Magnat IWQ62 stereo

Głośniki ścienne Magnat IWQ62 w wersji STEREO. Cena za dwa głośniki.

Głośnik instalacyjny podtynkowy prostokątny. Wysoka moc, regulacja wysokich i niskich tonów...

Przetwornik basowy 160 mm.

Moc 100/180W.

Głębokość montażu 76 mm.

Wymiary otworu do montażu  185 x 272 mm.

Wymiar zewnętrzny 185 x 297 mm.

Gwarancja 2 lata.

 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Magnat
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 811,38 zł / para 1 338,00 zł 998,00 zł / para
  • para

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

tel. 76 721 03 01 (nieczynny do 09.05.2021)

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Hi-endowy głośnik montażowy Magnat Interior IWQ 62 został zaprojektowany do wszechstronnych instalacji ściennych i sufitowych. Model wyposażono w mechanizm zaciskowy, który znacznie ułatwia montaż w wybranym miejscu. Jednostka jest przystosowana do pracy także w pomieszczeniach o wyższej wilgotności powietrza, co czyni z niej idealny wybór np. do łazienek.

Magnat IWQ62 , który ma wyjątkowo wysoką jakość wykończenia, jest zgodny z technologią Magnat Quantum we wszystkich kluczowych parametrach. Podobnie jak w klasycznych zestawach Home Audio Boxes, IWQ 62 jest wyposażony w membrany o niskiej średnicy, wykonane z bardzo stabilnego i odpornego na skręcanie, ceramiczno-aluminiowego stożka. Materiał ten pozwala na bardzo precyzyjną reprodukcję i ujawnia nawet najdoskonalsze szczegóły tonalne. 

Wszystkie wysokie częstotliwości są odtwarzane z maksymalną wiernością i bez zniekształceń poprzez pokryty tkankowy głośnik wysokotonowy. Wyszukana zwrotnica zapewnia również dokładny rozkład wysokich i niskich częstotliwości.

Specyfikacja techniczna:

 


Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na darmowe raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

Poniżej przykładowy film instruktażowy:

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

W ofercie na szego sklepu znajdziesz dedykowane obudowy do tego głośnika.

 

Montaż w ścianie/suficie litym:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą przykrywa się tynkiem. Dalej montaż jak powyżej. 

W razie niejasności służymy pomocą. Lista dostępnych akcesorii do tego głośnika na dole strony.Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Kształt maskownicy

Kształt maskownicy: Prostokątny