Stealth Acoustics obudowa do ścian murowanych

Obudowa do ścian murowanych, która zapewnia prawidłową akustykę głośników.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pozostali producenci
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Cena netto: 279,67 zł / szt. 344,00 zł / szt.
  • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

 

Głośniki sufitowe okrągłe - montaż w suficie podwieszanym

 

Głośniki ścienne prostokątne - montaż w ścianie litej

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Obudowa do ścian murowanych

 

Obudowa jest niezbędna do montażu paneli głośnikowych Stealth Acoustics w murze oraz w stropie. Służy przede wszystkim bezpiecznemu zamocowaniu oraz zapewnia prawidłową akustykę głośników. Zalecana jest zarówno do nowych, jak i do istniejących ścian lub sufitów, gdzie nie ma żadnych możliwości zamocowania panelu głośnika bezpośrednio do stelażu.

Obudowa do ścian murowanych

Obudowa została wykonana z materiałów odpornych na wilgoć, takich jak impregnowana płyta wiórowa i utwardzany mdf. Dostarczana jest kompletnie zmontowana i gotowa do montażu.

Obudowa do ścian murowanych MDF i płyta wiórowa

INSTRUKCJA MONTAŻU SKRZYNEK AKUSTYCZNYCH:

  1. Przed zamocowaniem skrzynki akustycznej w ścianie (lub suficie)należy wykonać w niej otwór do przepustu kabla głośnikowego w odpowiednim miejscu – z tyłu lub z boku skrzynki (w zależności od miejsca wyprowadzenia kabla głośnikowego oraz miejsca montażu). Miejsce na otwór do wprowadzenia kabla do skrzynki akustycznej najlepiej zrobić w odległości 3 cm od narożnika, po uprzednim odsunięciu materiału akustycznego wewnątrz skrzynki. Ma to na celu zabezpieczenie tego materiału przed jego zerwaniem, podczas wykonywania otworu. Wielkość otworu winna być uwarunkowana grubością przewodu i nie powinna przekraczać jego średnicy.
  2. Aby zamontować skrzynkę w ścianie (suficie), należy najpierw wykonać otwór montażowy. Otwór musi być wykonany na wymiar danej skrzynki akustycznej +1cm dookoła oraz na głębokość 9cm. Następnie stabilizujemy skrzynkę w masie wypełniającej – piana niskoprężna i zagłębiając o 1,2cm (grubość płyty karton-gips – jako wzór, który możemy przykręcić do skrzynki) względem lica ściany. Zagłębienie to pozwoli nam idealnie umieścić i zamocować panel głośnikowy w przygotowanym otworze. Po zaschnięciu masy wypełniającej dodatkowo kotwimy skrzynkę, zapewniając jej dodatkową stabilizację, która jest bardzo ważna dla prawidłowego montażu głośnika.
  3. Dopiero po ustabilizowaniu się skrzynki akustycznej w przygotowanym otworze, przystępujemy do montażu paneli głośnikowych. Montując głośniki do skrzynki używamy wyłącznie czarnych wkrętów takich samych jak do montażu płyt kartonowo gipsowych, o wymiarach minimum 4,0-40mm.
  4. WAŻNE!!! Po zamontowaniu głośnika, a przed przystąpieniem do gipsowania jego krawędzi, aby mieć pewność, że wszystko jest podłączone i działa prawidłowo, KONIECZNIE PRZETESTUJ GŁOŚNIK I OKABLOWANIE.

 

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania.