Głośniki bluetooth wifi

Taga Harmony RB-1650BT z bluetooth / obudowy / Raty 0%

Taga Harmony RB-1650BT z bluetooth / obudowy / Raty 0%

Taga Harmony RB-1650BT - głośniki sufitowe zestaw z bluetooth. Zestaw dwóch głośników do zamontowania w suficie. Wystarczy podpiąć do zasil...
1 399,00 zł

Głośniki bluetooth wifi

Głośniki bezprzewodowe wifi z bluetooth do zamontowania w suficie, ścianie

POMIŃ OPIS - przejdź do produktów GŁOŚNIKI WIFI BLUETOOTH

 

Wybierz głośniki ścienne lub sufitowe bezprzewodowe by połączyć dyskretne rozwiązanie techniczne z muzyką w Twoim domu. W tej technologii możesz nagłośnić salon, łazienki, kuchnię, czy nawet taras ... 

Wystarczy wybrać jeden lub więcej kompletów z naszego sklepu internetowego i cieszyć się muzyką bezprzewodowo w jednym lub kilku pomieszczeniach.

Jeżeli planujesz nagłośnić jedno pomieszczenie możesz skorzystać z technologii Bluetooth. Jeżeli planujesz kupić kilka kompletów i nagłośnić kilka pomieszczeń - proponujemy wybór rozwiązań w oparciu o WiFi. Sterowanie głośnikami WiFi opiera się o aplikację, która umożliwi Wam nadanie nazwy własnej poszczególnym pomieszczeniom, wybór jednego lub kilku pomieszczeń naraz i wygodne sterowanie nimi.

Sterowanie głośnikami WiFi w praktyce

Załóżmy, że kupiłeś trzy komplety głośników WiFi i zamontowałeś je w trzech pomieszczeniach. Dzięki aplikacji możesz każde z tych pomieszczeń nazwać indywidualnie, np. kuchnia, salon, sypialnia.

W aplikacji możesz wybrać jedno pomieszczenie albo kilka pomieszczeń naraz grupując je - prosta operacja. Każde z pomieszczeń może grać to samo na różnych poziomach głośności lub mogą grać co innego w każdym pomieszczeniu. Pełna swoboda i dowolność.

Sterowanie głośnikami Bluetooth w praktyce

Rozwiązania w oparciu o łącze Bluetooth są powszechniejsze i możliwe że się już z nimi spotkałeś. Wybierając głośniki bezprzewodowe Bluetooth do montażu w suficie, ścianie otrzymujesz bardzo estetyczną formę nagłośnienia pomieszczenia. Łączysz się swoim telefonem do wybranego głośnika i przesyłasz muzykę. Możesz z telefonu sterować głośnością. Jeżeli w trakcie słuchania muzyki ktoś do Ciebie zadzwoni, telefon ściszy muzykę w głośniku i będziesz słyszał swój dźwięk telefonu.

Dotychczas można było połączyć się tylko z jednym wybranym głośnikiem Bluetooth. W tej chwili technologia się rozwija i część rozwiązań pozwala na komunikację z kilkoma odbiornikami naraz. Zwróć uwagę na tę kwestię podczas zakupu.

 

Głośniki WiFi Bluetooth - montaż, sprawy techniczne...

Dokonując zakupu głośników WiFi czy Bluetooth otrzymujesz dwa możliwe rozwiązania. ALBO głośnik ma już wbudowany wzmacniacz w sobie i podłączasz jedynie do zasilania 230V, ALBO otrzymujesz osobny moduł w którym jest odbiornik WiFi / Bluetooth i wzmacniacz. Do tego urządzenia podłączasz głośniki. Możesz podłączyć jeden głośnik, dwa w stereo lub więcej jeżeli masz taką potrzebę. Jeżeli to będzie muzyka w tle, codzienne użytkowanie - poradzi sobie.

Jeżeli w rozwiązaniu producent oferuje dwa głośniki (stereo) to najczęściej jeden z nich jest z wbudowanym odbiornikiem i wzmacniaczem a drugi jest zwykłym pasywnym głośnikiem. Oznacza to, że drugi głośnik łączymy z tym pierwszym po kablu głośnikowym. Nie zawsze tak jest, ale warto na to zwrócić uwagę.

Głośniki WiFi Bluetooth - sklep, najlepsza cena, szybka wysyłka

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu. Staramy się mieć najlepszą ofertę na rynku oraz szybką wysyłkę. Specjalizujemy się w sprzedaży głośników Bluetooth oraz WiFi do zabudowy - warto z nami współpracować. Odtwarzacze CD

Zapraszamy.

 

Głośniki WiFi Bluetooth: