Taga Harmony TCP-1000R subwoofer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Taga Harmony
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 527,64 zł / szt. 649,00 zł / szt.
  • Oblicz

Subwoofer Taga Harmony TCP-1000R . Głośnik do zamontowania w suficie lub w ścianie.

Przetwornik niskotonowy 254 mm.

Głębokość montażu 118 mm.

Wymiar otworu montażowego 269 x 269 mm

Wymiar zewnętrzny 303 x 303 mm

Subwoofer do zabudowy Taga Harmony TCP-1000R


Prezentowany subwoofer TCP-1000R jest przeznaczony do stosowania zarówno w systemach audio i kina domowego, dla użytku domowego jak również i komercyjnego. 

 

Taga Harmony TCP-1000R subwoofer

 

Obudowa zapewnia wysoką sztywność oraz minimalizuje zniekształcenia, wibracje i rezonanse co jest kluczowym czynnikiem przy instalacji subwoofera. Wyspecjalizowane zatrzaski montażowe ułatwiają montaż.


Taga Harmony TCP-1000R subwoofer


Przy prawidłowej instalacji w ścianie lub suficie subwoofer zapewnia niski bas z doskonałym brzmieniem i dynamiką. Wszędzie tam, gdzie wymagany jest mocny i precyzyjny bas, jako tło muzyczne czy w systemach stereo i kina domowego, a subwoofer nie powinien być widoczny - subwoofer serii TCP jest najlepszym wyborem.


Taga Harmony TCP-1000 subwoofer


Zawartość opakowania:

Subwoofer pakowany jest pojedynczo w opakowaniu. Kupując ten subwoofer otrzymujecie Państwo:

- subwoofer :)

- maskownicę metalową białą, z możliwością malowania, 

- instrukcję obsługi w języku polskim,

- instrukcję obsługi w języku angielskim.

 

Taga Harmony TCP-1000 zawartość opakowania


Opis producenta / serii głośników

TAGA Harmony to rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla rynku hi-fi i audio-wideo oraz profesjonalnego.

Główne rodzaje urządzeń to: zestawy głośnikowe klasy high-end, hi-fi i kina domowego, ścienne/sufitowe i zewnętrzne głośniki instalacyjne, głośniki multimedialne, elektronika hi-fi, kable i akcesoria audio oraz urządzenia dla rynku pro audio.

Więcej informacji o pozostałych modelach na naszej stronie glosniki-instalacyjne.pl

 

Gwarancja na głośniki

Aktualne informacje o gwarancji dla użytkownika końcowego oraz gwarancji na firmę znajdziesz w naszej zakładce na stronie głównej sklepu internetowego o nazwie GWARANCJE. Tam określone są wszystkie warunki gwarancji i od czego one zależą. Gwarancja na wszystkie produkty w naszej ofercie jest realizowana w Autoryzowanym Serwisie danego producenta w kraju. Mamy podpisane stosowne umowy handlowe.

 

Cena na głośniki

Prezentujemy przemyślaną ofertę na głośniki sufitowe i ścienne. Oferujemy do każdego produktu przewody głośnikowe, obudowy podtynkowe, transport ubezpieczony oraz inne gratisy o dużej wartości. Dokładamy starań by nasze ceny były bardzo konkurencyjne oraz by w cenie było kompletne rozwiązanie - oszczędzając Państwa czas i chroniąc przed niemiłymi niespodziankami podczas zakupu w internecie. Gwarantujemy, że wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji co poza ceną daje Państwu spokój w przypadku stresujących niemiłych sytuacji.

 

Specyfikacja techniczna:

Typ / Konstrukcja Subwoofer pasywny

TEI zatrzaski montażowe
TIMPC obudowa 
TEC terminale
Moc 250W MAX
190W RMS
Pasmo przenoszenia 35Hz - 500Hz
Impedancja 8ohm
Efektywność 88dB
Przetwornik niskotonowy 254 mm (10”), Kevlar®
Wymiary (W x S x G lub Śr. X G) 30.3 x 30.3 x 8.8 cm
Wymiary otworu montażowego (W x S lub Śr.) 26.9 cm
Minimalna głębokość otworu montażowego 11.8 cm
Waga 2.75 kg / szt.Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Przykładowy film montażowy w oparciu o podobne głośniki podtynkowe

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Atrybuty produktu

Subwoofer do zabudowy: Tak
Subwoofer tradycyjny: Nie