Stealth Acoustics LRX85 głośnik niewidzialny

Stealth Acoustics LRX85 - pełny zakres 7-elementowy, wysokiej mocy 2-panelowy system niewidzialnego głośnika.

Zalecane zastosowania:

 • Kino domowe / dźwięk przestrzenny,
 • wysokiej klasy system audio do wielu pomieszczeń,
 • systemy prezentacji,
 • muzyka na pierwszym planie,
 • obszary odsłuchu stereo.
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pozostali producenci
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
 • Cena netto: 9 249,59 zł / szt. 11 377,00 zł / szt.
 • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

 

Głośniki sufitowe okrągłe - montaż w suficie podwieszanym

 

Głośniki ścienne prostokątne - montaż w ścianie litej

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Głośnik niewidzialny Stealth Acoustics LRX85 (LRX 85)

 

Głośnik LRX-85 to wysokiej jakości, 3-drożny, dwupanelowy system. LRX-85 jest naprawdę potężnym i kompletnym rozwiązaniem pełnozakresowym, nie wymagającym specjalnych filtrów ograniczających basy, pomocniczych obwodów ochronnych ani zewnętrznych subwooferów. Dla jeszcze większej zdolności
dostępna jest również aktywna, podwójnie wzmacniana wersja LRX-85ACT.

Obsługa mocy 300 W zapewnia moc wyjściową do 105 dB przy najwyższej jakości dźwięku o rozszerzonym zakresie. LRX-85 działa jako przykładowy niewidoczny głośnik w szerokiej gamie zastosowań, w tym w kinach domowych, rozproszonym dźwięku o dużym wpływie i krytycznych środowiskach odsłuchowych, w których potrzeby estetyczne nie wymagają widocznej obecności głośnika.

LRX85 wykorzystuje oddzielne, łatwe w montażu, płaskie panele przednie do reprodukcji średnich i wysokich tonów niskich, poprawiając wydajność przy jednoczesnym minimalizowaniu zniekształceń intermodulacyjnych. Oba panele mogą być montowane w odległości 1 metra od siebie i nadal zapewniają jakość.

Średnio-wysoki panel zawiera cztery 25-watowe neodymowe silniki średniotonowe i jeden 25-watowy neodymowy silnik wysokiej częstotliwości, ustawione w konfiguracji Quad-Balanced Midrange Drive ™ firmy Stealth. Zaawansowane materiały wewnętrzne i gładko brzmiąca powierzchnia panelu FidelityGlass ™ pozwala na reakcję wyższych częstotliwości do 20 kHz. Zastosowano wielostopniową pasywną zwrotnicę, aby pojedyncza linia głośników ze wzmacniacza mogła zasilać zarówno panele średnio-, jak i basowe. Zwrotnica LRX-85 zawiera trzy niezależne samoresetujące się obwody ochronne, które chronią głośnik przed nadmierną mocą wzmacniacza, zapewniając maksymalną niezawodność w długim okresie.

Oddzielny podwójny 8-calowy stożkowy basowy głośnik niskotonowy o dużej mocy zapewnia wydłużone pasmo przenoszenia do 35 Hz, gdy panel jest zainstalowany w zalecanym tylnym panelu i odpowiednio dostrojony. Rezultatem jest imponująco brzmiący głośnik rywalizujący z widocznymi alternatywami.

Niewidoczność Stealth Acoustics oferuje potężną przewagę nad tradycyjnymi głośnikami, ponieważ można je umieścić tam, gdzie brzmią najlepiej, bez
problemów wizualnych, które mogłyby kolidować z elementami architektonicznymi.

LRX-85 jest przeznaczony do montażu w standardowych konstrukcjach ściennych lub sufitowych z wieloma opcjami wykończenia na miejscu, takimi jak farba, jasne tapety, tkaniny, forniry drewniane, grafika winylowa i wybrane powłoki tekstur. Nie ma potrzeby stosowania niestandardowych materiałów wykończeniowych do ścian. Instrukcje instalacji są pokazane na papierowej nakładce, którą należy usunąć przed instalacją. Nakładka może być również wykorzystana jako szablon do przycięcia głośników do istniejącej płyty ściennej. Unikalne sposoby montażu i zaawansowane metody wykańczania można osiągnąć za pomocą specjalnych technik.

 

Głośnik niewidzialny LRX85

Specyfikacja techniczna:

Dane techniczne LRX85
Instalacja głośnika niewidzialnego montaż Stealth Acoustics

 

Wymiary głośników niewidzialnych Stealth Acoustics

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- 5 lat gwarancji,

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania.