Monitor Audio CP-WT380IDC stereo + amplituner

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Monitor Audio
 • Dostępność: Jest Jest
 • kpl.
 • Cena netto: 5 512,20 zł / kpl. 6 780,00 zł / kpl.
 • Oblicz

Monitor Audio CP-WT380IDC Trójdrożny głośnik instalacyjny podtynkowy prostokątny w obudowie zamkniętej.

Przetwornik basowy 20 cm.

Głębokość montażu 9,9 cm.

Wymiary otworu do montażu 438 x 269 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 473 x 304 mm.

Głośnik ten wyposażono w moduł IDC (Inverted Dual Concentric), gdzie w odwróconym przetworniku średniotonowym C-CAM (100 mm) zainstalowano koncentrycznie 25 mm głośnik wysokotonowy C-CAM. Cały moduł jest ruchomy, dzięki czemu otrzymujemy optymalne brzmienie gdziekolwiek go zamontujemy. System uzupełnienia 200 mm przetwornik niskotonowy C-CAM RST, dodający mocy i poprawiający skuteczność systemu, zapewniając też szerokie pasmo przenoszenia.

 

Kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo dożywotnią gwarancję na głośniki instalacyjne Monitor Audio (szczegóły i warunki poniżej)

 

Sprawdź dostępne dodatkowe informacje oraz możliwe akcesoria do tego produktu na dole strony.

Głośniki ścienne Monitor Audio CP-WT380-IDC

w WAKACYJNEJ PROMOCJI - do wyczerpania zapasów

Kupując zestaw dwóch głośników (1 para) Monitor Audio CP-WT380IDC - amplituner Monitor Audio A100 o wartości 2000 zł otrzymasz od nas gratis.

Całość jest nowa i na pełnej gwarancji.

Zakres analogowych i cyfrowych opcji wejściowych dostępnych w A100 zapewnia praktycznie nieograniczoną kompatybilność systemu. Może być używany samodzielnie lub jako część systemu audio / telewizyjnego zapewniającego doskonały dźwięk dla kanałów telewizyjnych i gier, a także wsparcie dla starszych formatów takich jak CD. Jeśli używane są mniejsze głośniki, dodaj uderzenie basowe za pomocą subwoofera podłączonego do wyjść liniowych A100.

 • Wielostrefowy, zintegrowany wzmacniacz stereo
 • Kompatybilny z Apple AirPlay®
 • Włączony Airstream Direct - muzyka bez routera
 • Wejście optyczne S / PDIF (cyfrowe) 
 • Stereo wejścia analogowe RCA
 • Stereofoniczne wyjścia subwoofera RCA
 • 2 x 50 W mocy wyjściowej
 • Audiofilskie wzmacniacze klasy A / B
 • A100 wykorzystuje zewnętrzny precyzyjny zegar kryształowy, aby zapewnić wyjątkowo niski jitter
 • Wejście USB do ładowania i konfiguracji Wi-Fi.
 • Proste połączenie z siecią Wi-Fi za pomocą udostępniania Wi-Fi
 • Aktualizacje oprogramowania przez Internet przez Wi-Fi: przyszłościowe, proste i automatyczne
 • Orientacja pionowa lub pozioma - w zestawie podstawka
 • Opcje wykończenia w kolorze białym lub czarnym z kontrastowymi szklanymi listwami bocznymi.
 • Pilot zdalnego sterowania na podczerwień
 • Całkowicie cicha praca

 

Monitor Audio CP-WT380-IDC to prostokątny głośnik do montażu w ścianie. Doskonały zarówno do instalacji systemów stereo jak i wielokanałowych systemów kina domowego z Dolby Atmos włącznie. 

Seria Controlled Performance (CP) to głośniki instalacyjne w obudowach zamkniętych zapewniających optymalne obciążenie przetworników, co przekłada się na doskonałą prezentację średnich i niskich tonów przy zachowaniu spójności dźwięku niezależnie od konstrukcji ściany, w której są zamontowane. Te wyjątkowo sztywne, wypełnione minerałami obudowy redukują dźwięk emitowany przez tył obudowy o ok. 30 dB. Linia ta oferuje doskonałą jakość dźwięku i wszechstronność, a jednocześnie zapewnia wysoki poziom izolacji dźwiękowej między pomieszczeniami i pietrami.

Najlepsze technologie dla instalacji ściennych. Wyjątkowe głośniki do zabudowy w ścianie wykorzystują najnowsze przetworniki firmy Monitor Audio pracujące w kompaktowej, zamkniętej obudowie.

 

Do jego głównych zalet zaliczyć możemy:

 • Obrotowa złota kopułka IDC C-CAM.
 • Obrotowy moduł z przetwornikiem średniotonowym IDC oraz złotą kopułką C-CAM.
 • Przetwornik basowy C-CAM z membraną w technologii Rigid Surface Technology (RST).
 • Wysoka skuteczność.
 • Regulacja wysokich tonów (+/- 3dB).
 • Regulacja tonów średnich.
 • Kompensacja niskich częstotliwości.
 • Aluminiowa, odlewana przednia ścianka.
 • Nasz innowacyjny system montażu Tri-Grip jest łatwiejszy w instalacji niż inne, tradycyjne rozwiązania, a głośnik znacznie szczelniej przylega do otworu w suficie co pozwala uzyskać lepszy, mocniejszy bas, oraz czystszą średnicę.
 • Stalowe, łatwe w demontażu maskownice z magnetycznymi mocowaniami.
 • Możliwość malowania na dowolny kolor pozwala je wkomponować w każde otoczenie.
 • Szczelna obudowa chroni przetworniki przed zgubnym wpływem kurzu i innych zanieczyszczeń
 • w zestawie szablon montażowy

Monitor Audio - znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkowe... Prosimy sprawdzić na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- dożywotnia gwarancja na głośniki instalacyjne Monitor Audio (warunki poniżej)

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Wymiana serwisowa:

Podstawą  dożywotniej gwarancji jest dowód zakupu z wyszczególniony modelem głośnika. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem firmy Monitor Audio, w celu otrzymania numeru zwrotu RMA  który jest wymagany dla rozpoczęcia procedury serwisowej

Jakakolwiek decyzja podjętą przez Monitor Audio w odniesieniu do jakiegokolwiek roszczenia z tytułu Lifetime Warranty jest pełna i ostateczna.

Niniejsza gwarancja obowiązuje od 2 kwietnia 2018 r.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Lista dostępnych akcesorii do tego głośnika na dole strony.

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta. 

Atrybuty produktu

Kształt maskownicy: Prostokątny