Focal 300ICW4 -600zł

  • Producent: Focal
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 649,59 zł / szt. 1 399,00 zł 799,00 zł / szt.
  • Oblicz

Focal 300ICW4 300 ICW 4 - głośnik ścienny / sufitowy instalacyjny podtynkowy okrągły z maskownicą okrągłą i kwadratową.

Przetwornik niskotonowy 10 cm.

Głębokość montażu 9,3 cm.

Otwór do montażu 163 mm.

Wymiary zewnętrzne głośnika 192 mm

Głośnik Focal 300ICW4 - EXdemo Promo

 

Oferta dotyczy jednego głośnika - widocznego na zdjęciach.

Są to produkty z ekspozycji, po prezentacji na targach, końcówek serii w bardzo atrakcyjnych cenach. Możliwe widoczne ślady użytkowania.

Stan wizualny bardzo dobry (realne zdjęcia produktów).

Oferta obejmuje wyłącznie to, co jest widoczne na zdjęciach. Kompletne produkty w bardzo dobrym stanie.

Na ten produkt udzielamy pełną gwarancję producenta z pełnym wsparciem serwisowym.

 
 
STWÓRZ NIEWIDZIALNY SYSTEM

300 ICW 4 to głośnik w ścianie / w suficie, który doskonale komponuje się z Twoim wystrojem. Jest idealny do słuchania dźwięku stereo lub do słuchania ulubionych ścieżek dźwiękowych do filmów w ramach zestawu kina domowego. Jest również odpowiedni do odtwarzania dźwięku przestrzennego lub nawet jako część wielokanałowego systemu (5.1, 7.1, 5.1.2 itd.). Dzięki naturalnemu i dobrze zdefiniowanemu środkowemu zakresowi tych głośników, naprawdę poprawiają głos śpiewaków i dialogów filmowych.

300-calowy głośnik satelitarny ICW 4 jest najbardziej kompaktowym modelem w serii 300. Jego dyskretna konstrukcja zapewnia doskonały stosunek wielkości do czułości .

Każdy głośnik z serii 300 ICW składa się z dwóch części: ramy montażowej i głośnika. Rama montażowa jest przymocowana do ściany lub sufitu za pomocą uchwytów montażowych, którymi można manipulować jedną ręką. Po prawidłowym zamocowaniu ramy głośnik można szybko zamontować do ramy montażowej dzięki mechanizmowi blokującemu o ćwierć obrotu.

Ostatni ważny punkt: Kratki magnetyczne dostarczone z każdym produktem są idealne do szybkiego i łatwego montażu.

Pod względem wzornictwa wszystkie produkty z serii 300 wyposażone są w dwa rodzaje kratek: kwadratową kratkę i okrągłą, aby zapewnić idealne dopasowanie do wnętrza. Innym kluczowym aspektem projektu jest to, że kraty są bezramowe, co czyni je jeszcze bardziej dyskretnymi i eleganckimi.

Ten dwudrożny głośnik składa się z głośnika niskotonowego 4 "(10 cm) lnianego Flax oraz  głośnika wysokotonowego z odwróconą kopułką wykonaną ze stopu aluminium i magnezu. Ekskluzywna technologia Flax opiera się na eko-tkaninie opartej na lnie. Stożek lnu składa się ze struktury lnu wciśniętej pomiędzy dwie warstwy włókien szklanych, co nadaje jej imponującą sztywność, biorąc pod uwagę jej lekkość. Są godne słynnych przetworników używanych w liniach Utopia III, Sopra i Electra 1000 Be 2, i wytwarzają dźwięk z niezwykłą neutralnością i definicją

 

Przetworniki

Po ponad pięciu latach badań i rozwoju, inżynierowie z Focal ujawniają w 2013 roku nowy stożek wykonany z wysokiej jakości włókien lnianych. F-stożek charakteryzuje się naturalnym dźwiękiem, słabym ubarwieniem, bogactwem reprodukcji w rejestrze średnich tonów i ich mocniejszym basem.

Wszystkie przetworniki serii 300 SERIES są wykonane z wykorzystaniem technologii sandwich Flax. Len jest tkaniną ekologiczną o zdumiewających właściwościach strukturalnych: jest lekki, sztywny i dobrze tłumiony, aby zapewnić większą neutralność barwy i lepszą definicję. Przetwornik TNV2 opracowany dla tych produktów wykorzystuje wyłączną technologię odwróconej kopułki Focal, pozwalającą na optymalny transfer energii i ograniczoną kierunkowość.

 

 

 

Specyfikacja Produktu:

  • Impedancja: 8 Ohm.
  • Głośniki: niskotonowy 10cm.Flax, wysokotonowy 2,5cm. Al/Mg
  • Czułość: 88 dB.
  • Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 28 kHz
  • Waga: 1,3 kg

 

 

Dlaczego u nas:

- 100% gwarancji bezpieczeństwa

- pełna gwarancja

- wszystkie produkty pochodzą od polskich dystrybutorów

- najlepsze ceny, przemyślane produkty gratisowe

- fachowe doradztwo przy zakupie

- ubezpieczona przesyłka kurierska

- jesteśmy sklepem stacjonarnym, w którym możesz odebrać zakupione produkty

- możliwość rozłożenia płatności na raty pod warunkiem uzyskania zgody banku.

 

 

Montaż w ścianie/suficie z płyt kartonowo gipsowych:

Gośniki instalacyjne z serii 300 są bardzo łatwe do zainstalowania dzięki systemowi EQI. Poniżej film instruktażowy. System EQI jest kompatybilny / może się zahaczyć o rant (ramkę) o grubości od 5 do 30 mm.

 

 

 

 

Kształt maskownicy: Okrągły, Kwadratowy
Głębokość montażowa: 6 - 10 cm
Subwoofer do zabudowy: Nie
Otwór montażowy: 15 - 20 cm
Szerokość otworu (przy montażu pionowo): 15 - 20 cm
Subwoofer tradycyjny: Nie
Wysokość otworu (przy montażu pionowo): poniżej 20 cm
Głośnik stereo 2w1: Nie