Monitor Audio IWS-10 subwoofer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 617,89 zł / szt. 1 990,00 zł / szt.
  • Oblicz

Monitor Audio IWS-10  - subwoofer pasywny do zamontowania w ścianie.

Głębokość montażu 90 mm.

Wersja bez obudowy. Do zabudowy w ścianie litej lub w GK lub w zaprojektowanej obudowie.

Dożywotnia gwarancja na produkty Monitor Audio.

Monitor Audio IWS-10 wysokiej klasy subwoofer pasywny do zabudowy w ścianie

Subwoofer pasywny - wymaga osobnego wzmacniacza lub odpowiedniego amplitunera AV

Uzupełnij swój system audio / video  o subwoofer Monitor Audio IWS-10. Ten pasywny subwoofer powinien być zainstalowany podczas wstępnej budowy ścian lub podczas remontu. Dzięki płytkiej głębokości w ścianie 90 mm można z łatwością zaprojektować montaż w ścianie litej lub z płyt GK. Subwoofer łączy w sobię dyskretny montaż oraz wysokiej jakości brzmienie Kratka magnetyczna może być dodatkowo malowana na kolor pomieszczenia.

Subwoofer IWS-10 został zaprojektowany w celu uzyskania doskonałego brzmienia basów z produktu zamontowanego w ścianie, suficie, a nawet w podłodze; najlepiej, ale nie tylko, w obudowie IWB-10.

Przetwornik subwoofera IWS-10 wykonany jest z 10 calowej powierzchni 10 mm (3/8 cala) materiału RDT zastosowanego poprzednio w uznanej serii „Platinum” wysokiej klasy głośników firmy Monitor Audio. Duży słupek odpowietrzający pomaga szybko przemieścić powietrze, zmniejszając kompresję mocy i zwiększając rozproszenie ciepła.

Subwoofer wyposażono w opatentowany system mocowań Tri-Grip firmy Monitor Audio pozwalający przykręcić głośnik z niespotykaną siłą oraz w gładką maskownicę i krawędź ramki, które można pomalować.

Subwoofer oferowany jest w kilku wersjach:


- subwoofer Monitor Audio IWS-10 - 1 sztuka, możliwe wykorzystanie wzmacniacza własnego lub w amplitunerze.

- subwoofer Monitor Audio IWS-10 + obudowa dedykowana Monitor Audio IWB-10

- subwoofer Monitor Audio IWS-10 + obudowa podtynkowa naszej produkcji, podobna do oryginalnej

- subwoofer Monitor Audio IWS-10 + obudowa dedykowana Monitor Audio IWB-10 + dedykowany wzmacniacz Monitor Audio IWA-250

- subwoofer Monitor Audio IWS-10 + obudowa podtynkowa naszej produkcji + dedykowany wzmacniacz Monitor Audio IWA-250

- 2 x subwoofer Monitor Audio IWS-10 + 2 x obudowa dedykowana Monitor Audio IWB-10 + dedykowany wzmacniacz Monitor Audio IWA-250

- 2 x subwoofer Monitor Audio IWS-10 + 2 x obudowa podtynkowa naszej produkcji + dedykowany wzmacniacz Monitor Audio IWA-250

Monitor Audio - znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkow... Prosimy sprawdzić na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Wymiana serwisowa:

Podstawą  dożywotniej gwarancji jest dowód zakupu z wyszczególniony modelem głośnika. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem firmy Monitor Audio, w celu otrzymania numeru zwrotu RMA  który jest wymagany dla rozpoczęcia procedury serwisowej

Jakakolwiek decyzja podjętą przez Monitor Audio w odniesieniu do jakiegokolwiek roszczenia z tytułu Lifetime Warranty jest pełna i ostateczna.

Niniejsza gwarancja obowiązuje od 2 kwietnia 2018 r.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Montaż:

Aby osiągnąć gotowe rozwiązanie, niezbędne są 3 elementy: subwoofer podtynkowy, przewód głośnikowy, wzmacniacz.

Subwoofer montujecie w ścianie. Do subwoofera doprowadzony musi być przewód głośnikowy o odpowiednich parametrach. Subwofoer jest pasywny (nie ma wzmacniacza), przez co wymaga podłączenia go poprzez przewód głośnikowy do wzmacniacza. Albo wykorzystacie Państwo wzmacniacz wbudowany w amplituner AV (mało takich), albo dedykowany wzmacniacz subwooferowy.

 

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Atrybuty produktu

Subwoofer do zabudowy: Tak
Subwoofer tradycyjny: Nie