Q Acoustic QI2150 (Qi65RP LCR) STEREO

Q Acoustic QI2150 (Qi65RP LCR) - DUŻY głośnik instalacyjny podtynkowy prostokątny. WERSJA STEREO. Dwa duże przetworniki basowe w każdym głośniku.

Przetwornik basowy 165 mm x 2.

Moc ciągła: 15 - 100W

Głębokość montażu 85 mm.

Wymiary otworu do montażu  483 mm x 193 mm.

Wymiar zewnętrzny 511 mm x 221 mm.

Gwarancja 2 lata.

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

 • Cena netto: 1 543,09 zł / kpl. 2 398,00 zł 1 898,00 zł / kpl.
 • kpl.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

 

Głośniki sufitowe okrągłe - montaż w suficie podwieszanym

 

Głośniki ścienne prostokątne - montaż w ścianie litej

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Cena za komplet (2 sztuki).

 

Sprawdź dostępne dodatkowe informacje oraz możliwe akcesoria do tego produktu na dole strony.

Nowa seria do montażu ściennego Q Install oferuje niesamowitą gamę głośników przeznaczonych do zastosowań w stereo i kinie domowym wymagających wyjątkowej wydajności z głośników, które spełniają potrzeby klientów wymagających stylowej estetyki niskoprofilowej.

Głośnik ten może być wykorzystany jako głośnik centralny w kinie domowym lub montując je w pionie jako lewy i prawy i stereo i kinie domowym. Z powodzeniem mogą być zastosowane jako głośniki tylne jeżeli stylistyka pomieszczenia oczekuje prostokątnych maskownic.

Wszechstronny głośnik z dwoma dużymi przetwornikami basowymi zapewni dobre przenoszenie niskich częstotliwości. Oczywiście zalecamy rozważenie zakupu subwoofera podtynkowego lub tradycyjnego.

Lewy / centralny / prawy głośnik ścienny o średnicy 6,5 cala wyposażony jest w najwyższej jakości nanostrefowe polipropylenowe jednostki napędowe Q Install z nano-cząstek o dużej mocy, z cewkami i magnesami o dużej mocy, zapewniającymi niski poziom zniekształceń i wysoką moc.

 W celu zapewnienia płynnego przejścia częstotliwości w urządzeniach dwu- i trójdrożnych zastosowano zwrotnice o wysokim stopniu uporządkowania. Szczególną uwagę zwrócono na to, aby mowa była zawsze czysta, zwracając uwagę na pasmo przenoszenia w średnim zakresie i redukcję wszystkich źródeł zabarwienia.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Średnica głośnika wysokotonowego : Obrotowy / 1 "(25 mm)
 • Średnica głośnika niskotonowego: 6,5 "
 • Moc ciągła: 15 - 100W
 • Impedancja (nominalna) ohm: 8
 • Czułość dB spl (2,83 V, 1m): 87 (przełączane HF)
 • Odpowiedź (niska częstotliwość) -3 dB: 65 Hz
 • Maksymalna głębokość: 85 mm
 • Rozmiar kratki: 511 mm x 221 mm
 • Otwó montażowy: 483 mm x 193 mm

 


Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Q Acoustics jest wielokrotnie nagradzaną marką hi-fi, która została założona przez ekspertów z branży audio, a jej celem jest rozwój odnoszącej sukcesy marki głośnikowej. Od powstania Q Acoustics minęło już 10 lat, a co roku, od kiedy nieustannie rozwijamy innowacje i opracowujemy wielokrotnie nagradzane produkty.

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

Poniżej przykładowy film instruktażowy:

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

W ofercie na szego sklepu znajdziesz dedykowane obudowy do tego głośnika.

 

Montaż w ścianie/suficie litym:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą przykrywa się tynkiem. Dalej montaż jak powyżej. 

W razie niejasności służymy pomocą. Lista dostępnych akcesorii do tego głośnika na dole strony. 

Kształt maskownicy

Kształt maskownicy: Prostokątny