Focal Electra IC 1002 EXDEMO 4 sztuki

  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 462,60 zł / szt. 1 799,00 zł / szt.
  • Oblicz

Focal Electra IC 1002- głośnik sufitowy instalacyjny podtynkowy okrągły z maskownicą okrągłą.

4 sztuki dostępne w wyjątkowej cenie. Głośniki noszą ślady użytkowania. Montaż do prezentacji.

Produkt pełnowartościowy. Paragon / faktura + pełna gwarancja.

Przetwornik niskotonowy 1 x 16,5 cm.

Głębokość montażu  9,2 cm.

Otwór do montażu 221 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 253 mm

Cena za sztukę.

Głośnik sufitowy Focal Electra IC 1002

Okazja zakupu 4 sztuk głośników ze znanej i drogiej serii Electra.
Tylko teraz 4 sztuki w wyjątkowej cenie. Do wyczerpania zapasu.
 
Więcej informacji w sklepie.
 
STWÓRZ NIEWIDZIALNY SYSTEM

 

Dzięki głośnikowi kopułowemu Al / Mg, Electra IC 1002 oferuje wysoką jakość dźwięku w systemach audio, tak jak dwudrożny, tradycyjny wysokiej klasy głośnik. Bardzo wysokiej jakości dźwięk w wersji sufitowej.

Doskonałe rozwiązanie dla systemu stereo zainstalowane w suficie. Możliwość wykorzystania głośników w systemie wielokanałowym kina domowego jako tylny lewy i tylny prawy kanał. 

Idealny dla osób poszukujących wydajnego systemu nagłośnieniowego, który jest łatwy w instalacji, głośnik Electra IC 1002 wyposażony jest w najnowsze innowacje Focal, w tym stożek "W". Moc i doskonała integracja to jego główne zalety. 

Seria Electra zapewnia nieoczekiwaną muzykalność w domu . Pozwól się zaskoczyć technologią kryjącą się za tym produktem, wydajnym wzornictwem i idealnymi funkcjami, które ułatwią korzystanie z niego.

 

Wszystkie produkty serii Electra mogą być używane do wzmacniania klasycznych systemów Hi-Fi, w szczególności z głośnikami podłogowymi z serii Electra, dla osób poszukujących dyskretnego, wysokiej jakości systemu kina domowego

STOŻEK nisko/średniotonowy o konstrukcji "W"

Kompozytowy stożek typu "W" pozwala na całkowitą optymalizację krzywej charakterystyki częstotliwościowej, dzięki całkowitej kontroli trzech kluczowych parametrów: lekkości, sztywności i tłumienia. Te wyjątkowe cechy lekkości i sztywności zapewniają kontrolę prędkości transmisji sygnału w materiale.

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Aby zamontować głośnik zdejmij metalową maskownicę. Należy wyciąć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Łączymy głośnik z kablami głośnikowymi wcześniej przygotowany w danym miejscu montażowym. Wkładamy głośnik w otwór montażowy. Dokręcając śruby pod maskownicą głośnik zahacza się łapkami o płytę GK lub o uchwyt montażowy. Dokręcamy śruby z wyczuciem. Przykładamy maskownicę metalową. Gotowe.

 

Przykładowy film montażowy w oparciu o podobne głośniki podtynkowe

 

Wersja lepsza brzmieniowo:

Zalecamy montaż obudowy głośnikowej pod płytą kartonowo gipsową. Obudowa głośnikowa jest specjalnie zaprojektowana do tego głośnika. Odpowiednia pojemność obudowy pozwala na wygenerowanie lepszego basu. Dodatkowo skrzynka zapobiega przenoszeniu się dźwięku do innych pomieszczeń oraz generowania dodatkowych niepotrzebnych drgań/dźwięków.  Dalej montaż jak powyżej.

Lista dostępnych obudów do tego głośnika poniżej na stronie internetowej w zakładce AKCESORIA lub więcej informacji udzielamy telefonicznie.

 

Montaż w ścianie litej:

- wyciąć / wykuć otwór montażowy o wielkości podanej w specyfikacji głośnika. Wewnątrz wydrążyć zagłębienia, tak by łapki głośnika mogły się zahaczyć o ścianę. Dalej postępować jak powyżej.

- na etapie budowy/remontu wykuć odpowiedniej wielkości otwór i zamontować ramkę montażową, którą przykrywa się tynkiem. Głośnik zahacza się o ramkę montażową......

Wersja lepsza brzmieniowo:

- na etapie budowy/remontu zamontować obudowę głośnikową specjalnie zaprojektowaną pod ten głośnik, którą montuje się zgodnie z wytycznymi producenta.

 

Dokładamy wszelkich starań by prezentować poprawne dane, ale zastrzegamy sobie możliwość popełnienia błędu z naszej strony oraz ze strony producenta.

Atrybuty produktu

Kształt maskownicy: Okrągły
Głębokość montażowa: 6 - 10 cm
Subwoofer do zabudowy: Nie
Otwór montażowy: 20 - 25 cm
Subwoofer tradycyjny: Nie
Głośnik stereo 2w1: Nie