Focal 300IW6LCR / obudowy / okablowanie / Raty 0%

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Focal
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 3 576,42 zł / szt. 4 399,00 zł / szt.
 • Oblicz

Focal 300IW6LCR 300 IW 6 LCR - głośnik ścienny instalacyjny podtynkowy prostokątny z maskownicą prostokątną.

Przetwornik niskotonowy 2 x 16,5 cm.

Głębokość montażu 9,3 cm.

Wielkość otworu do montażu 568 x 191 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 600 x 220 mm

W zestawie kupisz taniej

Focal 300IW6LCR / obudowy / okablowanie / Raty 0%

Focal 300IW6LCR / obudowy / okablowanie / Raty 0%

4 399,00 zł
DUŻA obudowa głośniki prostokątne

DUŻA obudowa głośniki prostokątne

420,00 zł
4 819,00 zł
4 470,00 zł

LUB okablowanie gratis:

Do każdego zakupionego głośnika dołączamy przewód głośnikowy wysokiej jakości o długości do 7 metrów. Np. do 3 zakupionych głośników dołożymy 3 x 7m przewodu głośnikowego.

Cena za sztukę.

Głośnik ścienny Focal 300IW6LCR

STWÓRZ NIEWIDZIALNY SYSTEM

Nawet jeśli wbudowane głośniki z serii 300 zostały zaprojektowane tak, aby odtwarzać dźwięk tak wiernie, jak to tylko możliwe w przypadku konfiguracji stereo, okazują się również idealne do zastosowań wielokanałowych. Bardzo dokładnie odtwarza ścieżki dźwiękowe filmów bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca. Produkty te będą dyskretnie mieszać się z klasyczną półką na książki lub kolumną głośnikową.

300 głośników ICW z serii 300 Series można również zainstalować wokół ekranu telewizora jako głośniki stereo lub głośnik środkowy. Nadają się również do zastosowania Atmos® w suficie

 

Prezentowany głośnik otrzymał prestiżową nagrodę EISA 2018 - 2019 (szczegóły poniżej) co gwarantuje jego wykonanie oraz brzmienie na najwyższym poziomie.

Nagroda EISA 2018 - 2019

Głośniki nie są najtańsze, ale jeżeli poszukujesz rozwiązania wysokiej jakości, sprawdzonego i potwierdzonego przez niezależnych ekspertów to warto wspomnieć o otrzymanej prestiżowej nagrodzie  EISA 2018 - 2019.

Na stronie stowarzyszenia EISA.eu wyczytać możecie między innymi:

"Dla tych, którzy nie chcą zagracać swojego pomieszczenia, ani nawet ozdabiać go najbardziej imponującymi kolumnami, jakich w ofercie Focala przecież nie brakuje, firma oferuje inne rozwiązanie – serię 300 In-Wall, dzięki której bezkompromisowy dźwięk popłynie z dyskretnych instalacji ściennych. Montaż jest bardzo łatwy, dzięki sprytnemu mechanizmowi zaciskowemu, a magnetycznie mocowane maskownice ukryją źródła doskonałego brzmienia – to znane przetworniki Focala, głośniki niskotonowe i średniotonowe z membranami Flax oraz “odwrócone” kopułki wysokotonowe. Dokładny bas i wyraźny wokal, czysta i rozdzielcza góra pasma – to profil znany z najlepszych Focali, a poziom średnich i wysokich częstotliwości może być dodatkowo regulowany przełącznikami. Trójdrożne 300WLCR zbudują dynamiczną scenę z przodu, a mniejsze, dwudrożne 300IW6 uzupełnią panoramę dookólną."

 

Głośniki instalacyjne Focal 300 IW 6 LCR są  wyposażone w ekskluzywne technologie Focal, takie jak stożek niskotonowy typu Flax i odwrócona kopułka głośnika wysokotonowego, aby zapewnić jakość dźwięku i precyzję idealną do Twojego domu. Basy są kontrolowane i dobrze zdefiniowane. Stożki z lnu wytwarzają naturalny i dokładny dźwięk z doskonałą zrozumiałością, idealny do dialogów filmowych. Oglądanie filmu stanie się zupełnie nowym doświadczeniem.

W tym głośniku w ścianie płyta środkowa może być obracana o 90 °, aby mogła służyć jako głośnik lewy, środkowy lub prawy, aby wycelować w miejsce odsłuchu. Głośnik wysokotonowy i średniotonowy mogą być dostosowane do akustyki pomieszczenia. Zapewni to najlepsze wyniki niezależnie od otoczenia.

Jeśli chodzi o instalację, która została znacznie uproszczona dzięki systemowi EQI (Łatwa szybka instalacja) głośniki nie wymagają żadnych narzędzi do instalacji, aby zapewnić niezrównaną łatwość i szybkość instalacji. Te nowe produkty spełniają również najważniejsze kryteria dotyczące zastosowania: bezramowe, kratki magnetyczne, oraz stopy antywibracyjne

Głośniki marki Focal wyróżniają się dopracowaniem technologicznym, własnymi pomysłami i patentami producenta. Przekłada się to na wysokiej jakości brzmienie.

Głośniki można zamontować w ścianie, suficie. Na życzenie możliwość zamówienia uchwytów podtynkowych do głośników (zestaw instalacyjny) oraz puszek ognioodpornych.

Przetworniki

Po ponad pięciu latach badań i rozwoju, inżynierowie z Focal ujawniają w 2013 roku nowy stożek wykonany z wysokiej jakości włókien lnianych. F-stożek charakteryzuje się naturalnym dźwiękiem, słabym ubarwieniem, bogactwem reprodukcji w rejestrze średnich tonów i ich mocniejszym basem.

Wszystkie przetworniki serii 300 SERIES są wykonane z wykorzystaniem technologii sandwich Flax. Len jest tkaniną ekologiczną o zdumiewających właściwościach strukturalnych: jest lekki, sztywny i dobrze tłumiony, aby zapewnić większą neutralność barwy i lepszą definicję. Przetwornik TNV2 opracowany dla tych produktów wykorzystuje wyłączną technologię odwróconej kopułki Focal, pozwalającą na optymalny transfer energii i ograniczoną kierunkowość

 

Ten głośnik LCR (lewy, środkowy i prawy) jest idealny do bezkompromisowej instalacji kina domowego w pomieszczeniach o powierzchni do 30 m 2

Zawiera ekskluzywne technologie Focal, takie jak  membrana Flax  i  odwrócony kopułkowy głośnik wysokotonowy , zapewniające doskonałą jakość dźwięku w domu . Niskie częstotliwości są utrzymywane i artykułowane. Len zapewnia doskonałą zrozumiałość głosów,

Oglądanie ulubionych filmów w końcu stanie się pełnym doświadczeniem .

Na tym głośniku ściennym stopień średniotonowy można obrócić o 90 °, do użycia w trybie poziomym w przypadku głośnika centralnego lub pionowego jako lewy i prawy głośnik. Poziom głośnika wysokotonowego jest regulowany, aby dopasować się do akustyki pomieszczenia: uzyskasz najlepszą wydajność w każdym środowisku. Średnio-głośnik wysokotonowy jest z kolei regulowany w celu dopasowania do różnej akustyki elementów.

 

 

Specyfikacja Produktu:

 • typ: 3-drożny naścienny
 • przetworniki: 2x 6½" (16,5 cm) niskotonowy, 4" (10 cm) średniotonowy Flax, 1" (25 mm) odwrócona kopułka wysokotonowa
 • czułość (2,83 V / 1m): 92 dB
 • pasmo przenoszenia (±3 dB): 40 Hz - 28 k Hz
 • punkt niskiej częstotliwości (-6 dB): 33 Hz
 • impedancja nominalna: 8 Ω
 • impedancja minimalna: 2,9 Ω
 • zalecana moc wzmacniacza: 50 - 150 W
 • waga netto: 5.65 kg
 • wymiary produktu: 600 x 220 x 98 mm

Film o głośnikach instalacyjnych serii 300

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Gośniki instalacyjne z serii 300 są bardzo łatwe do zainstalowania dzięki systemowi EQI. Poniżej film instruktażowy. System EQI jest kompatybilny / może się zahaczyć o rant (ramkę) o grubości od 12 do 32 mm.

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika na naszej stronie internetowej lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik.

 

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Atrybuty produktu

Kształt maskownicy: Prostokątny
Głębokość montażowa: 6 - 10 cm
Szerokość otworu (przy montażu pionowo): 15 - 20 cm
Wysokość otworu (przy montażu pionowo): powyżej 40 cm