Focal 300 IC LCR 5 300ICLCR5 stereo

Focal 300ICLCR5 300 IC LCR 5 w wersji STEREO. Cena za dwa głośniki.

Głośnik sufitowy instalacyjny podtynkowy kwadratowy z maskownicą kwadratową.

Obudowa zamknięta - gotowa kolumna głośnikowa do montażu.

Przetwornik niskotonowy 2 x 13 cm.

Głębokość montażu  19 cm.

Otwór do montażu 340 x 340 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 370 x 370 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 7 315,45 zł / para 8 998,00 zł / para
  • para

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Głośnik sufitowy Focal 300ICLCR5

STWÓRZ NIEWIDZIALNY SYSTEM

Nawet jeśli wbudowane głośniki z serii 300 zostały zaprojektowane tak, aby odtwarzać dźwięk tak wiernie, jak to tylko możliwe w przypadku konfiguracji stereo, okazują się również idealne do zastosowań wielokanałowych. Bardzo dokładnie odtwarza ścieżki dźwiękowe filmów bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca. Produkty te można dyskretnie umieścić w suficie.

Głośniki są wyposażone w ekskluzywne technologie Focal, takie jak stożek niskotonowy Flax i odwrócony kopułkę wysokotonową wykonaną z aluminium / magnezu, która zapewnia jakość dźwięku i precyzję idealną do Twojego domu. Bas jest kontrolowany i dobrze zdefiniowany . Stożki z lnu produkują naturalny i dokładny dźwięk o doskonałej zrozumiałości, idealny do dialogów filmowych . Kolejny kluczowy czynnik: opatentowany system EQI (Easy Quick Install) , w którym nie są wymagane żadne narzędzia.

Głośniki sufitowe 300ICLCR5 są produkowane we Francji i przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych. Ten głośnik LCR (lewy, centralny, prawy) jest idealny do budowy wyjątkowej instalacji kina domowego w pomieszczeniach o powierzchni do 320 stóp2. Głośnik podtynkowy jest idealny do bardzo otwartych pomieszczeń bez żadnej pobliskiej ściany tylnej. Możliwych jest pięć zastosowań: przedni lewy, środkowy lub prawy kanał, tylny lewy i tylny prawy kanał.

Odkryj ponownie swoje ulubione filmy .

Poziomy średnich i głośników wysokotonowych można regulować / przechylać, aby idealnie pasowały do ​​środowiska akustycznego. Zamknięta obudowa zapewnia taki sam poziom wydajności, niezależnie od miejsca zainstalowania produktu.

Kluczowa jakość tych nowych głośników: Łatwość instalacji i szybkość, z opatentowanym systemem EQI (Easy Quick Install) . Bez narzędzi! Te nowe produkty spełniają również najważniejsze kryteria dotyczące użytkowania i instalacji: bezramowe, kratki magnetyczne, stopy antywibracyjne ...

 

Przetworniki

Obudowa zamknięta - gotowy kolumna głośnikowa do montażu

Po ponad pięciu latach badań i rozwoju, inżynierowie z Focal ujawniają w 2013 roku nowy stożek wykonany z wysokiej jakości włókien lnianych. F-stożek charakteryzuje się naturalnym dźwiękiem, słabym ubarwieniem, bogactwem reprodukcji w rejestrze średnich tonów i ich mocniejszym basem.

Wszystkie przetworniki serii 300 SERIES są wykonane z wykorzystaniem technologii sandwich Flax. Len jest tkaniną ekologiczną o zdumiewających właściwościach strukturalnych: jest lekki, sztywny i dobrze tłumiony, aby zapewnić większą neutralność barwy i lepszą definicję. Przetwornik TNV2 opracowany dla tych produktów wykorzystuje wyłączną technologię odwróconej kopułki Focal, pozwalającą na optymalny transfer energii i ograniczoną kierunkowość.

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja Produktu:

typ: 2-drożny sufitowy
przetworniki: 2x 5"(13cm) niskotonowy Flax, 4" (10cm) średniotonowy Flax, 1" (25 mm) odwrócona kopułka wysokotonowa aluminiowo-manganowa
czułość (2,83 V / 1m): 91 dB
pasmo przenoszenia (±3 dB): 55 Hz - 28 k Hz
punkt niskiej częstotliwości (-6 dB): 45 Hz
impedancja nominalna: 8 Ω
impedancja minimalna: 2,9 Ω
zalecana moc wzmacniacza: 50 - 150 W
waga netto: 7.40 kg
wymiary produktu: 370 x 370 x 195 mm

 

Film o głośnikach instalacyjnych serii 300

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Gośniki instalacyjne z serii 300 są bardzo łatwe do zainstalowania dzięki systemowi EQI. Poniżej film instruktażowy. System EQI jest kompatybilny / może się zahaczyć o rant (ramkę) o grubości od 12 do 54 mm.

 

 

 

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o konstrukcję sufitu. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

 

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Kształt maskownicy

Kształt maskownicy: Kwadratowy