Monitor Audio C165 + GW ∞

  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 527,64 zł / szt. 649,00 zł / szt.
  • Oblicz

Monitor Audio C165 Głośnik sufitowy instalacyjny podtynkowy okrągły z maskownicą okrągłą.

Przetwornik niskotonowy 16,5 cm.

Głębokość montażu 11,6 cm.

Średnica otworu do montażu 211 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 250 mm.

Pasmo przenoszenia: 60Hz – 25kHz, Impedancja: 6 Ohm, Moc (RMS): 65 W, Rekomendowana moc wzmacniacza: 20 – 65 W, Skuteczność (1W/1m): 88.5 dB, Przetworniki: 1 x 6,5” MMP II niskośredniotonowy, 1 x 1” C-CAM wysokotonowy, Uchwyt konstrukcyjny: CB6 (fioletowy), Waga: 1,92 kg

Kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo dożywotnią gwarancję na głośniki instalacyjne Monitor Audio (szczegóły i warunki poniżej)

 

Głośniki sufitowe – Ile? Jakie? Które wybrać ? Porady

 

Monitor Audio C165 głośnik sufitowy

Głośnik Monitor Audio C165 otwiera całą gamę głośników do montażu w suficie. Wyposażony jest w 16,5 cm przetwronik basowy, co czyni z niego pełnopasmowym głośnikiem ze słyszalnym basem. Głośnik dizycznie jest dość spory, otwór montażowy to 211 mm, a wymiar zewnętrzny to 250 mm. Jest to dobre połączenie niskiej ceny, dużego , pełnego głośnika oraz gwarancji markowego rozwiązania. Ale od początku....

głośnik Monitor Audio C165 jes tw budżecie kilkuset złotych za sztukę. To jeden z tańszych markowych głośników. U producenta Monitor Audio - prawie najtańszy, ale nie oznacza to, że nie warty zainteresowania. Głośnik wysokotonowy jest pozłacany i wykonany w technologii C-CAM Gold Dome Tweeter. Można regulować ilość wysokich tonów - przełącznik umieszczony na zewnątrz. Jeżeli słuchacz jest z dala od grającego głośnika, ilość wysokich tonów się zmniejsza. Wówczas użyć można przełącznika i podnieść poziom głośności wysokich tonów.

Głośnik od tyłu został zabezpieczone przed mechanicznym uszkodzeniem. Przewody głośnikowe podłącza się używając zacisków sprężynowych bez użycia dodatkowych narzędzi.

Montaż głośnika Monitor Audio C165

Do zamontowania głośnika potrzebujesz posiadać: przygotowany wcześniej odpowiedniej wielkości otwór (szablon montażowy jest w zestawie), potrzebujesz przewód głośnikowy wystający z otworu głośnikowego. Przewód głośnikowy montujesz w zaciskach głośnika. Umieszczasz głośnik w otworze. Przekręcając śrubę montażową głośnik wystawia łapki, które podczas dokręcania zaciskają się od tyłu na płycie GK, ramce podtynkowej czy obudowie podtynkowej. Dokręcaj z wyczuciem. Maskownica jest magnetyczna, wystarczy że ją przyłożysz i trzyma się. Możesz ją malować na kolor pomieszczenia.

Akcesoria do głośnika Monitor Audio C165

Producent Monitor Audio przewidział kilka akcesorii do tego modelu głośnika. Wybrać możesz maskownicę białą kwadratową, maskownicę Premium ze szczotkowanego aluminium, obudowę podtynkową oryginalną lub naszej produkcji , ramkę montażową do montażu w ścianie litej.

Głośnik Monitor Audio C165 możesz zamontować jako nagłośnienie ogólne w całym domu. Jeżeli chcesz zbudować dobre stereo - wybierz dwa i zamontuj je równomiernie wobec słuchacza. Najbardziej rozbudowany system możesz stworzyć - planując system kina domowego. Wówczas zamontuj 5 głośników, lub 7 jeżeli chcesz uruchomić system DOlby Atmos. Czy te głośniki sobie poradzą. Spokojnie. Głośnik niskotonowy pochylisz w stronę słuchacza, resztę dopełni kalibracja amplituner AV oraz przełączniki ilości wysokich tonów. 

Projektując nagłośnienie w domu - możecie zasięgnąć naszej porady. Na koniec kilka zdań od producenta:

 

Technologie z serii Radius dostępne są teraz teraz w instalacjach sufitowych. Przetwornik niskotonowy 6,5" MMP II oraz pozłacana kopułka wysokotonowa C-CAM zapewniają najwyższej klasy brzmienie, są łatwe do wysterowania i pokrywają szerokie pasmo przenoszenia, kreując niesamowitą scenę dźwiękową.

 

 

 

Do jego głównych zalet zaliczyć możemy:

- przetwornik wysokotonowy wykonany w technologii C-CAM

- ruchomy głośnik wysokotonowy, pozwalający na lepsze skierowanie dźwięku w stronę słuchacza

- możliwość regulacji wysokich tonów  (+3 dB/0 dB/-3 dB)

- basowy przetwornik 6,5 calowy MMP II

- biała metalowa maskownica magnetyczna, z możliwością malowania na dowolny kolor.

- w zestawie szablon montażowy

- Opcjonalna maskownica kwadratowa lub premium może być zastosowana do tego modelu.

 

Monitor AUdio C165 specyfikacja

 

 

Monitor Audio - znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkow... Prosimy sprawdzić na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- dożywotnia gwarancja na głośniki instalacyjne Monitor Audio (warunki poniżej)

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Wymiana serwisowa:

Podstawą  dożywotniej gwarancji jest dowód zakupu z wyszczególniony modelem głośnika. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem firmy Monitor Audio, w celu otrzymania numeru zwrotu RMA  który jest wymagany dla rozpoczęcia procedury serwisowej

Jakakolwiek decyzja podjętą przez Monitor Audio w odniesieniu do jakiegokolwiek roszczenia z tytułu Lifetime Warranty jest pełna i ostateczna.

Niniejsza gwarancja obowiązuje od 2 kwietnia 2018 r.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

Obudowa CCBOX-R (normalna) umożliwia montaż głośników sufitowych w sufitach betonowych 

W razie niejasności służymy pomocą. Lista dostępnych akcesorii do tego głośnika na dole strony.

Atrybuty produktu

Kształt maskownicy: Okrągły
Głębokość montażowa: powyżej 10 cm
Otwór montażowy: 20 - 25 cm
Głośnik stereo 2w1: Nie