Głośniki i ich wielkość - ma znaczenie :)

16-07-2019

Oglądając głośniki w naszym ,czy innym, sklepie internetowym można czasami dojść do wniosku, że głośniki są podobne do siebie. Tylko jedne kosztują 250 zł, a inne 1250 zł. Powodów dlaczego tak się dzieje jest kilka. Poniżej jeden z nich: WIELKOŚĆ GŁOŚNIKA.

Wszystkie głośniki w sklepie internetowym prezentujemy w małych kwadracikach. Tak został zaprojektowany sklep internetowy. My rówież staramy się małe głośniki powiększyć w sklepie internetowym,, byście mogli zobaczyć więcej szczegółów produktu. Ma to też swoją złą stronę. Z tego powodu mały głośnik i duży głośnik zajmuje mniej więcej całą daną mu powierzchnię jaką przydzielili projektanci sklepu internetowego. Gdyby było inaczej, wówczas podczas przeglądania listy produktów niektóre głośniki były by bardzo małe, a inne pokazane jako jedynie część głośnika. 

Głośniki w naszym sklepie (i innych również) są mniej więcej podobnych rozmiarów jeżeli przeglądasz listę głośników. 

Jeżeli spodoba Ci się głośnik w naszym sklepie internetowym - sprawdź wymiary głośnika. Zwróć uwagę na wymiar zewnętrzny głośnika oraz na wymiar otworu do montażu. Kolejnym bardzo ważnym wymiarem jest głębokość głośnika. Czasami jest tylko kilka centymetrów na zamontowanie.

Poniżej przykład porównania wielkości głośników:

Taga Harmony TCW-80R w cenie poniżej 100 zł sztuka

mały głośnik sufitowy

Większy głośnik Focal 100ICLCR5 w cenie około 2000 zł

głośnik_sufitowy

Jedno z możliwych porównań internecie

glosniki_porownianie_wielkosci

 

 

 

 

 

 

 

A tak wygląda porównanie na żywo. 

 

glosniki_porownianie_wielkosci

 

Focal kosztuje około 20 razy wiecej, ale jest go też około 20 razy więcej. Z tego powodu  oferujemy pełną gamę głośników. Od bardzo małych zgrabnych rozwiązań , po zaawansowane głośniki przy których można poczuć emocje na najwyższym poziomie.