Paradigm RVC-12-SQ mocny subwoofer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Paradigm
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 2 681,30 zł / szt. 3 298,00 zł / szt.
  • Oblicz

Subwoofer instalacyjny RVC-12-SQ

• Kompatybilność: wzmacniacz X-300 lub X-850

Niskotonowy: dwa wysokowychyłowe przetworniki; odporna na wysokie temperatury membrana anidyzowana aluminium o wadze 0.19kg, neodymowy magnes

• Zasięg basu: 17 Hz (DIN)

Pasmo przenoszenia: 21Hz - 215Hz

Wymiary (W/S): 41.8 x 32.1 cm

Waga: 6.5 kg / szt.

Subwoofer instalacyjny RVC-12SQ

 
Prezentujemy jeden z mocniejszych subwooferów do wbudowania w ścianę na rynku.
Wyposażony został w dwa przetworniki o nietypowej konstrukcji. Ultra długie i wąskie przetworniki napędzane przez dwa spore magnesy.  To oczywiście widok od tyłu. Na tylnej płycie znajdziecie rozbudowaną zwrotnicę, cały układ okablowania połączeniowego. Widać na pierwszy rzut oka, że konstrukcja jest skomplikowana i inżynierowie z Paradigm napracowali się. Całość rozwiazania ma głębokość 9 cm !!! 
Waga i jakość wykonania subwoofera budzi zaufanie. Wysokiej jakości odlewy z tworzywa wzmocnionego. W zestawie do subwoofera jest maskownica metalowa w kolorze białym , którą można malować na dowolny kolor.
 
Aby subwoofer pokazał na co go stać potrzebuje obudowy. Do wyboru są dwie możliwości. Albo oryginalna (producenta Paradigm), którą można kupić w naszym sklepie, albo naszej produkcji. Na zdjeciach prezentujemy obudowę naszej proukcji. Jej wymiar zewnętrzny możemy zmodyfikować pod Państwa potrzeby.
 

Subwoofer Paradigm RVC-12SQ - cena

Cena subwoofera przekracza kwotę 3000 zł. Subwoofer zdecydowanie warty jest tych pieniędzy, jeżeli zależy Ci na ukryciu subwoofera lub subwooferów w ścianie. Jest on pasywny, tzn. wymaga wzmacniacza który napędzi subwoofer. Tutaj ponownie są dwie możliwości, a może nawet więcej :) Albo dedykowany wzmacniacz do subwoofera marki Paradigm (do wyboru dwa modele - tańśzy i droższy) albo podobne wzmacniacze innych producentów. Trzeba to wziąć pod uwagę podczas planowania budżetu. Wszystkie subwoofery instalacyjne są pasywne.  Ten także.
 
Nieco opisu od producenta:

Duży bas bez miejsca na podłodze!

Poważne subwoofery o dużej mocy wytwarzają prawdziwą energię. Jednak większość znajdujących się w ścianie subwooferów nie daje produkcji poważnych basów, ale energia wibracyjna nie jest już problemem z tak wbudowanym subwooferem RVC-12SQ. Subwoofer jest wolny od ograniczeń konwencjonalnej konstrukcji w ścianie, wyposażony w dwa nowoczesne 14-calowe sterowniki w najnowocześniejszej architekturze Vibration Cancelling Design.

 

Projekt : Dwa tłumiki drgań o wysokiej tłumienności, odlewane z podwozia z ramą montażową z MDF

Niski sterownik częstotliwości: Dwa 356-mm (14 cali) x 102 mm (4 cale) wypełnione kopolimerem kopolimery polipropylenowe

Wykończenia: Biały, do malowania

Waga: 14,3 kg (6,5 kg)

Przedłużenie niskiej częstotliwości: 17 Hz (DIN)

Całkowite wymiary: Głębokość 17,75 cm (45,1 cm), wysokość 13,75 cala (34,9 cm)

Wymiary wycinania: 16,4375 "(41,8 cm) Wysokość 12,625" (32,1 cm) Szerokość

Minimalna głębokość montażu: 3,5 ”(8,9 cm)

Wymagana minimalna objętość wewnętrzna: 1,0 cu ft (28,4 L)

Wymagana backbox ( sprzedawany oddzielnie):bx-12sq (opcjonalnie)

 

 

 

 

 

Paradigm współpracuje ze znanym na całym świecie kanadyjskim NRC w trwających badaniach, aby odkryć prawdziwą naturę dźwięku i ludzkiego słuchu.Wyniki badań wpływają na projekt i specyfikację wydajności, czego efektem są wyjątkowo realistyczne wrażenia słuchowe, wspierane przez naukę dźwięku.  

 

 

Dlaczego u nas:

 

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

 

 

 

 

 

 

 

Atrybuty produktu

Subwoofer do zabudowy: Tak
Subwoofer tradycyjny: Nie