Dali Phantom M-675 smukły i wysokowydajny głośnik ścienny

Dali  Phantom M-675 - został zaprojektowany do instalacji kina domowego z najwyższej półki, ale działa również doskonale w niestandardowej instalacji stereo Hi-Fi.

  • Cena netto: 8 942,28 zł 10 999,00 zł
  • szt.

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

 

Głośniki sufitowe okrągłe - montaż w suficie podwieszanym

 

Głośniki ścienne prostokątne - montaż w ścianie litej

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Głośnik ścienny Dali Phantom M-675 (M675)

 

Dali Phantom M-675 to głośnik ścienny montowany pionowo lub poziomo, który jest przeznaczony do instalacji kina domowego z najwyższej półki, ale działa również doskonale w niestandardowej instalacji stereo Hi-Fi, równie dobrze sprawdza się jako głośnik surround.

 

Dali Phantom M-675 living room

 

Przetworniki basowe i średniotonowe mają ulepszone gumowe obramowania i nowe cewki drgające, co zapewnia lepszą reakcję w zakresie niskich tonów i obsługę większej mocy, są one wspierane przez nie mniej niż cztery 7-calowe pasywne radiatory z niestandardowymi lekkimi membranami z papieru i włókna drzewnego, które zapewniają dodatkową sztywność i zmniejszają zabarwienie. Sztywność strukturalna stożka zapewnia wyjątkową charakterystykę przy bardzo niskiej utracie informacji. Rezultatem jest głośnik jest łatwiejszy do wysterowania dzięki równomiernemu, przypominającemu ruch tłoka, który znacznie zmniejsza możliwość rezonansu powierzchniowego, nawet przy niskim poziomie głośności.

 

Dali Phantom M-675 głośnik ścienny

 

PHANTOM M-675 jest wyposażony w charakterystyczny hybrydowy głośnik wysokotonowy, składający się z pary wstęgowych i kopułkowych głośników wysokotonowych. Wstęgowy głośnik wysokotonowy jest prawdziwym mistrzem w poziomej dyspersji wysokich częstotliwości i uzupełnia niesamowitą dynamikę głośnika wysokotonowego z miękką kopułką w dolnej części zakresu wysokich częstotliwości. Ponadgabarytowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką o średnicy 28 mm jest również produkowany we własnym zakresie i zbudowany z myślą o doskonałej obsłudze mocy i bezproblemowej integracji z częstotliwościami średniotonowymi.

 

Głośnik ścienny Dali Phantom M-675

 

PHANTOM M-675 ma płytką głębokość montażu wynoszącą zaledwie 100 mm. Aby stworzyć maksymalną możliwą objętość wewnętrzną do wytwarzania niskich częstotliwości, obudowa została wykonana z tworzywa ABS wzmocnionego włóknem szklanym. Przednia ścianka i obręcz są lakierowane na matowo-czarny kolor, a smukłe ramki magnetycznego grilla przedniego z możliwością malowania pozwalają na jeszcze bardziej dyskretną instalację.

 

Dali Phantom M-675 M675

 

Zastosowanie SMC (Soft Magnetic Compound) w PHANTOM M-675 znacznie zmniejsza mechaniczne zniekształcenia spowodowane histerezą i prądami wirowymi. Rezultatem jest system silnika magnetycznego z drastyczną redukcją zniekształceń trzeciego rzędu, co przekłada się na znacznie lepszą kontrolę basów i reprodukcję mikrodetali, a także doskonałe możliwości przejściowe.

 

Głośnik ścienny Dali Phantom M-675

 

 

Specyfikacja techniczna:

 

Pasmo przenoszenia (±3 dB): 49 - 25 000 Hz
Skuteczność (2,83 V/1 m):  90 dB
Impedancja nominalna: 4 Ohm
Maksymalne SPL: 110 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza: 40 - 300 W
Częstotliwość zwrotnicy:  1 000 - 2 800 - 15 000 Hz
Hybrydowy moduł wysokotonowy, głośnik o wysokiej częstotliwości: 1 x 17 x 45 mm 
Przetwornik wysokotonowy: 1x 28 mm miękka kopułka tekstylna
Przetwornik niskotonowy: 2x 7" membrana z włókna drzewnego
Niskotonowa membrana pasywna: 4x 7" membrany z włókna drzewnego
Typ obudowy: zamknięta z 2 membranami pasywnymi
Otwór montażowy [mm]:  1298 x 226
Głębokość montażowa [mm]: 100
Złącza: pojedyncza para przewódów
Rekomendowane umiejscowienie: w ścianie, naścienny, centralny / soundbar

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa,

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów,

- fachowe doradztwo przy zakupie,

- ubezpieczona przesyłka kurierska,

- jesteśmy sklepem internetowym z możliwością odbioru osobistego.