Focal Electra IW 1003 BE IW1003BE stereo

Focal Electra IW 1003 Be In-wall w wersji STEREO. Cena za dwa głośniki.

Głośnik ścienny instalacyjny podtynkowy prostokątny z maskownicą prostokątną.

Obudowa zamknięta - gotowy kolumna głośnikowa do montażu. Trójdrożna konstrukcja

Przetwornik niskotonowy 1 x 16,5 cm + 16,6 cm pasywna membrana.

Głębokość montażu  9,9 cm.

Otwór do montażu 664 x 262 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 710 x 308 mm

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Focal
 • Dostępność: Jest Jest
 • Cena netto: 15 738,21 zł / para 21 998,00 zł 19 358,00 zł / para
 • para

 

Szybki kontakt

Sklep internetowy

Glosniki-instalacyjne.pl

59-300 Lubin

tel. 503 333 088

sklep@glosniki-instalacyjne.pl

Logistyka

tel. 798 338 931

Konto firmowe mBank
25 1140 2004 0000 3602 7566 1300

Szybka dostawa kurierem DPD. W 95% w 24 godziny od NADANIA. Przesyłka ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia na nasz koszt. 

W pełni bezpieczne zakupy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży. Gwarancja polskiego dystrybutora. Do każdego zakupu paragon lub faktura.

Ten produkt możesz kupić na raty 0% bez wychodzenia z domu. Wybierz płatność raty w koszyku.

Opcjonalne ramki do montażu NA ścianie.

Głośnik ścienny Focal Electra 1003 Be In-Wall

STWÓRZ NIEWIDZIALNY SYSTEM

Oto arcydzieło dla systemu stereo zainstalowane w ścianie. Możliwość wykorzystania głośników w systemie wielokanałowym kina domowego. Pięć możliwych zastosowań: przedni lewy, środkowy lub prawy kanał, tylny lewy i tylny prawy kanał. 

Trójdrożny wbudowany w ścianę głośnik Electra IW 1003 Be może być zainstalowany poziomo lub pionowo, jako głośnik w ścianie lub zamontowany NA ścianie w opcjonalnej ramce (nie należy do wyposażenia). Dzięki magnetycznej kratce głośnik ten zapewnia pełną wierność dźwięku w pokoju odsłuchowym. Focal Electra IW 1003 Be jest wyposażona w najlepsze technologie Focal, takie jak głośnik IAL Beryl, najnowocześniejsze stożki "W" i filtrowanie OPC. Jest to wbudowana  w ścianę alternatywa dla tradycyjnych głośników high-end.

 

 

Seria Electra zapewnia nieoczekiwaną muzykalność w domu . Pozwól się zaskoczyć technologią kryjącą się za tym produktem, wydajnym wzornictwem i idealnymi funkcjami, które ułatwią korzystanie z niego.

 

Wszystkie produkty serii Electra mogą być używane do wzmacniania klasycznych systemów Hi-Fi, w szczególności głośników z serii Electra, dla osób poszukujących dyskretnego, wysokiej jakości systemu stereo i kina domowego

STOŻEK nisko/średniotonowy o konstrukcji "W"

Kompozytowy stożek typu "W" pozwala na całkowitą optymalizację krzywej charakterystyki częstotliwościowej, dzięki całkowitej kontroli trzech kluczowych parametrów: lekkości, sztywności i tłumienia. Te wyjątkowe cechy lekkości i sztywności zapewniają kontrolę prędkości transmisji sygnału w materiale.

NIEZRÓWNANA CZYSTOŚĆ

Ze względu na niesamowitą sztywność Beryl stanowi najlepszy materiał na kopułkę wysokotonową. Po dwóch latach badań i rozwoju, Focal stworzył pierwszy na świecie: czystą kopułkę z berylu, zdolną do pokrycia więcej niż pięciu oktaw. Poprawisz postrzeganie stanów nieustalonych i innych mikro szczegółów. 

Głośniki Electra 1000 Be są wyposażone w innowacyjną technologię IAL (Infinite Acoustic Load). Ta technologia pozwoliła nam zaprojektować głośnik wysokotonowy o bardzo szerokim zakresie częstotliwości, który może zapewnić bardzo niską charakterystykę częstotliwościową, co znacznie wcześniej przekazuje średnicę. Technologia ta pozwala na reprodukcję zakresu częstotliwości, na który ludzkie ucho jest wrażliwe, przez ultralekki głośnik wysokotonowy z wyjątkową definicją.

 • Typ: głośnik instalacyjny
 • Wymiary zewnętrzne (WxSxG): 710 x 308 x 99 mm.
 • Wymiary montażowe (WxSxG): 664 x 262 x 99 mm.
 • Czułość: 90 dB.
 • Pasmo przenoszenia: 49 Hz - 40 kHz
 • Zalecana moc wzmacniacza: 25 - 240W.
 • Waga: 10 kg.

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Przykładowy film montażowy w oparciu o podobne głośniki podtynkowe

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o elementy sufitu. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Kształt maskownicy

Kształt maskownicy: Prostokątny