Denon PMA-900HNE / PMA-1700NE

23-05-2022
Denon przedstawia w swojej ofercie dwa nowe zintegrowane wzmacniacze.

 

Denon PMA-900HNE

Pierwszy zintegrowany wzmacniacz sieciowy Denon z funkcjonalnością HEOS Built-in. PMA-900HNE może stać się centrum salonu podczas oglądania telewizji, grania w gry lub słuchania muzyki, zapewnia wyjątkowe wrażenia słuchowe stereo na każdą okazję, a wszystko to w przystępnej cenie. Wzmacniacz oferuje precyzyjne odwzorowanie szczegółów, obrazowanie i równowagę, których miłośnicy muzyki oczekują od marki Denon, umożliwia streaming dźwięku dzięki łatwej łączności z siecią Wi-Fi, zapewniając dostęp do niemal nieograniczonej ilości treści od popularnych dostawców usług, a także wygodę AirPlay 2, Bluetooth i możliwość odtwarzania dźwięku w wielu pomieszczeniach dzięki platformie HEOS Built-in. 

 

Więcej informacji pod linkiem: https://glosniki-instalacyjne.pl/denon-pma-900hne-wzmacniacz-stereofoniczny.html

 

Denon PMA-900HNE Premium Silver

 

Denon PMA-1700NE

Zintegrowany wzmacniacz zapewniający wrażenia słuchowe klasy audiofilskiej z mocą 140 watów na kanał, oferuje łączność zarówno dla źródeł analogowych, jak i cyfrowych. Kolekcjonerzy płyt winylowych będą cieszyć się kompatybilnością z wkładkami gramofonowymi zarówno typu MC jak i MM, inni docenią cyfrowe wejścia optyczne i koaksjalne dla urządzeń multimedialnych, takich jak telewizory, odtwarzacze Blu-ray, konsole i dekodery. 

PMA-1700NE został stworzony z myślą o wieloletniej trwałości. Konstrukcja cechuje się wysoką opornością na wibracje zapewniającą maksymalną izolację i rozwiązaniami zaczerpniętymi z klasy premium, w tym elektroniczna kontrola głośności oferująca gładką, liniową regulację poziomów wyjściowych oraz pozłacane terminale głośnikowe i wejść analogowych, aby zapobiec korozji w czasie i zachować niezawodne, długoterminowe połączenia.

 

Więcej informacji pod linkiem: https://glosniki-instalacyjne.pl/denon-pma-1700ne-wzmacniacz-stereofoniczny.html

 

Denon PMA-1700NE Black

 

Zapraszamy