Taga Harmony TOS-580

Taga Harmony TOS - 580 Głośnik zewnętrzny

Pasmo przenoszenia: 45Hz - 20kHz

Wysokotonowy: 13 mm (0.5”), TPTTD

Średnioniskotonowy: 133 mm (5.25”), Kevlar®

Maksymalna moc: 
160W

Wymiary (W/S/G): 25 x 18.7 x 20 cm (z uchwytem)

Waga: 2.5 kg


W razie niejasności służymy pomocą.

 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 304,07 zł / szt. 374,00 zł / szt.
  • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Cena za sztukę.

 

Głośnik zewnętrzny Taga Harmony TOS-580

Głośniki TOS są idealnym rozwiązaniem zarówno w systemach audio w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu: do aplikacji domowych (stereo, kino domowe) i komercyjnych (w barach, klubach, sklepach, salach konferencyjnych itp.).
TOS-580 jest pierwszym głośnikiem w serii TOS wykorzystującym nowy uchwyt montażowy typu U, który umożliwia regulację w poziomie i pionie. TOS-580 dostarcza czysty, naturalny, dynamiczny i potężny dźwięk.

 

Specjalne funkcje i odpowiednia budowa ułatwiają instalację głośnika w miejscu docelowym:

• Stopień ochrony IP56: obudowa TIMPC oraz nierdzewne wyposażenie (uchwyt i maskownica wykonane z aluminium) są odporne na takie czynniki jak pył, silna struga wody czy promieniowanie UV. Głośnik może być instalowany na dworze (na tarasach, basenach czy w ogrodach) i jest praktycznie odporny na większość zjawisk pogodowych.

• 2-kierunkowy uchwyt montażowy typu U pozwala na instalację głośnika w poziomie i pionie oraz jego regulację w dwóch płaszczynach (poziomej i pionowej).

• Panel przedni o strukturze plastra miodu polepsza jakość brzmienia.

• Wzmocnione terminale głośnikowe są dodatkowo zabezpieczone ochronną pokrywą.

• Brzmienie najwyższej jakości: 1” przetwornik wysokotonowy z technologią TPTTD Taga Pure Titanium Tweeter Dome oraz 5,25” przetwornik średnioniskotonowy z Kevlaru.

• Wysoka 8 ohm impedancja.

• Duża efektywość. 

Specyfikacja techniczna:

Typ / Konstrukcja Zewnętrzna-Wewnętrzna
2-drożna
TIMPC obudowa
Moc 160W MAX
120W RMS
Pasmo przenoszenia 45Hz - 20kHz
Impedancja 8ohm
Efektywność 90dB
Przetwornik wysokotonowy 13 mm (0.5”), TPTTD
Przetwornik średnio-niskotonowy 133 mm (5.25”), Kevlar®
Funkcje / wyposażenie 2-kierunkowy uchwyt montażowy U
Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 24.3 x 18.7 x 15.3 cm
25 x 18.7 x 20 cm (z uchwytem)
Waga 2.5 kg / szt.

 

 

 

Seria TOS

MASKOWNICA
Mocne i sztywne zdejmowane maskownice są odporne na działanie takich czynników jak pogoda, UV czy woda (odporne na rdzę).


OBUDOWA i UCHWYTY MONTAŻOWE
POLIMEROWA OBUDOWA - jest bardzo sztywna i mocna co minimalizuje zniekształcenia, wibracje i niepożądane rezonanse. Jest odporna na działanie takich czynników jak pogoda, UV czy woda.


2-KIERUNKOWE UCHWYTY MONTAŻOWE TYPU U - są bardzo łatwe w instalacji i gwarantują bezpieczny montaż. Pozwalają na instalację głośnika w poziomie i pionie oraz jego regulację w dwóch płaszczynach (poziomej i pionowej).
UCHWYTY MONTAŻOWE TYPU U
- są bardzo łatwe w instalacje i gwarantują bezpieczny montaż. Pozwalają na instalację w poziomie i pionie jak również umożliwiają na regulację położenia głośnika w poziomie już po montażu.


PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY
W zależności od modelu:
TPTTD - Taga Pure Titanium Tweeter Dome przetwornik z czystego tytanu chłodzony ferrofluidem zapewnia przenoszenie bardzo dużych mocy, gwarantując jednocześnie super dokładne, czyste, precyzyjne i szczegółowe brzmienie.
JEDWABNA KOPUŁKA lub PEI  - kopułka przetwornika wysokotonowego chłodzona ferrofluidem zapewnia przenoszenie dużych mocy, gwarantując jednocześnie dokładne, czyste, gładkie i szczegółowe brzmienie.

Szczególną uwagę poświęcamy równomiernemu i spójnemy rozpraszaniu dźwięku w osi i poza osią głośnika.

SM (STEREO / MONO) - modele te wykorzystują 2 przetworniki w jednym głośniku, aby zapewnić wysokiej jakości, dwu kanałowy (stereo) dźwięk z pojedyńczego głośnika. Modele SM oferują jeszcze szersze rozpraszanie dźwięku w porównaniu z tradycyjnymi konstrukcjami jak również eliminują brak równowagi dźwięku, który jest słyszalny jak poruszamy się po nagłaśnianym obszarze.


PRZETWORNIK ŚREDNIO-NISKOTONOWY
Używamy wytrzymałych membran polipropylenowych lub Kevlar®, wzmacnianych cewek i powiększonych magnesów  co gwarantuje przenoszenie dużych mocy, zapewniając głęboki, precyzyjny i szczegółowy bas, jak również bogate i przestrzenne średnie tony.


ZWROTNICA
Wybrane modele są wyposażone w układ zwrotnicy.
Wysokiej jakości, precyzyjnie selekcjonowane komponenty zwrotnicy zapewniają absolutną neutralność, są odporne i niezawodne.


TERMINALE
TEC – TAGA Easy Connection : typu push-in (wciśnij i włóż kabel) to te same high-endowe bananowe terminale (gniazda) jak nasza seria głośników kina domowego klasy premium. Współpracują z kablami głośnikowymi do 10AWG i większością popularnych typów konektorów (bananowych lub pinowych).

 
 
  

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.