REL HT1003 subwoofer

  • szt.
  • Cena netto: 2 024,39 zł / szt. 2 490,00 zł / szt.
  • Oblicz

REL HT 1003  - subwoofer aktywny

Subwoofer REL HT / 1003 łączy w sobie lekki, nowoczesny 10-calowy przetwornik CarbonGlas ™ (250 mm), połączony z potężnym wzmacniaczem klasy D o mocy 300 W, który działa chłodno, dając zaskakującą dynamikę. 

REL HT1003 - subwoofer do postawienia w pomieszczeniu

Subwoofer aktywny - wymaga podłączenia do zasilania 230V i amplitunera AV (przewodem lub bezprzewodowo)

Subwoofery serii HT specjalnego przeznaczenia - pełne mocy, stworzone specjalnie na potrzeby prawdziwego kina domowego.

Wbity w podłogę czystą dynamiką - takie wrażenia zapewnia najnowsza, rewelacyjna konstrukcja REL Acoustics. Suby serii HT przechodzą właśnie ostateczne testy maksymalnych poziomów, mające potwierdzić, że głośniki przekazujące wybuchowe brzmienie pozostaną nienaruszone podczas pracy.

HT, skrót od Home Theater, to odpowiednik wysoce precyzyjnej amunicji, mającej na celu zbombardować Twój system kina domowego. Podczas gdy każda poprzednia generacja subów REL była tworzona z myślą o udoskonaleniu brzmienia z dowolnego systemu, przy konstruowaniu HT zawężono specjalizację do właśnie kina domowego.

Rezygnacja z kilku cech, jakie muszą posiadać uniwersalne konstrukcje pozwoliły inżynierom z Anglii obniżyć koszty produkcji, jednocześnie pozostając na tradycyjnie najwyższym poziomie jakości, do jakiego przyzwyczaili się użytkownicy REL.

Model HT/1003 wyposażony został w 10-calowy głośnik kompozytowy CarbonGlas™ i 300-watowy wzmacniacz, które spokojnie poradzą sobie z każdym systemem.

Aby dostarczyć szybkość, jakiej nie znają zwykłe, tanie suby, inżynierowie REL eksperymentowali z wieloma różnymi materiałami, aż w końcu zdecydowali się na użycie połączenia włókna węglowego i szklanego, za sprawą dynamiki przenoszących kino domowe w zupełnie nowy wymiar. W przeciwieństwie do budżetowych subów, generujących praktycznie jednakowe brzmienie ze sceny w scenę, nowa seria HT traktuje indywidualnie każdy dźwięk, dzięki czemu nie ma mowy o "powtarzalności" basu.

 

W REL wierzą, że częścią doskonałej jakości produktu jest atrakcyjny design, sprawiający, że produkt będzie po prostu dobrze się prezentował w naszych domach. Stąd przy projektowaniu serii HT zastosowano tradycyjnie najwyższej jakości materiały i wykończenia. Wystarczy przesunąć dłonią po delikatnie zaokrąglonych krawędziach nowych subów, poczuć pod palcami najlepsze kompozyty, przypominające szczotkowane aluminium, by na własnej skórze przekonać się o najwyższej klasie nowej serii REL.

Subwoofer REL HT1003 może pracować bezprzewodowo (opcja)

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi bezprzewodowemu REL HT Air (produkt opcjonalnie do kupienia osobno) możesz umieścić subwoofer w drugim końcu pomieszczenia bez obawy o stratę jakości w filmie czy muzyce.

Firma REL jest znana z posiadania najlepszych systemów bezprzewodowych w całym świecie komponentów audio. Chociaż HT-Air ™ jest niedrogi, zachowuje najwyzszą jakość transmisji przy zerowej kompresji i maksymalnej dynamice dostarczanej przez sieć 5,8 gigaherca. HT-Air został zaprojektowany w taki sposób, aby pozostawić staromodne systemy oparte na technologii Bluetooth w kurzu, zapewniając opóźnienie w zakresie 16-20 milisekund. Pozwala to właścicielom na umieszczenie ich subwoofera tam, gdzie najlepiej dla nich działa, bez uciekania się do nieestetycznych kabli rozrzuconych po całym krajobrazie salonu, przy jednoczesnym zachowaniu naszej wiodącej kategorii superszybkiej łączności bezprzewodowej.

 

 

Specifications

TYPE

Closed box, front-firing driver

ACTIVE DRIVER SIZE & MATERIAL

10 in., 250mm long-throw, CarbonGlas™ cone structure, inverted carbon fibre dust cap, steel chassis

PASSIVE RADIATOR SIZE & MATERIAL

NA

LOW FREQUENCY EXTENTION

-6dB at 24 Hz

INPUT CONNECTORS

Dual purpose Low Level stereo RCA or LFE RCA

OUTPUT CONNECTORS

Daisy Chain Low Level stereo RCA or LFE RCA

POWER OUTPUT

300 watts (RMS)

AMPLIFIER TYPE

NextGen5 Class D

WIRELESS CAPABILITY

HT Air Wireless (Optional), Zero Compression Single Large Scale Integrated Chip

Protection System

FULLY ELECTRONIC SET SAFE

Yes

D.C. FAULT

Yes

OUTPUT SHORT

Yes

MAINS INPUT VOLTAGE

220-240 volts, 110-120 volts for certain markets

FUSES

6.3 Amp semi delay 230 or 115 volts operation

Dimensions

W X H X D

12.5 x 13.7 x 13.8 in. (318 x 347 x 351 mm)

NET WEIGHT

28 lbs. (12.7 kg)

FINISH

Line Grained Black Composite

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

Atrybuty produktu

Subwoofer do zabudowy: Nie
Subwoofer tradycyjny: Tak