Jamo C 910 subwoofer aktywny

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Jamo
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 893,50 zł / szt. 1 099,00 zł / szt.
 • Oblicz

Subwoofer Jamo C 910 - subwoofer Concert 9 doskonale łączy najwyższą jakość niskich częstotliwości z nowoczesnym, luksusowym designem. 

Wysokiej jakości wykończenia i tkane tweedowe kratki sprawiają, że subwoofer Concert 9 jest estetycznie eleganckie, a jednocześnie zapewniaja grzmiące brzmienie niskich częstotliwości.

Subwoofer aktywny Jamo C 910 (C910)


Subwoofer C 910 SUB dzięki wzmacniaczowi o mocy szczytowej 300 watów doskonale łączy najwyższą jakość niskich częstotliwości z nowoczesnym, luksusowym designem, tworząc wspaniałe meble o wyjątkowej akustyce.

 

Najważniejsze cechy:

 • Wysokiej jakości subwoofer o wysokiej wydajności, zaprojektowany specjalnie do kina domowego i systemów 2-kanałowych
 • 10-calowy głośnik niskotonowy z polifiber
 • 300W mocy szczytowej, wzmacniacz klasy D.
 • Gotowy do pracy w sieci bezprzewodowej (z opcjonalnym zestawem WA-2 )
 • Port rurki strzelającej z przodu zapewnia wyjątkowe rozszerzenie niskich częstotliwości z elastycznością ustawienia
 • Dostępny w trzech wersjach premium, dopasowanych do linii głośników Concert 9 Series II

Subwoofer Jamo C 910

 

Subwoofer C 910 jest wyposażony w formowany wtryskowo stożek głośnika niskotonowego z grafitem (IMG), który jest niezwykle sztywny - zapewnia czysty ruch tłokowy z mniejszym rozbiciem stożka, zapewniając czysty, mocny bas - a jednocześnie jest wyjątkowo lekki, co pozwala osiągnąć subwoofery Concert 9 jedne z najwyższych wyników w swojej klasie. Rurowy port ma rozkloszowaną konstrukcję, która minimalizuje szumy portu, zapewniając jednocześnie wyjątkowe rozszerzenie niskich częstotliwości, a pozycjonowanie z przodu oznacza, że ​​można umieścić subwoofer mocno przy ścianie lub w szafce.

Subwoofer C 910 white grille

 

Tworzenie basu wstrząsającego pomieszczeniem wymaga wzmacniacza, który w razie potrzeby może zapewnić dokładne i idealne zapotrzebowanie na moc. Audiofilskie wzmacniacze klasy A w subwooferze JAMO C 910 zapewniają zadziwiający, kinowy niski poziom z rezerwą miejsca.

Podwójne wejścia RCA umożliwiają podłączenie do AVR, procesorów i wzmacniaczy zintegrowanych, a zgodność zestawu bezprzewodowego WA-2 zapewnia łatwą instalację bez kabli. Bezstopniowy filtr zwrotnicy i przełącznik faz umożliwia precyzyjne dostrojenie subwoofera w celu uzyskania optymalnej wydajności w określonym pomieszczeniu.

Jamo C910 subwoofer biały

 


JAMO C 910 SUB ma wbudowany bezprzewodowy odbiornik wejściowy, który umożliwia przesyłanie sygnału audio ze źródła i odbiór z nadajnika WA-2 (sprzedawany osobno), co pozwala umieścić subwoofer w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Zapewnia to nie tylko czystą, pozbawioną kabli instalację, ale także umożliwia ustawienie subwoofera w celu uzyskania optymalnej wydajności. Wykorzystując technologię bezprzewodową 2,4 Ghz, system WA-2 zapewnia prawdziwie audiofilski dźwięk o wysokiej rozdzielczości i wyjątkowo niskim opóźnieniu - zapewniając swobodę komunikacji bezprzewodowej bez pogorszenia jakości.

 

Subwoofer Jamo C 910 biały white

 

Schemat- subwoofer C 910 C910 Jamo

 

Specyfikacja techniczna:

Głośnik basowy: 10” ( 25,4 cm) IMG o dużym skoku
Automatyczny stand-by: Tak
Regulacja fazy: 0/180
Pasmo przenoszenia: 32 Hz - 125 KHz
Moc wyjściowa: 150 W / 300 W (szczytowo)
Konstrukcja: Otwarta
Waga: 14,06 kg
Wymiary: 400 x 318 x 408 mm

 

Firma Jamo została założona w 1968 roku przez Prebena Jacobsena i jego szwagra Juliusa Mortensena. Od tego momentu dzięki ich inicjatywie i ogromnemu zaangażowaniu firma szybko się rozwijała. Prebem Jacobsen - ekspert w sprawach technicznych - objął kontrolę nad udoskonalaniem i produkcją zestawów głośnikowych Jamo, natomiast energiczny przedsiębiorca Julius Mortensen w niedługim czasie wypromował produkty Jamo na świecie. Od 1994 roku firma jest największym producentem zestawów głośnikowych w Europie, na świecie zajmuje czwartą pozycję. W chwili obecnej firma działa pod skrzydłami korporacji Klipsch Group, Inc. z USA.

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.