Amerykańskie Definitive Technology

09-04-2020

Przygotowaliśmy dla Was kilka produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warto zwrócić uwagę na ścienny głośnik Definitive Technology Di6.5 LCR do zamontowania w ścianie jako większe głośniki frontowe. Wyposażony w dwa 16,5 cm przetworniki niskośredniotonowe.

https://glosniki-instalacyjne.pl/definitive-technology-di-6-5lcr-di6-5lcr-glosnik-scienny-prostokatny.html

 

Bardzo ciekawe wizualnie oraz jakościowo KWADRATOWE głośniki Definitive technology DI 5.5S w opaciu o 13,5 cm przetwornik niskośredniotonowy. Doskonały jako głośniki efektowe, nagłośnienie całego domu w wyższej jakości..... Może być zamontowany w ścianie jak i suficie. Ciekawie wygląda bez maskownicy, ale oczywiście jest maskownica biała magnetyczna w zestawie.

https://glosniki-instalacyjne.pl/definitive-technology-di-5-5s-di5-5s-glosnik-sufitowy-kwadratowy.html

 

 

Mamy też na stanie głośnik w oparciu o 20cm niskośredniotonowy Definitive Technology DI 8R. Okrągły, duży, mocny głośnik z technologiami z serii wyższych - teraz za 1000 zł.

https://glosniki-instalacyjne.pl/definitive-technology-di-8r-di8r-glosnik-sufitowy-okragly.html

 

Na koniec najlepsze. Definitive Technology jak to amerykańce, dużą uwagę przykładają do uzyskania dobrego mocnego basu z małego opakowania. Stąd ich zamiłowanie oraz specjalizacja w membranach biernych. W ofercie mamy subwoofer do zabudowy w ścianie. Duży, mocny.... doskonały.  Przetwornik basowy 33 cm !!! + membrana bierna 33 cm !!! Zastosowano w nim wszystkie referencyjne rozwiązania tego producenta. Jest to gotowe rozwiązanie do zamontowania w ścianie - jest razem z obudową. Jak każdy głośnik instalacyjny wymaga wzmacniacza do subwoofera.

https://glosniki-instalacyjne.pl/definitive-technology-uiw-sub-ref-uiwsubref-subwoofer.html

 

Ceny doskonałe, ALE ilości mocno ograniczone. Decyduje kolejność zamówień w sklepie internetowym

Zapraszamy do zakupu.

Lista dostępnych produktów

https://glosniki-instalacyjne.pl/group/wyprzedaz-glosniki-sufitowe-i-scienne