Monitor Audio Radius 90 głośnik podstawkowy / naścienny

Monitor Audio Radius 90 głośnik podstawkowy / naścienny, dzięki któremu można uzyskać wyjątkowo dyskretny dźwięk w całym domu. 

Możliwość mocowania do sufitu lub podstawienia na podstawkach podłogowych ( do kupienia osobno).

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 930,89 zł / szt. 1 145,00 zł / szt.
  • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01 (nieczynny do 09.05.2021)

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Kupując u nas otrzymujesz uchwyt głośnikowy GRATIS, dostępny w kolorach: biały, szary i czarny.

Głośnik podstawkowy / naścienny Monitor Audio Radius 90

 

Prezentowany Radius 90 to głośnik, dzięki któremu można uzyskać wyjątkowo dyskretny dźwięk w całym domu. Możliwość mocowania do sufitu lub podstawienia na podstawkach podłogowych ( do kupienia osobno).Monitor Audio Radiu 90 front

Technologia:

  • 4-calowy przetwornik niskotonowy C-CAM - Radius zawiera przetworniki basowe z wklęsłymi profilami stożkowymi, wprowadzone przez nasze najwyższej klasy głośniki Platinum, a następnie zastosowane w Gold GX. Szeroko zakrojone badania i modelowanie FEA pozwoliły nam udoskonalić związek między promieniująca membrana i jej konstrukcja silnika, wprowadzająca większe rozmiary silnika i cewki drgające w celu zwiększenia wychylenia, wyższej mocy i zmniejszenia zniekształceń.
  • głośnik wysokotonowy C-CAM Gold Dome — zoptymalizowany pod kątem zapewnienia najlepszej i najszerszej wydajności w kompaktowych obudowach Radius. Korzysta z bardziej wydajnej konstrukcji z tylnym odpowietrzeniem, uwalniając powietrze uwięzione i skompresowane z tyłu kopułki wysokotonowej i prowadząc je wokół zespołu napędowego do tylnej komory ładowania.
  • port HiVe II - prosto z planu projektowego Platinum, port HiVe reflex debiutuje w Radiusie. Jego kształt ma taki sam wpływ na przepływ powietrza, jak lufa pistoletu na pocisku. Rowki żłobkowane wewnątrz portu pomagają przyspieszyć przepływ i zmniejszyć turbulencje, dzięki czemu powietrze przepływa do i z portu wydajniej, co zapewnia szybszą, bardziej dynamiczną odpowiedź basów.
  • pojedyncza śruba mocująca śrubokręt zapewnia mechaniczne odsprzęganie i lepszą klarowność i rozdzielczość średniego pasma. Śruby przelotowe działają również jako sztywne poprzeczne usztywnienie, dając bardzo solidną, nierezonującą obudowę.

Monitor Audio Radiu 90 back tył głośnika

Specyfikacja techniczna:

Monitor Audio Radius 90 dane techniczne

 

Monitor Audio Radius90 szkic drawning

Zdjęcie poglądowe:

Monitor Audio Radius 90 lifestyle

 

Uchwyt Uniwersal Wall Bracket to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą zwolnić miejsce na półce lub biurku, uchwyt umożliwia zamontowanie głośnika do ściany lub sufitu i jest wyposażony w złącze kulowe umożliwiające łatwe ustawianie.

Uchwyt Monitor Audio Uniwersal Wall Bracket

 

Podstawki głośnikowe RADIUS STAND (do kupienia osobno)

Stojący na wysokości około metra stojak Radius ustawia głośnik na doskonałej wysokości słuchania i wygląda elegancko, jednocześnie zajmując minimalną powierzchnię podłogi. Wykonany z materiału ARC, dzięki któremu drgania są tłumione, więc słychać tylko głośnik. Wysokiej jakości kabel z czystej miedzi został poprowadzony wewnętrznie od zacisków przy podłodze do widełek zaciskowych u góry, na które wciska się głośnik.

Wymiary (szer. X głęb. X gł.): Radius 90 (spikes) 1030.15 x 235 x 240 mm
Wymiary (szer. X głęb. X gł.): Radius 90 (without spikes) 1008.5 x 235 x 240 mm

 

Zdjęcie poglądowe:

Monitor Audio Radius Stand podstawki głośnikowe

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.