Stealth Acoustics obudowa do GK

Obudowa do GK, która zapewnia prawidłową akustykę głośników.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pozostali producenci
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Cena netto: 279,67 zł / szt. 344,00 zł / szt.
  • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

 

Głośniki sufitowe okrągłe - montaż w suficie podwieszanym

 

Głośniki ścienne prostokątne - montaż w ścianie litej

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Obudowa do GK

 

Obudowa jest dedykowana do montażu  paneli głośnikowych Stealth Acoustics i zapewnia prawidłową akustykę głośników.  Przeznaczona jest do ścian, gdzie mamy możliwość zamocowania panelu głośnikowego do stelaża. Odpowiednio  przygotowany stelaż, musi być bardzo stabilny, nie może przenosić  drgań oraz rezonansów, a także razem z pozostałą konstrukcją ściany (sufitu) musi być odpowiednio wytłumiony.

 

Obudowa do GK

Obudowa została wykonana z materiałów odpornych na wilgoć, takich jak impregnowana płyta wiórowa i utwardzany mdf. Dostarczana jest kompletnie zmontowana i gotowa do montażu. W zestawie są załączone wkręty (wymiar 4.0-30mm), które służą do połączenia jej z głośnikiem, w specjalnie przygotowanych otworach montażowych, po trzy z każdego boku.

Obudowa do GK

 

INSTRUKCJA MONTAŻU SKRZYNEK AKUSTYCZNYCH:

  1. Przed zamocowaniem skrzynki akustycznej do głośnika należy wykonać w niej otwór do przepustu kabla głośnikowego w odpowiednim miejscu – z tyłu lub z boku skrzynki (w zależności od miejsca wyprowadzenia kabla głośnikowego oraz miejsca montażu). Miejsce na otwór do wprowadzenia kabla do skrzynki akustycznej najlepiej zrobić w odległości 3 cm od narożnika, po uprzednim odsunięciu materiału akustycznego wewnątrz skrzynki. Ma to na celu zabezpieczenie tego materiału przed jego zerwaniem, podczas wykonywania otworu. Wielkość otworu winna być uwarunkowana grubością przewodu i nie powinna przekraczać jego średnicy.
  2. Po wykonaniu otworu i przepuszczeniu oraz przykręceniu kabla głośnikowego, przystępujemy do montażu skrzynki KX do głośnika. Za pomocą dołączonych wkrętów o długości 3,5cm (typ 3,5-35mm – proszę nie stosować innych) dokonujemy montażu po obydwu stronach skrzynki w miejscach wcześniej przygotowanych otworów montażowych, tak jak na zaznaczonym rysunku w postaci 3 wkrętów.
  3. Po zainstalowaniu skrzynki akustycznej do głośnika, przystępujemy do montażu głośnika do stelażu. Do montażu paneli  używamy wyłącznie czarnych wkrętów takich samych jak do montażu płyt kartonowo gipsowych, o wymiarach 3,5-35mm.
  4. WAŻNE!!! Po zamontowaniu głośnika, a przed przystąpieniem do gipsowania, aby mieć pewność, że wszystko jest podłączone i działa prawidłowo, KONIECZNIE PRZETESTUJ GŁOŚNIK I OKABLOWANIE.

 

Dlaczego u nas:

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania.