Głośniki ścienne Focal 100IC5LCR wraz z obudowami

21-08-2019

Głośniki ścienne Focal wraz z obudowami

Jeżeli rozważacie zamontowanie głośników w ścianie, po to by zlikwidować dotychczasowe kolumny głośnikowe - jest kolejny powód i propozycja.

Łączy ona w sobie wysokiej jakości głośniki ścienne Focal 100 IW5LCR oraz obudowy podtynkowe do zamontowania w ścianie.

Focal to znany francuski producent kolumn głośnikowych podłogowych do stereo i kina domowego. Idąc z duchem czasu przygotowali dla klientów pakiet rozwiązań / głośników do zamontowania w ścianie i suficie.

My w tym przypadku skupiliśmy się na modelu serii 100 a konkretnie - Focal 100IW5LCR, który ma dwa przetworniki średnioniskotonowe oraz jeden przetwornik wysokotonowy. W głośniku zastosowano sporo rozwiązań technologicznych w czym Focal jest dobry.

głośnik ścienny Focal 100 IW 5 LCR

By wykorzystać jego potencjał stworzyliśmy obudowę na zamówienie - pod ten konkretny głośnik. Oczywiście, były ograniczenia, w szczególności w zakresie maksymalnego wymiaru. Ale ten jest nawet spory.

obudowa do głośnika Focal

Wymiary zewnętrzne obudowy: szerokość 40 cm, wysokość 120 cm, głębokość 12,4 cm. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany rozwiązaniem - oczywiście wymiary mogą ulec zmianie. Otwór został celowo umieszczony w górnej części, ponieważ klient planuje umieścić obudowę od dołu pomieszczenia.

głośniki stereo do TV

 

Obudowy są wewnątrz wypełnione materiałem tłumiącym. Dodatkowo wstawione są wzmocnienia wewnętrzne, usztywniające obudowę.

Jeżeli spodobało Wam się rozwiązanie - zapraszamy do zakupu. Te obudowy produkowane były na zamówienie, ale w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy.

obudowa do głośnika Focal

 

obudowa do Focal 100IW5LCR