KEF Ci5160RLM-THX głośniki instalacyjne dostępne

21-01-2024

Producent KEF przygotował nowe modele doskonałych kolumn głośnikowych do dobrego stereo i kina domowego....

Pod koniec 2023 roku pojawiły się nowe modele głośników instalacyjnych marki KEF z serii THX.

Zastosowano nowe przetworniki wykorzystujące ich najnowsze technologie - a cena pozostała właścicie bez zmian.

To duże kolumny głośnikowe nad którymi warto się zastanowić wybierając nagłośnienie do Swojego domu.

Jeżeli poszukujesz dobrego stereo i być może systemu kina domowego - ten produkt doskonale łączy cenę i jakość w oferowanym produkcie. Pamiętaj, że głośniki instalalcyjne KEF z serii THX będą wymagać obudowy podtynkowej. My oferujemy rozwiązania marki Hide-Audio, która specjalizuje się z produkcji obudów akustycznych do głośników instalacyjnych KEF.

KEF Ci5160RLM-THX głośniki instalacyjne dostępne

Jeśli szukasz głośników, które zapewnią doskonałe brzmienie zarówno w stereo, jak i w kinie domowym, to warto zwrócić uwagę na model KEF Ci5160RLM-THX. Co więcej, te głośniki posiadają certyfikat THX, co gwarantuje najwyższą jakość dźwięku.

Dzięki swoim niewielkim wymiarom, głośniki te można zamontować w ścianie po bokach telewizora, co pozwala na ukrycie kolumn głośnikowych i zachowanie estetycznego wyglądu pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, a także w salonie w domku jednorodzinnym.

Aluminiowy panel przedni głośników KEF Ci5160RLM-THX nie tylko wygląda elegancko, ale także zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem przez wiele lat.

Głośniki do stereo i kina domowego

Głośniki KEF Ci5160RLM-THX są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie doskonałe brzmienie zarówno w stereo, jak i w kinie domowym. Dzięki certyfikatowi THX możesz być pewien, że dźwięk będzie czysty, wyraźny i pełen szczegółów.

Montowane w ścianie po bokach telewizora

Dzięki swoim niewielkim wymiarom, głośniki KEF Ci5160RLM-THX można łatwo zamontować w ścianie po bokach telewizora. Dzięki temu nie tylko ukryjesz kolumny głośnikowe, ale także zaoszczędzisz miejsce w pomieszczeniu.

Możliwość ukrycia kolumn głośnikowych

Dzięki montażowi w ścianie, głośniki KEF Ci5160RLM-THX pozwalają na ukrycie kolumn głośnikowych, co jest szczególnie ważne dla osób ceniących estetykę swojego wnętrza. Teraz możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez widocznych kolumn w pomieszczeniu.

Doskonały wybór do dużych pomieszczeń

Dzięki swoim parametrom, głośniki KEF Ci5160RLM-THX są idealnym wyborem do dużych pomieszczeń. Dzięki nim możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem nawet w dużych salonach czy salach kinowych.

Idealne do salonu w domku jednorodzinnym

Głośniki KEF Ci5160RLM-THX są także doskonałym wyborem do salonów w domkach jednorodzinnych. Dzięki swoim niewielkim wymiarom i możliwości montażu w ścianie, nie będą one zajmować dużo miejsca, a jednocześnie zapewnią doskonały dźwięk w Twoim domu.

Aluminiowy panel przedni

Aluminiowy panel przedni głośników KEF Ci5160RLM-THX nie tylko wygląda elegancko, ale także jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem przez wiele lat, bez obaw o jego jakość.