zewnątrz głośnika zamontowany jest przełącznik ilości wysokich tonów. W przypadku dużego oddalenia słuchacza od głośnika, niskie tony są mniej słyszalne. Wówczas można uruchomić większą ilość poprzez przełącznik. Głośnik wysokotonowy można pochylać w stronę słuchacza. Jest  to cały ruchomy moduł.

Głośnik od tyłu jest dodatkowo zabezpieczony przed mechanicznym uszkodzeniem. Mocowany jest za pomocą trzech łapek o zwiększonej szerokości.

Jak podłączyć głośnik Monitor Audio C180

Po wypakowaniu głośnika z opakowania, musicie przygotować odpowiedniej wielkości otwór do montażu oraz przewód głośnikowy umieszczony już podtynkowo i wystający z otworu. Głośnik wyposazony jest w dwa zasicki kablowe. Podłączamy przewody głośnikowe bez użycia narzędzi. Zasicki sprężynkowe. Głośnik umieszczamy w otworze. Dokrącając śruby, łapki wychalają się zachaczają o płytę GK, ramkę montażową lub obudowę podtynkową. Dokręcamy z wyczuciem. Przykładamy maskownicę magnetyczną. Gotowe.

Cena głośnika Monitor Audio C180

Staramy się wychodzić klientom naprzeciw, dlatego przygotowaliśmy kompleksowe rozwiązanie oferując dodatkowo do głośnika albo obudowę podtynkową albo przewód głośnikowy. Wartość całego promocyjnego zestawu, oraz wersję mogą wybrać Państwo dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym

Do głośnika opcjonalnie można dokupić obudowę podtynkową, ramką montażową, maskownice kwadratową.

Okrągły głośnik do montażu w ścianie lub w suficie. Maskownica jest w kształcie okrągłym. Doskonały zarówno do instalacji multiroom, systemów stereo jak i wielokanałowych systemów kina domowego z Dolby Atmos włącznie.

Technologie z serii Radius dostępne są teraz teraz w instalacjach sufitowych. Przetwornik niskotonowy 8" MMP II oraz pozłacana kopułka wysokotonowa C-CAM zapewniają najwyższej klasy brzmienie, są łatwe do wysterowania i pokrywają szerokie pasmo przenoszenia, kreując niesamowitą scenę dźwiękową.

 

Do jego głównych zalet zaliczyć możemy:

- przetwornik wysokotonowy wykonany w technologii C-CAM

- ruchomy głośnik wysokotonowy, pozwalający na lepsze skierowanie dźwięku w stronę słuchacza

- możliwość regulacji wysokich tonów  (+3 dB/0 dB/-3 dB)

- basowy przetwornik 8 calowy MMP II

- biała metalowa maskownica magnetyczna, z możliwością malowania na dowolny kolor.

- w zestawie szablon montażowy

 

Monitor audio C180 specyfikacja

monitor audio

Monitor Audio - znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkow... Prosimy sprawdzić na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- dożywotnia gwarancja na głośniki instalacyjne Monitor Audio (warunki poniżej)

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Wymiana serwisowa:

Podstawą  dożywotniej gwarancji jest dowód zakupu z wyszczególniony modelem głośnika. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem firmy Monitor Audio, w celu otrzymania numeru zwrotu RMA  który jest wymagany dla rozpoczęcia procedury serwisowej

Jakakolwiek decyzja podjętą przez Monitor Audio w odniesieniu do jakiegokolwiek roszczenia z tytułu Lifetime Warranty jest pełna i ostateczna.

Niniejsza gwarancja obowiązuje od 2 kwietnia 2018 r.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

 

monitor audio

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

Obudowa CCBOX-R (normalna) umożliwia montaż głośników sufitowych w sufitach betonowych 

W razie niejasności służymy pomocą. Lista dostępnych akcesorii do tego głośnika na dole strony.

Atrybuty produktu

Kształt maskownicy: Okrągły
Głębokość montażowa: powyżej 10 cm
Otwór montażowy: 20 - 25 cm
Głośnik stereo 2w1: Nie
Odporny na wilgoć: Nie