Okazja cenowa - sufitowe C380-FX od Monitor Audio

01-03-2024

Głośniki sufitowe z pochyleniem w stronę siedzącego słuchacza ...

 

 

 

 

Głośniki sufitowe z pochyleniem w stronę siedzącego słuchacza ...

 

To umożliwia montaż głośników nad TV i skierowanie dźwięku w stronę sofy. Dźwięk jest spójny z obrazem - bo pochodzą z jednego miejsca.

 

2. Model C380-FX jest głośnikiem z najwyższej serii oznaczonej jako 3xx. Najbardziej zaawansowane głośniki w serii popularnej (poza Platinum, które są bardzo duże). Posiada możliwość trybu pracy dipolowego (dźwięk rozproszony) lub bipolowego (dźwięk bezpośredni).

My wykorzystamy tryb bezpośredni.  Oczywiście ma bardzo zaawansowane rozwiązania ale o tym możecie poczytać bezpośrednio w produkcie.

https://glosniki-instalacyjne.pl/monitor-audio-c380-fx-c380fx-glosnik-sufitowy.html

 

Czy ma wady ?

Oczywiście, jak każdy. Trzeba zwrócić uwagę na głębokość , bo potrzebujecie minimum 160 mm. Biała maskownica ma wymiar 285 mm, więc jak widać - kawał dobrego głośnika.

Jeżeli nie macie jeszcze zamkniętego sufitu warto zamontować obudowę akustyczną 

https://hide-audio.pl/obudowa-500-330-176-m558-do-glosnika-monitor-audio-c380-fx.html

lub model większy (polecany) https://hide-audio.pl/uniwersalna-obudowa-700-330-176.html

 

Na koniec cena.

U nas w promocji z rabatem ponad 20% - do wyczerpania zapasów. Okazja cenowa wynika z tego, że będą wchodziły nowe modele.

Nowe modele - już dostępne. Są piękne, dordzo dobre zrobione, przemyślane ALE

model z najwyższej serii 3 to kwota 5490 zł za sztukę

https://glosniki-instalacyjne.pl/monitor-audio-creator-c3l-a-glosnik-sufitowy.html

a model z dwoma przetwornikami wysokotonowymi z serii 2 to kwota 2290 zł (ale z niższej serii)

https://glosniki-instalacyjne.pl/monitor-audio-creator-c2l-t2x-glosnik-sufitowy-stereo.html

 

prezentowany model plasuje się gdzieś pomiędzy nimi, ale zdecydowanie bliżej droższego głośnika z serii 3.

 

Zapraszamy do zakupu - do wyczerpania zapasów.

 

 

 

Okazja cenowa - sufitowe C380-FX od Monitor Audio

Jeśli szukasz wysokiej jakości głośników sufitowych w atrakcyjnej cenie, to oferta od Monitor Audio może Cię zainteresować. Marka ta od lat jest znana z produkcji wysokiej klasy sprzętu audio, a teraz wprowadza na rynek model C380-FX, który jest dostępny w promocyjnej cenie.

Głośniki sufitowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie estetykę i nie chcą, aby sprzęt audio zajmował dużo miejsca w pomieszczeniu. Dzięki temu, że są montowane w suficie, nie tylko nie zabierają miejsca, ale również są praktycznie niewidoczne. Jednak nie oznacza to, że musisz rezygnować z jakości dźwięku. Głośniki sufitowe C380-FX od Monitor Audio zapewniają doskonałe brzmienie, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających melomanów.

Model C380-FX jest wyposażony w 8-calowy głośnik niskotonowy oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy, co pozwala na uzyskanie szerokiego zakresu częstotliwości i precyzyjnego dźwięku. Dodatkowo, dzięki technologii C-CAM (Ceramic-Coated Aluminium/Magnesium), głośniki są odporne na zniekształcenia i zapewniają czyste brzmienie nawet przy wysokich poziomach głośności.

Co więcej, głośniki C380-FX są wyposażone w system regulacji kierunku dźwięku, dzięki czemu można dostosować ich ustawienie do indywidualnych preferencji. Możliwość skierowania dźwięku w wybranym kierunku pozwala na uzyskanie optymalnego brzmienia w każdym pomieszczeniu.

Warto również wspomnieć o designie głośników C380-FX. Ich minimalistyczna forma i biała obudowa sprawiają, że doskonale komponują się z każdym wnętrzem. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu magnetycznych osłon, głośniki można łatwo zamaskować, co jeszcze bardziej podkreśla ich dyskretne wykonanie.

Jeśli chcesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem w swoim domu, a jednocześnie nie przepłacać, to oferta od Monitor Audio jest dla Ciebie. Głośniki sufitowe C380-FX w promocyjnej cenie to okazja, którą warto wykorzystać. Nie zwlekaj, bo oferta jest ograniczona czasowo. Zamów już dziś i ciesz się doskonałym brzmieniem w swoim domu!