Arcam

22-04-2022

ARCAM wprowadził do swojej oferty nowe urządzenia do kina domowego: AVR11, AVR21, AVR31. To najbardziej wszechstronnie wyposażone urządzenia AV w historii firmy. Umożliwią one użytkownikom w pełni skorzystać z najnowszych technologii audiowizualnych, jednocześnie rozkoszując się porywającą muzykalnością, z której słyną projekty firmy ARCAM.

 

Arcam AVR11, AVR21, AVR31

 

Specyfikacja nowych amplitunerów po prostu zachwyca. Wszystkie modele obsługują 8K/60 fps; AURO-3D; Dolby Atmos; Dolby Vision; DTS:X; HDMI 2.1 z HDCP2.3 i HDR10+. Amplitunery obsługują również Apple Airplay2; Bluetooth z aptX HD; Google Chromecast; MQA; Spotify Connect; Roon; i TIDAL Connect. Jeśli chodzi o konwersję cyfrowo-analogową, zespół projektantów ARCAM wyposażył każdą z maszyn w dwa audiofilskie przetworniki cyfrowo-analogowe ESS9026PRO wraz z referencyjnymi regulatorami napięcia ESS. Te urządzenia są równie profesjonalne jeśli chodzi o odtwarzanie dźwięku, jak i obrazu.

 

Więcej informacji pod linkiem:

Arcam AVR11: https://glosniki-instalacyjne.pl/arcam-avr11-amplituner-kina-domowego.html

Amplituner kina domowego Arcam AVR11

Arcam AVR21: https://glosniki-instalacyjne.pl/arcam-avr21-amplituner-kina-domowego.html

 

Arcam AVR21 AVR 21 amplituner frontArcam AVR31: https://glosniki-instalacyjne.pl/arcam-avr31-amplituner-kina-domowego.html

 

Amplituner kina domowego AVR31 back