Monitor Audio IV140 głośnik niewidoczny

Monitor Audio IV140 - to głośnik niewidoczny, który został zaprojektowany w celu zapewnienia najlepszej jakości dźwięku w zastosowaniach ukrytych w ścianach i sufitach.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Monitor Audio
 • Dostępność: Jest Jest
 • Cena netto: 2 593,50 zł / szt. 3 190,00 zł / szt.
 • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01 (nieczynny do 09.05.2021)

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Głośnik niewidoczny Monitor Audio IV140 (IV 140)


Prezentowany Monitor Audio IV140 to głośnik ukryty w ścianie lub w suficie, który pasuje do wszystkich konwencjonalnych wnęk 4-calowych, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na okablowanie. Po zainstalowaniu i odtłuszczeniu gipsu głośnik jest całkowicie niewidoczny, z zasłoniętą farbą, jasną tapetą lub tkaniną. z widoku.

IV140 jest chroniony przed przeciążeniem przez automatyczne wyłączniki automatyczne (PTC). Spowodują one osłabienie mocy wyjściowej na określony czas, aby system mógł ostygnąć, dopóki normalne działanie nie będzie mogło zostać bezpiecznie wznowione.


Monitor Audio IV140 głośnik niewidzialny


Głośnik posiada duży przetwornik niskiej częstotliwości i dwa przetworniki wysokiej częstotliwości, które zapewniają mocne basy i wibracje dźwięku. Ten dwukierunkowy przetwornik posiada również zintegrowany zwrotnik, który generuje szerszy zakres częstotliwości i zapewnia krystalicznie czysty dźwięk z płynniejszą równowagą i charakterem.

 

Monitor Audio IV140 front


Zintegrowana konstrukcja tylnej skrzynki izoluje dźwięk i zapewnia spójną, kontrolowaną wydajność. Ta sztywna tylna obudowa redukuje dźwięk emitowany z tyłu głośnika, minimalizując wyciek do innych pomieszczeń.

 

Głośnik niewidzialny Monitor Audio back


Najważniejsze cechy:

 • dwudrożny system ze zintegrowanym zwrotnicą,
 • głośnik przedkonstrukcyjny przeznaczony do otynkowania w celu uzyskania „niewidocznego” wyglądu,
 • przetwornik niskiej częstotliwości, wyposażony w ceramikę magnetyczną o dużej mocy i cewkę drgającą 40 mm,
 • podwójne przetworniki wysokiej częstotliwości, zawierające magnesy Neo o dużej mocy i cewki drgające 30 mm,
 • sztywna konstrukcja tylnego MDF,
 • zintegrowany system skrzynek kontrolowanych „hybrydowych” - w pełni uszczelniony lub otwarty,
 • crossover wysokiej jakości - w tym metalizowane kondensatory foliowe i cewki indukcyjne ze stali o niskiej stratności,
 • zabezpieczone przed przeciążeniem przez PTC (automatyczne ponowne ustawienie wyłączników),
 • idealny do kina domowego, rozproszonego audio, hotelarstwa, sprzedaży detalicznej i komercyjnych aplikacji z podkładem muzycznym (gdzie widoczna dyskrecja jest kluczowa).

 

Monitor Audio IV140 bok głośnika krawędź

 

Zawartość opakowania:

Głośnik pakowany jest pojedynczo w opakowaniu. Kupując ten głośnik otrzymujecie Państwo:

- głośnik :)

- podkładki,

- śruby montażowe,

- instrukcję obsługi.

 

Głośnik niewidzialny Monitor Audio IV140

 

Opis producenta 

Monitor Audio to znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkowe. 

Więcej informacji o pozostałych modelach na naszej stronie glosniki-instalacyjne.pl. Prosimy sprawdzić również na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Gwarancja na głośniki

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

 

Cena na głośniki

Prezentujemy przemyślaną ofertę na głośniki sufitowe i ścienne. Oferujemy do każdego produktu przewody głośnikowe, obudowy podtynkowe, transport ubezpieczony oraz inne gratisy o dużej wartości. Dokładamy starań by nasze ceny były bardzo konkurencyjne oraz by w cenie było kompletne rozwiązanie - oszczędzając Państwa czas i chroniąc przed niemiłymi niespodziankami podczas zakupu w internecie. Gwarantujemy, że wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji co poza ceną daje Państwu spokój w przypadku stresujących niemiłych sytuacji.

 

Właśność opisu

Opis produktu jest właśnością sklepu internetowego glosniki-instalacyjne.pl. Kopiowanie zabronione pod groźbą kary.

 

Specyfikacja techniczna:


Dane techniczne MA IV140

 
Szkic rysunek wymiarowy IV140
 

Instalacja MA IV140

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty,

- możliwość rozłożenia płatności na 10 lub 20 darmowych rat pod warunkiem uzyskania zgody banku.