Monitor Audio CLG 140 / Raty 0% / GW ∞

Monitor Audio CLG 140 Climate Garden

Pasmo przenoszenia: 100Hz – 30KHz

Czułość: 88dB

Przetworniki: 1 x 4” MMPII średnio-nisko tonowy, 1 tweeter C-CAM 25mm

Maksymalne ciśnienie dźwięku (SPL): 104 dBA

Moc RMS: 40 W

Wymiary: 130 x 175 mm

Waga:  2,08kg

 

  • Dodaj recenzję:
 • Producent: Monitor Audio
 • Dostępność: Jest Jest
 • Cena netto: 1 373,98 zł / szt. 1 690,00 zł / szt.
 • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Kupując w naszym sklepie otrzymają Państwo dożywotnią gwarancję na głośniki instalacyjne Monitor Audio (szczegóły i warunki poniżej)

Głośnik zewnętrzny Monitor Audio CLG 140

 

System Climate Garden obejmuje dyskretne, odporne na warunki pogodowe głośniki – satelity i subwoofer. Montaż na poziomie gruntu pośród krzaków i drzew pozwala stworzyć dyskretny, ale oferujący wysoką jakość brzmienia system audio w ogrodzie dowolnej wielkości. Zestawy głośników współpracujących z liniami 70/100 V składające się z nawet 12 satelitów na każdy subwoofer pozwalają rozbudowywać systemy Climate Garden niemal w nieskończoność poprzez dodawanie następnych głośników w kolejnych sekcjach ogrodu. Głośniki z tej serii mogą pracować w szerokim zakresie temperatur od -20° do 70° C.

 

 

Głośnik satelitarny CLG140 to solidna konstrukcja o wysokiej czułości, stworzona z myślą o dostarczaniu wysokiej jakości średnich i wysokich częstotliwości hi-fi.

Sztywna, stożkowa obudowa polimerowa została zaprojektowana tak, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne temperatury i warunki pogodowe. Znajduje się w niej głośnik wysokotonowy C-CAM Gold Dome o średnicy 1 ”(25 mm), współosiowo ustawiony z 4 -calowym głośnikiem basowym MMP. Obudowa zapewnia doskonałą kierunkowość dźwięku w warunkach swobodnego powietrza, gdy jest umieszczona blisko powierzchni ogrodu na zespole wspornika / kolca, który starannie obudowuje i kieruje kabel łączący do ziemi, aby uzyskać dyskretnie zainstalowany wynik. Alternatywnie możliwe jest zamontowanie CLG140 na drzewie , słup, ściana lub ogrodzenie.

Dostarczane w trwałym, ciemnobrązowym wykończeniu dla doskonałej koordynacji z kolorami ogrodu, obudowa CLG140 może być pomalowana w celu połączenia z każdym środowiskiem.

Technologia:

 • 4-calowy głośnik średniotonowy MMP II,
 • Współosiowo wyrównany głośnik wysokotonowy 25 mm C-CAM Gold Dome,
 • Zoptymalizowany pod kątem wysokiej czułości i szerokiego rozproszenia,
 • Wewnętrzny transformator dopasowujący do pracy na poziomie linii 70/100 V,
 • Zaprojektowany do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych od -20 do 70 ° C,
 • Sztywna, wysokoudarowa obudowa polimerowa zapewnia długą żywotność i trwałość,
 • Montaż na wsporniku ze stopu aluminium odlewanego ciśnieniowo,
 • Kolec ogrodowy ( CLG-SPIKE R ) i uchwyt ( CLG-MOUNT ) dostępne osobno,
 • Certyfikat do klasy IP55,
 • Zamknięte przewody biegną wewnątrz wspornika i kolca, zapewniając dyskretny wygląd,
 • Wykończenie w kolorze ciemnobrązowym łączy się z kolorami ogrodu, ale obudowę można malować w celu połączenia z alternatywnymi ustawieniami,
 • Zastosowania obejmują obszary ogrodowe i pokładowe: system rozszerza się o wielkość ogrodu,
 • Zabezpieczenie PTC przed przeciążeniem zasilania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monitor Audio - znany wieloletni producent kolumn głośnikowych, głośników instalacyjnych oraz akcesorii do głośników instalacyjnych jak puszki podtynkowe, ramki podtynkowe. Prosimy sprawdzić na dole strony jakie akcesoria można jeszcze dokupić do prezentowanego głośnika.

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- dożywotnia gwarancja na głośniki instalacyjne Monitor Audio (warunki poniżej)

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Monitor Audio - dożywotnia gwarancja na wybrane produkty z rodziny głośników Custom Installation (Ci)

Gwarancja ta dotyczy pierwszego nabywcy będącego użytkownikiem końcowym i tylko w przypadku zakupu od autoryzowanego sklepu Monitor Audio. Producent zobowiązuje się do zagwarantowania, że ​​produkt będzie wolny od wad jeśli chodzi o wykonanie i materiały na czas użytkowania. Monitor Audio wedle własnego uznania i kosztów naprawi wadę za pomocą nowych lub odnowionych części lub wymieni produkt na nowy lub odnowiony produkt nie przekraczający wartości produktu reklamowanego. We wszystkich przypadkach odpowiedzialność Monitor Audio Audio zamyka się i nie przekracza wartości zakupionego urządzenia.

Powyższa gwarancja jest jedynym i wyłącznym środkiem zaradczym, a działanie Monitor Audio powinno stanowić pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich zobowiązań i roszczeń w odniesieniu do Produktu. Monitor Audio NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK POŚREDNIE, PRZYPADKOWE i EKONOMICZNE skutki.

Dodatkowe ograniczenia i wyłączenia z zakresu gwarancji: Gwarancja opisana powyżej jest niezbywalna, odnosi się tylko do pierwszej instalacji produktu, nie obejmuje jakiejkolwiek naprawy lub wymiany produktu współpracującego z głośnikami instalacyjnymi Monitor Audio , a także uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem produktu (np przesterowania wzmacniacza lub głośnika, nadmierne ciepło, zimno lub wilgotność), nieprawidłową instalacją, okonanie naprawy przez nieautoryzowany serwis Monitor Audio. Nabywca będący użytkownikiem końcowym ponosi koszty transportu i zwrotu produktu do producenta.

Wymiana serwisowa:

Podstawą  dożywotniej gwarancji jest dowód zakupu z wyszczególniony modelem głośnika. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem firmy Monitor Audio, w celu otrzymania numeru zwrotu RMA  który jest wymagany dla rozpoczęcia procedury serwisowej

Jakakolwiek decyzja podjętą przez Monitor Audio w odniesieniu do jakiegokolwiek roszczenia z tytułu Lifetime Warranty jest pełna i ostateczna.

Niniejsza gwarancja obowiązuje od 2 kwietnia 2018 r.

Produkty objęte gwarancją Lifetime

Core: C165, C180, C265, C280, C265-IDC, C280-IDC, C380-IDC, C265-FX, C380-FX, C165-T2, C180-T2, W165, W180, W265, W280, W280-IDC, W380-IDC, W150-LCR, W250-LCR

Slim: CS140, CS160, CS180

Super Slim: CSS230, WSS130, WSS230, WSS430

Controlled Performance: CPC120, CP-CT150, CP-CT260, CP-CT380, CP-CT380IDC, CP-WT150, CP-WT260, CP-WT380, CP-WT380IDC, CP-WT140LCR, CP-WT240LCR, CP-IW260X, CP-IW460X

Flush Fit: CF230

Platinum II: Platinum In-Wall II, PLIC II

Pro: Pro-65, Pro-80

All Weather: AWC265, AWC265-T2, AWC280, AWC280-T2

Vecta: V240

Climate: Climate 50, Climate 60, Climate 60-T2, Climate 80

Subwoofers: ICS-8, IWS-10

Passive Soundbar: SB-2, SB-3, SB-4

SoundFrames: SoundFrame 1 In-Wall, SoundFrame 2 In-Wall, SoundFrame 3 In-Wall, SoundFrame 1 On-Wall, SoundFrame 2 On-Wall, SoundFrame 3 On-Wall

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą przykrywa się tynkiem. Dalej montaż jak powyżej. 

W razie niejasności służymy pomocą. Lista dostępnych akcesorii do tego głośnika na dole strony.